arch

Бібліовісті

ЧИТАЮЧИЙ ТРАМВАЙ

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, свого професійного свята, Харківська обласна бібліотека для дітей вирішила зробити подарунок не лише своїм найкращим читачам, а й усім городянам. За підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА бібліотекарі провели ІІІ Літературний фестиваль «Книжковий зорепад», цьогоріч поставивши його на рейки читаючого трамваю.

__________________________________________________________________________________________
 
  Вулицями міста за маршрутом №5 курсував святково Трам2-2прикрашений  ретро-трамвай, головними пасажирами якого було більше двадцяти найактивніших читачів Харківщини, переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2014». А ролі кондукторів приміряли до себе відомі IMG 0878літературні персонажі, у яких перевтілилися співробітники бібліотеки. Улюбленці дітей, Мальвіна і Буратіно, лисиця Аліса зі своїм супутником котом Базиліо, Незнайко і Ромашка, а також мадам Шапокляк власною персоною увесь довгий маршрут розважали присутніх конкурсами, веселими вікторинами, літературними загадками, не дозволяючи їм сумувати жодної хвилини. СвятковогоIMG 0880 настрою додавало і сумісне виконання на популярні мотиви пісень-переробок про бібліотеки, книжки і читання під супровід колоритного акордеоніста.
  За словами дітей і дорослих, які з’їхалися зі всіх куточків Харківщини: Шевченківського, Близнюківського, Зміївського, Богодухівського, Краснокутського, Красноградського, Сахновщинського, Валківського, Харківського районів, м.Чугуєва, Люботина та Харкова, ця подорож запам’ятається їм надовго.
  IMG 0828Також незвичайний трамвай запримітили і харків’яни, які стали свідками запальних флешмобів, речівок, що проводилисяIMG 0833 на Привокзальній площі, – вона послужила відправною точкою для руху. Гасла «Харьков время не теряй, а читай, читай, читай!», «Пусть компьютер отдохнёт, книжку в руки и вперед!», «Очень важно для человека знать дорогу в библиотеку!» тощо лунали і на маршрутних зупинках, а також на кільцевій зупинці – вул. Одеській. Саме там відбувся, мабуть, найприємніший момент для усіх книголюбів – церемонія нагородження учасників цього Літературного фестивалю. Під дружні оплески, номінанти та переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2014» одержали грамоти від Харківської обласної бібліотеки для дітей та подарунки від спонсорів.
 IMG 0887 Організатори заходу висловлюють щиру подяку усім друзям-однодумцям, які доклали зусиль до того, щоб захід видався на славу. У першу чергу, своїм майбутнім колегам, студентам-першокурсникам факультету соціальних комунікацій Харківської державної академіїIMG 0897 культури, за креативність, молодий ентузіазм, бажання діяти, уміння повести за собою. Безумовно, цей Фестиваль було б дуже важко провести без матеріальної допомоги. Активну підтримку проекту надали Харківські видавництва «Майстер-клас», «Ранок», магазин «Книголенд». Вони люб’язно виділили книжки, які послужили дітям чудовим подарунком. Цей диво-трамвай не зміг би зрушити з місця і без дозволу директора КП "Салтівське трамвайне депо" Кучеренка Б.В.
  Головна ідея, яку переслідували організатори, – довести, що книжка не старіє і може зацікавити, у першу чергу, юного читача навіть у нашому столітті інноваційних технологій, сподіваємося, знайде своє втілення і у майбутньому.
IMG 0908IMG 0910IMG 0911
 
IMG 0919IMG 7537Трам4-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх