Фантастика та фентезі

 

 


 

невермурТаунсенд Дж. Невермур. Випробування Морріган Кроу

Морріґан Кроу значиться в Реєстрі Проклятих Дітей. Її звинувачують в усіх можливих гріхах — від граду до серцевих нападів. Проте найгірше те, що Морріґан, згідно з прокляттям, приречена на смерть опівночі в одинадцятий день народження. Але… з’являється дивна людина на ім’я Юпітер Норт. Він наполягає, щоб дівчинка виборола місце в престижному Товаристві Дивообраних, тож їй доведеться витримати чотири важкі й небезпечні іспити разом із сотнями інших дітей, кожен із яких має надзвичайний дар. А в Морріґан, як вона сама наполягає, жодного дару немає. Щоб урятуватися, дівчинці таки доведеться пройти випробування — або ж покинути місто, щоб протистояти долі…

 

ДівчинкаБарнгілл К. Дівчинка, яка випила місяць

Щороку в Протектораті має відбуватися жертвопринесення. Щороку відьмі треба віддати безвинне немовля, і містяни вірять, що за це кровожерлива лісова потвора подарує їм іще один рік хай безрадісного й оповитого серпанком смутку, але життя. Тож чи має ця карколомна жертва бодай якийсь сенс? Із цією книжкою читач порине в дивовижний світ, де відьма опікується покинутими малятами, де болотяний монстр складає вірші, а ув’язнена мати керує зграями паперових птахів. Тут живляться зоряним і місячним сяйвом, змагаються за чоботи-скороходи та вміють проникати крізь тканину світу. І, безумовно, добро перемагає, навіть якщо заради цього треба вщент зруйнувати усталений порядок.

 

ловці думокВідута Л. Ловці думок

Між світами причаїлися дивовижні краї, у яких точиться незрима боротьба за рівновагу. Квадроси і вогнекрили, могутні маги й касти укладачів угод – всі вони ниточками пов’язані із Правителем, мудра воля якого забезпечує лад і викликає заздрість у темних сил. І коли двадцять найсильніших родів гинуть із волі зрадників, постати проти них може лише він — юнак, якому стерли пам’ять, але в якого не змогли забрати талант ловця думок. Він знаходить вірних друзів і пізнає могуть ворогів, мандрує між світами, розплачуючись чужими думками й емоціями, отримує найвищий дар — кохання — і віднаходить себе. Але боротьба ще попереду…

 

королівство шахраївБардуго Лі. Королівство шахраїв

Кримінальний геній Каз зі своєю бандою провернули смертельно небезпечне викрадення і мали б уже ділити чималі бариші, але ж їм знову випало виборювати свої життя, адже тепер тільки лінивий не прагне вивідати таємницю небезпечного наркотику «юрди парем» — власне, саме задля цього в Кеттердамі звідусіль зібралися могутні сили. Тож шістці покидьків знову доводиться ставати до боротьби, яка вирішить їхню долю і долю магії у світі Гриша.

 

 


 

шістка воронівБардуго Лі. Шістка воронів

 Кримінальному генію Казу Бреккеру пропонують узятися за смертельно небезпечне викрадення й стати багатшим, ніж у найсміливіших мріях. Але він не впорається самотужки... Жертва, спрагла до помсти Стрілець, що не відмовиться від парі Дрюскеле, мисливець за відьмами Шпигунка, знана як Мара Серцетлумачниця, котра вижила в нетрях завдяки власним чарам Крамарик, що розуміється на вибухівці Казова команда — єдине, що стоїть між світом і руйнацією. Якщо вони не повбивають одне одного дорогою до мети. Вигадливий, елегантно закручений шедевр, що заволодів моєю увагою і не відпускав від початку аж до самого кінця.
 

 

  KaravalГарбер С. Каравал

Каравал — це магічне дійство, гра, в якій беруть участь не лишень актори, а й спеціально запрошені гості. Скарлет з дитинства мріяла потрапити на цю гру, аж раптом за тиждень до власного весілля отримує запрошення від самого магістра Каравалу Легенди. Шлюб — єдиний спосіб полишити ненависний острів, на якому править її жорстокий батько. Гра — мрія всього її життя. Що обере Скарлет: ризикнути й повірити у неможливе чи підкоритись долі?

 

 

 


 

zagublenij svit 45115-295x350Крайтон М. Загублений світ

Минуло шість років відтоді, як у Парку Юрського періоду вибухнула катастрофа, шість років відтоді, як розбилися мрії людства поєднати науку й фантазію. Динозаври знищені, парк зруйновано, острів зачинено для відвідувачів. Але не вщухають плітки, що комусь таки вдалося вижити... Це захопливе продовження «Парку Юрського періоду» повертає читача в неймовірний світ динозаврів.

 

 

 

 


 

ВолковиціСмагіна М. Волковиці

Молода авторка в своєму дебютному романі в жанрі фентезі не йде шляхом копіювання зарубіжних зразків, а звертається до бездонної криниці української міфології.
У «Волковицях» оживає давня карпатська магія з її ірреальними історіями, часовими вирвами, непрощеними прокляттями, які пролежали на денці гірської ріки Дзвінки майже сто літ і раптом вирвалися на волю. Хто воскресив їх і навіщо? Адже, Волковиці — це не звичайне гуцульське село, і воно просто так не відпускає того, хто опинився у ньому. Бо у Волковиці випадково не можна потрапити. Село, якого не знайдеш на жодній мапі. Село, яке народилося ...завдяки чарам.

