У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Підведення підсумків

DSC030

Завершальна зустріч проекту "Command style". Вже розкрито таємниці усіх вісьмох кольорових вагончиків. Але виникає запитання: Чого не вистачає цьому потягу?

Не довелося довго міркувати. Маленькі розумники одразу ж дали відповідь:

- Не вистачає пасажирів!

Проїхавши чарівним потягом дивовижний шлях тривалістю у 9 занять, наші мандрівники отримали чимало знань, навичок та вражень.

 

Фото:

 

_______________________________________

 

Цей досвід та свої почуття вони відобразили, поєднуючи різні кольори на фігурах маленьких чоловічків. Потім для своїх героїв обрали найкомфортніше місце у барвистому потязі. Діти радісно ділилися своїми враженнями та надбаннями під час такої надзвичайної подорожі.

 

Тим часом ешелон зупинився на секретній зупинці. Секретною вона була тому, що на ній можна було отримати відповідь на питання про найважливішу у житті людину. Усі діти і дорослі отримали свою індивідуальну відповідь, зазирнувши у чарівну скриньку мудрості. Вражаючі відчуття!

Добігає кінця наша подорож. Величезну роботу зробив кожний учасник на цьому шляху пізнання життєвої мудрості. За свої зусилля і надбання діти отримали дипломи учасників проекту "Command style", щирі посмішки та бурхливі оплески свої друзів.

Для маленьких мандрівників групи «Пролісок» ця подорож завершилась, але чарівний потяг поїде далі, щоб підвезти нових пасажирів та відкрити їм свої таємниці!

11 травня 2018 року