У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Таємниця бузкового вагончика

DSC02880

Дев’яте заняття проекту "Command style" та викриття таємниці вагончика бузкового кольору.

Разом з усією командою наших відчайдушних мандрівників чарівний потяг зупиняється на станції «Сімейна». Гостей зустріла маленька дівчинка, яка розповіла казку про щастя. Цю історію вона прочитала в одній з мудрих дитячих книжок Харківської обласної бібліотеки для дітей.

У пошуках свого щастя героїня пережила чимало пригод, отримала різні враження та врешті-решт зрозуміла найголовніше:

Фото:

_________________________________________

 

Щастя – це рідний дім, затишне ліжко, знайомі іграшки, люблячі мама й тато, суворий дідусь і добра бабуся, і багато іншого, що дуже добре людині знайоме. І для того, щоб знайти своє щастя, зовсім не обов'язково кудись йти...

Коли дівчинка була сповнена почуттів, вона здавалася схожою на наповнені стакани: якщо переживала радість – на стакан із жовтою водою, якщо сум – із синьою, любов – із червоною, злість – із чорною тощо. Та лише тоді, коли дівчинка була щира і спокійна, вона була схожа на стакан із чистою прозорою водою. Якщо поглянути крізь стакани з кольоровою водою, через них неможливо чітко побачити оточуючий світ. І тільки, коли свідомість спокійна, настрій гарний, а думки ясні та чисті, можна побачити те, що дійсно відбувається навкруги.

Сім’я для дитини - цілий всесвіт, який надихає та дарує найприємніші почуття. Надзвичайні прекрасні картини щастя створювали дівчатка та хлопчики із долоньок членів своїх родин. Роботи були сповнені любові та щирості, виявляли турботу та повагу до найближчих у житті людей!

Щастя поруч – цінуйте, що маєте. І не потрібно далеко ходити…

8 травня 2018 року