arch

Бібліовісті

Онлайн-презентація результатів міжнародного проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»

изображение viber 2021-01-13 17-22-34

Що таке культурні та креативні індустрії? Як запровадити нову послугу в бібліотеці? Як залучити нових користувачів в умовах пандемії та отримати від послуги прибуток без додаткового фінансування? Про все це 13 січня дізналися і співробітники нашої бібліотеки, які приєдналися до інших учасників онлайн-презентації результатів міжнародного проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», організованого Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Європейського Союзу за програмою «Дім Європи».

Читати далі

Зелений Гай


132509467 222736046064009 7166918138529550076 n  Наші співробітники продовжують творити невеличкі новорічні дива, прагнучи створювати атмосферу свята для своїх особливих підшефних.
  Цього разу відвідали вихованців Зеленогайського будинку дитини та учнів Зеленогайського НВК селища Високий.
  Завдяки спонсорам – благодійникам понад 250 діток матимуть змогу порадіти солодким дарунками та цікавим книжечками, що їм передали бібліотекарі.
  Дякуємо усім небайдужим за підтримку нашої ініціативи.

 

Читати далі

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

 

СНІД1
1 грудня –  Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Таке рішення прийняла у  1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я.
До вашої уваги – віртуальна валеологічна година «Його ім’я – підступний СНІД».
 Ви дізнаєтеся більше про ВІЛ  та його кінцеву стадію – СНІД,  про те, яким чином передається ця інфекція, методи її профілактики та лікування, а також про необхідність толерантного ставлення суспільства до ВІЛ-інфікованих людей.

 

 

До Дня Святителя Миколая, Чудотворця

 

6  Вихованці Ржавецького психоневрологічного інтернату: Саша, Вітя, Юра… і багато інших, – уже давно вони стали для нас не просто підшефними, а в першу чергу, людьми, яким співчувають, яким щиро хочеться допомогти матеріально чи хоча б підтримати добрим словом. Карантин вніс суттєві корективи у нашу співпрацю. Майже рік минув від останнього візиту до інтернату, але, попри все, нас там чекали, нам зраділи, наших співробітників пам’ятають і передали їм вітання.
 

Читати далі

«Раз добром зігріте серце вік не охолоне»

 

день ынЩороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.  Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. Переглянувши віртуальну годину духовності «Раз добром зігріте серце вік не охолоне» ви дізнаєтеся, що багато людей з обмеженими можливостями сприяли розвитку людства. До них входять і відомі знаменитості, актори, співаки, світові політичні лідери.
 
 

Вверх