 


 

танок драконівМартін Дж. Р. Р. Танок драконів

Фантастична сага «Пісня льоду й полум'я» давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами.
П’ята книга циклу — «Танок драконів» — це захопливі подорожі на Стіну, де вже відчувається крижаний подих зими, й у далекий Есос, розімлілий від спеки, де пересичені рабовласники необачно викликають на тан драконів.

 

 

 

 


 

ЗвіродухиМулл Б. Звіродухи. Народжені вільними

Один спалах — та життя чотирьох дітей із різних куточків Ердасу змінюється назавжди: відтепер вони поєднані зі звіродухами. Таке поєднання відкриває нездоланну силу та велику відповідальність, особливо, якщо твоя тварина — легендарний дух Полеглої Четвірки. Але чому легенда повернулась саме зараз?
Важка місія лягає на юнацькі плечі Конора, Абеке, Мейлін та Роллана: вони повинні врятувати світ від темної сили, що знищує все на своєму шляху. І зробити це можна тільки із допомогою вірних супутників — звіродухів.
відкрий захопливий світ Ердас разом із відважними героями та їхніми звіродухами! 

 


 

Зільбер 001Гір К. Зільбер. Перша книга сновидінь


Старшокласниця Лів Зільбер переїздить до Лондона і потрапляє у вихор дивовижних подій. Удень на неї чекають нова родина та престижна школа з компанією найкрутезніших старшокласників. А вночі Лів блукає довжелезним коридором із незліченною кількістю дверей. Двері ті незвичайні — то вхід у чужі сновидіння. Адже Лів володіє рідкісним даром — керувати своїми снами та потрапляти в чужі, від наймиліших солоденьких видінь до страхітливих жахіть. І де ж найцікавіше, як не у снах красунчика, що так сподобався Лів?

 


 

Смарагдова Гір К. Смарагдова книга


У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо? Здається, всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти, проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід.

 


 

sapfirova-knyga-900230.800x800w Гір К. Сапфірова книга

Ця книга - продовження трилогії "Таймлесс" німецької письменниці Керстін Гір.
Ґвендолін готується до вечірки в минулому. У неї купа запитань, але головне - одне: кохає чи не кохає? І ось надходить мить, коли дівчина опиняється у світі інтриг і таємниць, де дідусь - майже її ровесник, за рогом підстерігають озброєні люди в чорному, а загадковий граф Сен-Жермен розповідає химерні історії. І в цій круговерті таємниць світ раптом стає догори дриґом...

 

 


 

РубіноваГір К. Рубінова книга


Якщо наш читач упевнений у тому, що для мандрівок у часі потрібна якась машина, то він дещо відстав від життя. Німецька письменниця Керстін Ґір вирішує цю проблему в ультрасучасному дусі. Її героїня, Ґвен Шеффер, обходиться геном мандрівника в часі. Щоправда, він геть чудернацький: часом візьме й закине дівчину в минуле, де вона почувається не в своїй тарілці... Але Ґвен вдається з’ясувати, що за цим криється таємне товариство Коло Дванадцяти, а кожен обраний має ім’я на честь самоцвіту, — і все перетворюється на гру-інтригу з купою загадок і пошуками відповіді на них...

 


 

 

daryteli.-koroli-majbutnogo-900531.400x500wСоболь К. Ко ролі майбутнього. З серії "Дарителі"


У другій книзі циклу «Дарителі» головний герой Генрі вирушає до замку, аби віддати Серце чарів королю. Здавалося, ось і закінчилась чарівна казка, але несподіваний лютий вітер повертає всі події в інший бік, і тепер у замку розгортається жорстока боротьба за королівську корону. Неждано-негадано насувається зловісна, таємнича пітьма, огортає замок і хижо нависає над кожним. Чи здолає Генрі цю темну силу, чи вона таки поглине замок? Хто в цій шаленій війні виявиться другом, а хто — ворогом? І чи знайдеться, нарешті, омріяна корона? Для дітей середнього шкільного віку.

 


 

daryteli.-dar-vognyu-900220.800x800wСоболь К. Дар вогню. З серії "Дарителі"


В одному чарівному королівстві, окрім звичайних людей, мешкають дивовижні істоти: дереволюди скриплери, моторошна нічна сторожа, прекрасна крижана королева, лісовий блукалець Благеньке Пальтечко, могутній чарівник Барс та ще чимало чарівного люду. І кожен мешканець того краю колись мав певний дар, отриманий від Серця чарів. Та ось Серце зникло, а з ним щезли й дари... Відтоді спливло триста років, і зненацька історія, що на той час перетворилася на казку, ожила. І перед юнаком Генрі, що має дар вогню, постає нелегке завдання: здолати підступне Зло, знайти Серце чарів та повернути людям дари.

 


 

Магічне дерево 001Малешка А. Магічне дерево. Червоний стілець


Буря звалила величезного старого дуба. То було Магічне Дерево, з якого люди виготовили сотні предметів, і кожен з них зберіг частинку магічної сили. Серед них був і червоний стілець.
Неймовірні пригоди, небезпека й магія... Світляний міст і велетенська хвиля цунамі. Летючий будинок, здоровенний лев і сотня чарівних собак! Фантастична розповідь про дітей, які знайшли стілець, що виконуєбажання. І добрі, і погані...
Перша частина зі знаменитого циклу Анджея Малешки "Магічне Дерево".

 

 


 

ДяченкиДяченки М. та С. Зло не має влади


«Зло не має влади» — останній роман трилогії про пригоди школярки-семикласниці Ліни Лапіної (до трилогії також входять романи «Ключ від Королівства» і «Королівська обіцянка»). Ця трилогія вийшла в новій серії видавництва «Фоліо» «Світи Марини та Сергія Дяченків», у якій будуть опубліковані майже всі твори (понад 20 томів) письменників, перекладені українською та чудово ілюстровані. Також у цій серії 2017 року вийшов друком роман «Страта».

Що чекає Королівство, мешканці якого забули свого короля? Звісно, воно приречене на загибель та запустіння. Тим більше коли його осаджує Сарана — жахлива стонога і сторука навала змітає й витоптує все на своєму шляху, і немає від неї порятунку. У Ліни, мага дороги, є лише три дні, щоб урятувати Королівство...

 


 

nebezpechni-mandry--chorna--705887.400x500wАдамс Р. Небезпечні мандри


«Небезпечні мандри» - найзнаменитіший роман сучасного англійського письменника Річарда Адамса (1920-2016) в жанрі героїчного фентезі. Автор описує пригоди кількох відчайдухів - молодих диких кролів, які, рятуючись, покинули свою домівку в пошуках ліпшої долі. Кожна мить для них сповнена небезпек, і нікому не відомо, чи досягнуть вони заповітної мети...
Це одна з найкращих книжок, написаних у ХХ ст., що посідає достойне місце в одному ряду з творами Антуана де Сент-Екзюпері, Рея Бредбері, Річарда Баха та інших знаменитих письменників.

 


 

kniga-gra-prestoliv-pisnja-lodu-j-polumja-knyga-persha-600x800Мартін Дж. Р. Р. Гра престолів


На сторінках цієї книги оживає світ Середньовічної Європи, тільки з драконами, Інакшими і Якіном Хгаром. Ніхто ще не писав так захопливо та інтригуючи про політику і владу. Джордж Р. Р. Мартін не обійшов стороною також і інші аспекти будь-якого людського життя — жорстокість, кохання, хіть — і описувати це він вміє. Всесвіт семи королівств став найпопулярнішим фентезі-романом, на основі якого щороку проводяться косплеї по всьому світу. Захоплюючі події, найнеочікуваніші повороти сюжету та, звісно, герої, в яких закохуєшся або ненавидиш всім серцем.

 

 


 

Ю. СмоличСмолич Ю. Прекрасні катастрофи


Далекого 1929 року з′явився фантастичний роман Юрія Смолича "Господарство доктора Гальванеску" - перша частина його трилогії "Прекрасні катастрофи". Чудове володіння словом, насичена, барвиста мова, енциклопедичні знання, цікавий, карколомний сюжет - здавалося, цей письменник мав стати класиком фантастичної та пригодницької літератури, українським Жуль Верном чи Гербертом Веллзом. Однак радянська система, особливо в 1930-х роках, невблаганно "ламала" найталановитіших, що відобразилось і на художній якості двох інших частин трилогії - письменник ніколи більше не писав у цьому жанрі. Але саме цей роман - навіть через майже століття по виходу у світ - продовжує цікавити юних читачів. Справдешня класика жанру!


 

Библиотека душРіггз Ренсом. Бібліотека душ

 

Абатон. Загадкове зникле місто, де в бібліотеці зберігаються душі великих дивних... Старовинна легенда нагадає про себе, коли в пошуках викрадених дітей Джейкоб, Емма і вірний Едісон, сплутавши сліди переслідувачам у сучасному Лондоні, вирушать до вікторіанської Англії. У небезпечній подорожі в нетрі Диявольського Акра – петлі поза законом, де дуже легко приховати вкрадене, – їх супроводжують похмурий перевізник Харон, спокушений перспективами кар’єрного зростання, і приручена Джейкобом порожнеча. Але тут, біля самого лігва потвор, на них уже багато років чекає той, хто вірить у повернення бібліотекаря...

 


 

Дом странных детей

Ріггз Ренсом. Дім дивних дітей


Шістнадцятирічний Джейкоб з дитинства звик до казок свого діда про його юність на далекому уельському острові: про чудовиськ з потрійними язиками і невидимих дітей з притулку для дивних дітей, які вміють літати. Єдиним побічним ефектом цих вигадок були нічні кошмари, що мучили підлітка. Але одного разу кошмар увірвався у його життя…
Ця моторошна фантазія, ілюстрована старовинними фото, зачарує всіх, кому подобаються пригоди в таємничих сутінках.

 


 

 год грифонаДжонс Д. Год Грифона 

Англійська письменниця Діана Вінн Джонс вважається останньою великою казкаркою. Світи її книг настільки яскраві, що так і просяться на екран. За її бестселером «Ходячий замок» знаменитий мультиплікатор Хаяо Міядзакі, володар «Золотого лева» - вищої нагороди Венеціанського кінофестивалю, зняв однойменний анімаційний фільм, який завоював популярність у багатьох країнах.
На сторінках книжки магічний університет знову відкриває свої двері! Не пропустіть можливість отримати цікаву і рідкісну професію чарівника.

Мабуть, ще нікому не вдавалося так весело і захоплююче описати студентське життя.

 


 

Гантер Е. Коти вояки. На волю вебГантер Е. На волю (серія Коти вояки)

Коти-Вояки (англ. Warriors) – серія пригодницьких романів-фентезі. Створена британськими письменницями Кейт Кері, Черіт Болдрі, Тай Сазерленд у співавторстві з редактором Вікторією Холмс під загальним псевдонімом Ерін Гантер.

Світ Котів-Вояків є чарівним і таємничим. Їх оточують шалені пригоди й запеклі бої, дивовижна природа й невідомі явища. Вони однаково добре володіють мистецтвом дипломатії, міццю магії та вояцькими хитрощами. Вони шанують Старійшин й боронять Королев. Понад усе для них – дружба й відданість. Так, вони – різні. Але світ у них один. І вони його будуть захищати…

Серія "Коти вояки" в бібліотеці

 


 

Стюарт П. Риддел К. Воздушные пираты за темными лесамиСтюарт П., Риддел К. Воздушные пираты за темными лесами

"Воздушные пираты" – книги для тех, кто уже прочел "Гарри Поттера" и теперь ищет следующий, не менее интересный мир.

Publishers Weekle

"Воздушные пираты" – всемирно известный бестселлер, где вас ждут настоящие приключения, полный неожиданностей мир и герои, мечтающие о подвигах и небе. Герой книги Прутик, брошенный при рождении в Лесах, был усыновлен лесными троллями. Чувствуя себя изгоем среди чужого племени, он совершает немыслимый для жителя Лесов поступок – сходит с тропы. И с этого момента погружается в водоворот опасных событий и головокружительных приключений. На каждом шагу его подстерегают страшные и уморительно смешные существа: душегубцы, сиропные гоблины, злыднетроги и другие обитатели этого мира, но несмотря ни на что Прутик продолжает путь. Его цель – узнать своё прошлое и собственное предназначение.

 


 

Мартін Дж. Битва королів вебМартін Дж. Битва королів

 

Фантастична сага «Пісня льоду й полум'я» давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами. Друга книга циклу — «Битва королів» — це історія зради й підступу, хаосу й руїни, бо вже почалася братовбивча війна за стародавній Залізний трон, від якої здригнеться земля.

 

 

 


 

Щерба Н. ЛунастриЩерба Н. Лунастри

Лунастри. Стрибок над зорями – це перша книга із серії «Лунастри» про багатовікове протистояння між пов’язаними із Місяцем «лунатами» та залежними від зірок «астрами».

Головні герої книги юна астра Селестіна та лунати Тім і Алекс ніби випадково зустрінуться у маленькому містечку, але насправді ця зустріч була доленосною та невідворотньою, і саме від цих підлітків залежить доля нового світу Астралісу, де астри зможуть жити вільно. У кожного із героїв книги є своє призначення, своя доля та таємниця...

 


 

Колфер Й. Артеміс Фаул

Колфер Й. Артеміс Фаул

Артеміс Фаул – хлопець-вундеркінд з Ірландії, який присвятив свій геніальний мозок кримінальним справам. Коли Артеміс дізнався, що під землею існує цивілізація міфічних істот, він одразу зрозумів, що перед ним відкрилася золота жила. Тепер його блискуча діяльність набуває зовсім інакшого кольору. Але Артеміс знає про міфічний народ не так багато, як йому здається. І те, чого він не знає, може йому дуже зашкодити...

 

 

Колфер Й. Артеміс Фаул / Й. Колфер ; пер. з нім. С. Колесник. - Х. : Ранок, 2016. - 287 с. - Українською та російською мовами.

 

Колфер Й. Артеміс Фаул. Випадок в Арктиці / Й. Колфер ; пер. з нім. С. Колесник. - Х. : Ранок, 2016. - 319 с.  - Українською та російською мовами.

Від одного звуку його імені вороги здригаються. І дійсно, Артеміс Фаул уміє справити незабутнє враження. Цей юний геній вирізняється неймовірною гостротою мислення, миттєвою реакцією і повною відсутністю страху. Декому він здається машиною. Але це не так. Незважаючи на всі свої досягнення і блискучі кримінальні операції, Артеміс залишається тринадцятирічним хлоп’ям, здатним на сильні почуття і готовим на все, щоб урятувати дорогу йому людину…

 

Колфер Й. Артемис Фаул: код вечности / Й. Колфер ; пер. с англ. Н. Берденников, А. Жикаренцев; рис. А. Васильевой. - М. : ЭКСМО ; СПб : Домино, 2004. - 528 с.

