У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Апробація сучасних моделей дитячого читання: досвід та перспективи

amato12 жовтня у рамках реалізації проекту «Щасливе дитинство» у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбувся семінар-тренінг «Апробація сучасних моделей дитячого читання: досвід та перспективи». На заході були присутні тренери проекту, бібліотечні працівники, психолог, батьки.
____________________________________________
 
Специфікою заходу стало формування двох тематичних кіл для обговорення за віковим принципом: у першому колі фахівці та організатори дитячого читання; у другому – діти.
Присутні обговорювали нагальні питання дитячої літератури, проводився аналіз читання як творчо-пізнавальноий процес, розглядався вплив сучасних комп’ютергних і мультимедійних засобів, Інтернет-ресурсів  на інформаційну грамотність дітей.
Бібліотечним психологом було здійснено експрес-опитування дітей та дорослих, зроблено презентацію нових форматів сімейного читання та бібліотерапевтичних можливостей книги.
Запрошені діти мали можливість ознайомитися з інформаційними ресурсами бібліотеки, новими послугами та цікавими напрямками роботи.
Досвід заходу буде презентовано на міжнародній скайп-конференції, яка буде одночасно проходити в країнах Росії, Казахстану, Молдови та України наприкінці жовтня.