arch

Бібліовісті

Сюрприз своїми руками


DSC01672Кожна дитина хоч раз у житті замислювались над тим, а який подарунок зробити близьким? Нема нічого дорожчого, ніж зроблене власними руками. А ще дуже цікаво робити обгортку для подарунка – великого чи маленького. Саме цьому було присвячене чергове заняття гуртка «Зумійко», яке відбулося 26 червня в Харківській обласній бібліотеці для дітей. Подивіться, які яскраві й неповторні в нас вийшли сюрпризи.

«Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини»

65633298 2354783054793285 7449044085358198784 o25 червня Харківська обласна бібліотека для дітей за сприянням Управління культури й туризму ХОДА організувала і провела воркшоп «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини» в межах реалізації проєкту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Активними учасниками воркшопу стали керівники спеціалізованих дитячих бібліотек новостворених ОТГ (Великобурлуцька селищна ОТГ, Зачепилівська селищна ОТГ, Нововодолазька селищна ОТГ), районних та міських бібліотек для дітей, фахівці бібліотек для юнацтва. Усього у заході взяло участь 32 учасники, які представили 23 бібліотеки Харківщини.

Читати далі

Година права "Конституція — правовий компас держави"

 

день3Під час виховно-патріотичного заходу до Дня Конституції України, проведеного 20 червня 2019 року співробітниками ХОБД, відвідувачі Територіального центру соціального обслуговування Київського району, почули про історичну еволюцію українського права, яке сягає часів Київської Русі, про Конституцію Пилипа Орлика, дізналися про перші конституційні проєкти майбутньої української держави, складені у 19 столітті.

Читати далі

Воркшоп «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини»

 

630 360 1487805797-959025 червня 2019 р. Харківська обласна бібліотека для дітей проводить воркшоп «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини» в рамках реалізації проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей в Україні» (спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні та ГО «Молодіжна Альтернатива») для заступників директорів централізованих бібліотечних систем по роботі з дітьми, завідувачів районними дитячими бібліотеками та дитячими публічними бібліотеками новостворених ОТГ (Великобурлуцька селищна ОТГ, Зачепилівська селищна ОТГ, Нововодолазька селищна ОТГ).

Читати далі

Меморіальна година"Ім випала доля солдата"

ww2 0

18 червня 2019 р. співробітники ХОБД провели меморіальний захід для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячений Дню скорботи й вшанування жертв війни в Україні.
Під час меморіального заходу слухачі заходу дізналися про причини нападу нацистської Німеччини на народи колишнього Радянського Союзу, про невдалий початок війни для радянських армій, які до середини 1942 року відступили зі всієї території України та Білорусі, почули про розгортання партизанського визвольного руху на окупованих германськими нацистами територіях колишнього СРСР.

Читати далі

Вверх