«...Отчасти это была моя вина. Все мои планы, которые я прежде разрабатывал, были безукоризненны, однако даже самые великие гении иногда ошибаются — от ошибки не застрахован никто. И я должен исправить содеянное, иначе волшебной цивилизации грозит гибель. Да, я причинил волшебному народу немало бед, однако мы были соперниками, это было состязание интеллектов, и я вовсе не желал никому зла.Однако Элфи в чем-то права. Из-за меня страдают люди. Мой верный слуга, старый добрый Дворецки... Никогда не прощу себе того, что с ним случилось. Так или иначе это моя последняя авантюра. А потом знаменитый Артемис Фаул уйдет на покой...».
 

 

 
Ріордан Р. 39 ключів. Лабіринт кістокРіордан Р. 39 ключів. Кн. 1 : Лабіринт кісток

«39 ключів» – серія книг для дітей і підлітків, створена сузір’ям відомих авторів, відразу ж зайняла чільне місце в авторитетному списку бестселерів «New York Times».

Її головні герої – Емі і Ден Кехіли, звичайні діти, брат і сестра, що залишилися в результаті нещасного випадку без батьків.
По вихідних вони їздять до своєї дивовижної бабусі Грейс, яка свого часу об’їздила увесь світ і часто розповідає онукам про такі речі, які здаються їм зовсім марними. Але одного далеко не прекрасного дня Грейс Кехіл вмирає, залишивши дивний заповіт. Її спадкоємці, в числі яких Емі і Ден, опиняються перед вибором – або отримати мійон доларів, або розпочати змагання з іншими членами сімейства Кехілів і першими знайти 39 ключів, які…

А також читайте...

 


 

Ріордан Р. Персі Джексон та викрадач блискавок

Ріордан Р. Персі Джексон та викрадач блискавок

Персі Джексон, дванадцятирічний школяр, випадково дізнається, що його рід бере початок від грецького бога морів Посейдона. Більш того, його звинувачують у тому, що він викрав блискавки Зевса.

Тепер, щоб запобігти війні богів, Персі повинен відшукати справжнього злодія і повернути блискавки.

А також читайте...

 

 

 


 

Ріґґз Р. Місто порожніх. Втеча з Дому дивних дітейРіґґз Р. Місто порожніх. Втеча з Дому дивних дітей

Продовження успішного роману Ренсома Ріґґза «Дім дивних дітей»!

Порожнє місто... Порожні очі... Вони повинні повернути до життя світ чудес або зникнути разом із ним.

Руїни великого міста... Загадкова небезпека, що криється серед зруйнованих будинків... Тут опинилися Джейкоб та його друзі — мешканці дому дивних дітей. Кожен з них наділений дивовижними здібностями, і всі вони хочуть тільки одного — зняти страшне закляття з наставниці міс Сапсан.

Вороги, нещадні монстри з порожніми очима, невідступно переслідують героїв. Джейкоб навіть уявити не міг, які пастки їм підготовлено. Він готовий за будь-яку ціну врятувати міс Сапсан і свою кохану Емму. Чому ж Емма сама просить його піти? Як Джейкоб може чути наближення Порожніх? Звідки у нього дар розуміти монстрів і керувати ними?

 


 

Оксеник С. Лісом небом водою 015Оксеник С. Лісом, небом, водою : Книга 1. Лисий

Коли на плечі дванадцятилітнього хлопчика лягає тягар відповідальності за інших, коли весь cтрашний ліс повстає проти нього, коли самому треба вирішувати, що є добре і що є погано, кожен крок небезпечної мандрівки може виявитися останнім… Чи вдасться герою дійти до мети своєї подорожі? Чи пощастить йому врятувати людей і при цьому не перетворитися на вовкулаку? Чи допоможе йому те, що він іще підліток а чи встане на заваді?..

Погортати

 


 

Оксеник С. Лісом небом водою. ЛеляОксеник С. Лісом, Небом, Водою. Книга 2. Леля

Чи може бути щось страшніше, ніж прихід до села лисого і босого?

Хто краде чарівні речі в дітей?

Як стати бабою Ягою?

Куди приведе останній шлях вовкулаків?

На всі ці питання ви дістанете відповідь у другій книжці роману про пригоди Лелі, Лисого та їхніх друзів у страшному світі, де не лишилося майже нічого доброго. Але ж іншого світу немає!..

Погортати

 


 

Оксеник С. Лісом небом водою. Леля 006Оксеник С. Лісом, Небом, Водою. Книга 3. Інженер

От уже ніби й довідалися, що то за страшна сила, яка прагне знищити всіх людей і взагалі всіх живих істот на Землі, а як її здолати – так нікому й не відомо. Безнадійний, жахливий, авантюрний план Лисого не сподобався нікому – ні Лелі, ні Марічці, ні Бороді... І все ж усі вони й навіть півень на ймення Сокіл беруться допомогти. Страшно й подумати, до чого це може призвести. І все ж – звідки ця темна підземна сила взялася? Чому вона така ворожа до людини? На ці запитання, можливо, відповість доля зовсім іншого персонажа, який назвав себе Інженером. Остання книга трилогії “Лісом, небом, водою” так само сповнена фантастичних пригод, як і дві попередні: “Лисий” і “Леля”.

