arch

Бібліовісті

«Лідер читання – 2019»

ПОБЕДИТЕЛЬ ГРИГОРИЙ КУЛАКОВЗ 1 по 3 вересня на Одещині пройшов фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання – 2019».
Чемпіони читання з усіх областей України зустрілися в одному з найстаріших в Україні таборів Всеукраїнського дитячого центру «Молода гвардія».
Харківську обласну бібліотеку для дітей на фестивалі читання представляв найкращий читач цього літа, учень 8 класу Краснопавлівського ліцею Лозівського району, Григорій Кулаков, який за три місяці канікул прочитав більше за всіх книжок!!!

 

 

Читати далі

"Пані осінь"

 

IMG 20190911 145331

Осінь чарівна, золота, вбрана у пишні жовтогарячі шати… Так і хочеться залишити щось про неї на згадку. А може і створити свою «Пані Осінь». Саме цим ми займалися 11 вересня на черговому занятті гуртка «Зумійко». Яскраві, ошатно вдягнені панночки, хитрі лисички, пугач з’явилися на аркушах за допомогою дитячої фантазії.

 

ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко»

IMG 20190906 103941Сьогодні, 6 вересня, в межах співпраці Харківської обласної бібліотеки для дітей та Організаційно-методичного центру туризму, для переможців XI Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» фахівцями бібліотеки було проведено екскурсію нашим мальовничим містом.
Діти з різних куточків України та світу здійснили автобусно-пішохідну екскурсію Харковом від П’ятихаток до майдану Конституції, а в Саду імені Тараса Шевченка ознайомилися із тільки-но відкритими пам’ятниками видатним харків’янам, почули історію створення парку, зоопарку, ознайомилися з іншими монументальними спорудами.

Читати далі

Екскурсія для учнів НВК "Мир"

 

IMG-807a61e42e10d1ccaa563eee93bcb967-V9 вересня вперше завітали до нашої бібліотеки учні навчально-виховного комплексу «Мир». На школярів очікувала захоплююча екскурсія по бібліотеці, під час якої вони побували не лише на відділах обслуговування, а й у музеї та виставковій залі. Найбільше допитливій малечі сподобалося  гортати чудові книжечки, а також  переглядати навчальні мультфільми та повторювати  веселі руханки. 

 

 

Мистецький проект «Зелені легені»

Зелені легені 2Вересень лише розпочався, а фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей, як завжди, активні, у вирі сучасних подій міста вже долучилися до міжнародного міжкультурного мистецького проекту «Зелені легені».
Ліс, дерево, рослина… Чи замислювався хтось, наскільки вони є важливими для нормального існування кожної людини? Яке значення мали для наших пращурів та як безглуздо знищуються сьогодні?
4 вересня в медіацентрі «Накипело» відбулася прес-конференція і презентація міжнародного міжкультурного мистецького проекту «Зелені легені». Серед присутніх були бібліотекарі, журналісти, митці, поети, художники, активісти, представники громадських організацій, викладачі, депутати з міста Харкова та районних міст Харківського регіону.

Читати далі

Вверх