Погортати

 


 

 

Щерба Н. Чародільський браслетЩерба Н. Чародільський браслет

Усі чародійні події розгортаються в серці таємничих Карпатських гір. Головна героїня Тетяна отримує від прабаби-відьми загадковий падок – срібний браслет-ящірку. І зненацька дівчина опиняється у вирі боротьби могутніх магів за панування  в Карпатах і повернення втраченого чарівного світу – Чародолу. Як хранителька магічного Золотого Вінця, вона проходить крізь смертельні небезпеки, протистоїть підступним чаклунам і вперто шукає шлях до містичного Чародолу, аби розкрити його глибинні таємниці.

Погортати

 


 

Воронина Л. Таємне Товариство Брехунів або Пастка для синьомордВоронина Л. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда

Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса.

Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної “Таємне Товариство Брехунів”, ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію
"ПАСТКА ДЛЯ СИНЬОМОРДА".

 


 

Дяченко-Ширшова М. Ю. Дяченко С. С. Vita NostraДяченко-Ширшова М. Ю.,

Дяченко С. С. Vita Nostra

Жизнь Саши Самохиной превращается в кошмар. Ей сделали предложение, от которого невозможно отказаться; окончив школу, Саша против своей воли поступает в странный институт Специальных Технологий, где студенты похожи на чудовищ, а преподаватели – на падших ангелов. Здесь ее учат... Чему? И что случится с ней по окончании учебы?

 

 

 

 

 


 

Девятко Н. Злато сонця синь водиДев’ятко Н. Злато сонця, синь води

По обидва береги Дніпра протягом багатьох століть береже народ стародавні легенди. Одна з них – переказ про тисячолітнє прокляття. Страшним воно було: не знатиме наша земля миру і свободи, чужа воля на ній пануватиме, а той, хто свій народ порятувати спробує і волю здобути, згине у нерівному бою чи від підступної зради.

Нині добігає кінця тисяча років, слабне прокляття, і наново постав перед людьми на українській землі тяжкий вибір: жити вільно своїм розумом, слухаючи своє серце, чи, втративши себе, назавжди потонути у сірості і зневірі.

Різними шляхами через імлу і небезпеки веде доля сміливців до чарівного вогнища на дніпровій кручі, де на них чекає хранитель загубленої пам’яті українського народу.

 


 

Девятко Н. Скарби примарних островівДев’ятко Н. Скарби примарних островів

«Карта і Компас» – початок пригодницько-фентезійної трилогії "Скарби Примарних островів". Піратський капітан Ярош Сокіл отримує карту, яка може привести його до скарбів Примарних островів. Але карту зачаровано: малюнок на ній з’явиться лише тоді, коли капітан збере нову команду. Випадкових зустрічей не буває, і невдовзі на піратському кораблі опиняються чародії і воїни, і навіть істоти з давнього народу, яких люди вважають безсмертними.

У цьому світі є феї, дракони, русалки, підступні жорстокі вороги і сміливі віддані друзі. Море – живе, воно розмовляє з людьми, а зірку можна зняти з неба... Багато випробовувань і пригод чекає на корабель із чорними вітрилами і його команду, перш ніж вони дізнаються таємницю скарбів Примарних островів.

 


 

Сафон К. Р. Владыка ТуманаСафон К. Р. Владыка Тумана

Маленький, тихий городок на побережье. Городок, где на уютных улочках и в старинных домах происходят очень странные вещи. В заброшенном саду движутся скульптуры. Стрелки часов порой принимаются отмерять время назад. Во время бурь всплывают затонувшие корабли. А давно погибший фокусник из бродячего цирка возвращается… Обитатели упорно не замечают происходящего… или делают вид, что не замечают? И только мальчишка Макс, семья которого переехала в городок совсем недавно, начинает задавать вопросы – и принимает всерьез легенду, рассказанную чудаковатым смотрителем маяка. Легенду о загадочном, безжалостном и могущественном Владыке Тумана, веками безраздельно правящем здешними краями…

 


 

Барри М. Тайна Мораг. Запретный путь

Барри М. Тайна Мораг. Запретный путь

В этой книге – первой из трилогии Мартина Барри "Тайна Мораг", удивительным образом переплетаются фантастика, чудеса и древние мифы. "Запретный путь" – это захватывающее повествование о небывалой одиссее, события которой параллельно развиваются в Средневековье и в наши дни.

 

 

 

 

 

 

 


 

Ирка Хортица 001Волынская И., Кащеев К. Ирка Хортица – наднепрянская ведьма

Одно дело – читать о выдуманных приключениях никогда не существовавших волшебников и совсем другое – мчаться сквозь ночь, унося ноги от беспощадных псов-ярчуков, которые готовят тебе мучительную смерть, потому что ты ведьма.
Одно дело – посмеиваться над подружкой, которая так хочет стать ведьмой и совсем другое – спасать ее от соперниц, стремящихся отобрать ведьмин дар вместе жизнью.
Сможет ли пройти все испытания обычная двенадцатилетняя девчонка – случайно узнавшая о своей колдовской силе Ирка Хортица? Ведь настоящая жизнь отличается от волшебных книжных сказок, и в ней на самом деле существуют и страшные оборотни, и свирепые псиглавцы, и вставшие из могил мертвецы, и домовые, и русалки, и могущественные ведьмы!

 


 

Ирка ХортицаВолынская И., Кащеев К., Ирка Хортица принимает вызов

Заработать первые собственные деньги и помочь старому знакомому – почему бы и нет? Ирка, Танька и Богдан берутся найти для бизнесмена Иващенко пропавшего компаньона и исчезнувшие миллионы... Колдовская троица переступает порог корпорации – и начинается! Мчат по офисным коридорам яростные вовкулаки, древние заклятья рушат стены из гипсокартона, Таньку инсталлируют в компьютер, Богдан выходит с двуручным мечом против тысяч острых веретен, у Ирки прямо на уроке отрастает собачья голова, крошечный домик на дне городской балки берут в осаду змеи, а Ментовского Вовкулаку заклевывают соколы-оборотни. Единственное спасение – в ночь осеннего Солнцеворота прийти на древние каменные алтари острова Хортица. Одна беда – одновременно с Иркой там окажеться еще очень много народу, и всем им нужна Хортова кровь. Вся, какая есть в Иркинах жилах. До капли.

 


 

Щерба Н. Часодії. ЧасограмаЩерба Н. Часодії. Часограма

Часодії. Часограма Наталії Щерби – п'ята книга циклу Часодії.

Часодійний світ хвилюється: Дух Астрагор, ворог ефларських часівників, повернувся в несподіваному образі та прагне помсти. Нортон Огнєв кинув йому виклик, і Василина хоче допомогти батькові. Разом із друзями вона намагається розгадати таємницю іржавого уламка, знайденого в Розколотому замку, вчиться нових часодійних хитрощів і відкриває для себе незвідані таємниці керування Часом.

На ключників чекають небезпечні й захопливі пригоди, перші втрати, запекла боротьба та зустріч зі справжнім злом. Василина має зробити важкий вибір, розгадати найважливішу таємницю в її житті. Чи впорається вона з неймовірною відповідальністю, яка зненацька впала на її юні плечі?


 

Щерба Н. Часодії. Часове імяНаталiя Щерба. Часодії. Часове ім'я

У книзі "Часове ім'я" продовжується оповідь про неймовірні, захопливі та часто небезпечні пригоди в часодійному світі володарки ЧорноКлюча Василини. Ці пригоди змішуються з шаленими переживаннями в її серці: чи буде коли-небудь їхня родина разом? Чи розвяжуться нарешті непорозуміння з її найближчим другом? У кого ж таки вселиться страшний і підступний Дух Астрагор? Та крім того, на тендітну юну дівчинку чекає участь у перегонах на зорепташці, пошуки Чорної Кімнати, падіння в страшну розщелину Розколотого замку, таємне проникнення в чужий замок, жорстоке покарання. І нарешті головне - здобуття часодійної речі в Чорній Кімнаті.


 

Щерба Н. Часодії. Часова вежаНаталiя Щерба. Часодії. Часова вежа

Усі ключники мають знайти Часову вежу й повернути час у Розколотий замок. Василина ладна зробити все, аби довести своє вміння керувати Часом. Але на її шляху стають її одвічні вороги. І ось Василина знову опиняється сам на сам зі смертельною небезпекою. Чи зможе дівчинка протистояти Олені, впливовій подрузі свого батька? Чи вдасться їй викрасти часівну стрілу й повернути до життя фею Діану? Чи доведе вона всьому часодійному світу, наскільки сильна в її серці синя іскра? Адже дівчинка ще має вступити до часової школи, пройти карколомні випробування і... знайти ключ до серця найближчого друга.

 


 

Толкин. ХоббитТолкин Дж. Р. Р. Хоббит, или Туда и Обратно

Книга всемирно известного английского писателя Джона Рональда Руэла Толкиена «Хоббит, или Туда и Обратно» по праву считается классикой детской (и не только детской) литературы XX века. Невероятные приключения ее героев способны и рассмешить, и растрогать, и заставить задуматься о многих важных вещах. Уже несколько десятилетий история путешествия маленького отряда к заветной цели захватывает воображение и детей, и взрослых.

 

 


 

 Волшебник ЗемноморьяЛе Гуин У. Волшебник Земноморья

Трилогия известной американской писательницы Урсулы Ле Гуин, неоднократно получавшей высшие литературные премии США, включает романы «Волшебник Земноморья», «Гробницы Атуана», «На последнем берегу». Сказочно-фантастическое повествование населяют маги, драконы, ведьмы, древние и загадочные существа, неведомые силы воды, земли и воздуха. Эта захватывающая книга предлагает читателю самому разобраться, что есть Свет и что есть Тьма, и где та грань, за которой эти два понятия сливаются воедино.

 

 


 янтарный телескопПулман Ф. Янтарный телескоп

Лира и Уилл продолжают испытывать судьбу. Их путешествия по разным мирам сопряжены с небывалой опасностью. Но на помощь приходят старые друзья, знакомые читателям по первым двум книгам – «Золотой компас» и «Чудесный нож». И новые союзники: галливспайны, оседлавшие стрекоз, и мулефы – необычные существа, способные видеть Пыль. Детство Лиры и Уилла закончилось, и теперь они уязвимы для призраков, пожирающих души взрослых. И главное – им предстоит принять очень трудное решение. Однако, лишь бесстрашно приняв вызов, Лира сможет исполнить миссию, предназначенную ей судьбой.

 


 

Стругацкие. ПонедельникСтругацкие Б. и А. Понедельник начинается в субботу

Перед вами самая известная и популярная книга братьев Стругацких – полная юмора и сатирических намеков фантастическая сказочная повесть, воспитавшая не одно поколение читателей и растасканная на цитаты. Она повествует о буднях НИИЧАВО (Научно-исследовательского института чародейства и волшебства) – месте, где причудливо перемешались быт солидного учреждения и фольклорно-сказочная круговерть. В филиале Академии наук есть отделы Линейного счастья и Абсолютного знания, Предсказаний и пророчеств и Вечной молодости, а его штатные сотрудники могут проходить сквозь стены и становиться невидимыми. Дракона каждую пятницу возят на полигон для опытов, а курс управления волшебной палочкой занимает восемь семестров и требует основательного знания квантовой алхимии. Смотрителем музея старины является Баба-Яга, которую зовут Наина Киевна Горыныч, а за использование неразменного пятака можно запросто угодить в милицию...

 


 

 Функе К. Чорнильне серцеФунке К. Чорнильне серце

Меґі любить читати книжки. Любить читати книжки і її тато Мо, палітурник, «книжковий лікар», як називає його Меґі. Проте він не читав їй у голос ще відтоді, як загадково зникла її мама. Вони жили собі спокійним життям аж до тієї ночі, коли незнайомець прийшов із попередженням. Наступного дня Мо став пакувати валізи. Вони мусять переховуватись. Але від чого і від кого?

Невдовзі таємницю Мо розкрито. Він, виявляється, має надзвичайний дар – втільвати в життя історії, оживляти їхніх героїв. Чимало років назад він випадково вичитав з книжки у наш світ бездушного злочинця. І от тепер цей злодій полює на Мо та його рідкісний талант.

Меґі поринає у карколомні пригоди, в яких уявне переплітається зі справжнім. І тепер саме від неї зщалежить, як закінчиться історія, що полонила їх усіх.

 


 

 Потиевский В. Утес Белой СовыПотиевский В. Утес Белой Совы

Волшебная сказка о том, как в Древнем огромном лесу, где испокон веков жили в мире звери и птицы, поселилась и стала вынашивать коварные планы прилетевшая из далёкого далёка таинственная ведьма Бреха. Никогда прежде не подвергался лес такой опасности...

 

 

 

 


 

Белянин АаргхБелянин А. Ааргх в эльфятнике

Я – ааргх! В принципе этим все и сказано, получеловек-полутроль, гора мышц с врожденным талантом рычать и тупить. Живу в фэнтезийном мире, населенным несуразностями, нестыковками и штампами. Зато у нас весело! Особенно когда меня с моим худосочным хозяином графом Эшли нанимают в таинственный поход ради «светлого будущего всей эльфийской расы»! Следом увязались два ворчливых гнома, по пути присоединилась самая уродливая наемница, вслед припустила тайная полиция, черные орки, дорогостоящие убийцы, да еще и настоящий Жрец Зла на огнедышащем драконе!

Мораль: никогда не доверяй эльфам…

 


АртурБессон Л. Артур і заборонене місто

Артура, принцесу Селенію і принца Барахлюша, героїв першої книжку Люка Бессона "Артур і мініпути", чекають нові пригоди. Щоб позбавити мініпутів від їхнього заклятого ворога, Жахливого Упиря, і звільнити дідуся Артура, друзям доведеться пройти через багато випробувань: приручити гігантського павука, обдурити підступного Мракоса і врятуватись від потопу, що загрожує змести все на своєму шляху...

 

 


 

НинаВітер М. Ніна – дівчинка з планети Шостого Місяця

 Головна героїня, мадридська школярка Ніна, дізнається про смерть свого діда, мага й алхіміка Михайла Мезенського. Вона приїздить до Венеції і отримує у спадок від діда магічну Книгу та інші атрибути магії й алхімії, а також він заповів їй головну справу свого життя – врятування планети Ксоракс, або Шостого Місяця. НАН зі своїми друзями вступає в бій із Чорним Магом, князем Карконом…

 

 

 


 

Мила Рудик и ЧашаВольских А. Мила Рудик и Чаша Лунного Света

Тринадцать лет назад Мила Рудик вместе с еще четырьмя ребятами, волшебниками по праву рождения, была похищена Гильдией — организацией, которая в течение долгих лет вела охоту на магов, каждый раз оставляя рядом с новой жертвой Черную Метку. В конце концов похищенные дети были освобождены из плена, а Гильдия была разгромлена. Теперь тринадцатилетней Миле предстоит побывать в городе волшебников — Троллинбурге. Вместе с ней в мир волшебства снова ворвется Черная Метка…

 

 


 

Ле Гуин ГородЛе Гуин У. Город иллюзий

Действие романа «Город иллюзий» разворачивается в далеком будущем на Земле, захваченной пришельцами откуда-то из дальнего космоса — шингами. Главный герой — человек, которому шинги стерли память.

Его цель — найти себя настоящего. Именно он оказывается последней надеждой человечества, потому что он прилетел с планеты Верель, о которой захватчики ничего не знали; он — дальний потомок Джекоба Агата.

 

 


 


Вверх