У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Таємниця сірого вагончика

DSC02718

Потяг упевнено рушить коліями життя. Добрі справи дітей прискорюють його рух. Мандрівники вже наповнені враженнями і яскравим досвідом. На восьмому занятті проекту "Command style" училися впізнавати почуття один одного та налагоджувати взаємостосунки.

Робота почалася з того, що ми всією командою пригадали різноманітні почуття, які може переживати людина. Для кожної емоції знайшли відповідний будиночок, який відображає характер свого господаря – почуття. За допомогою музичних кульок відтворили унікальні мелодії, що лунають у серці, коли людина знаходиться у певному емоційному стані.

_________________________________________

Фото:

Споглядаючи на смайлики з почуттями, їх помешкання та звуки, вирішили, що варто влаштувати велике прибирання в особистих емоціях. Робота розпочалася. Учасники допомагали один одному: активно та весело вимивали з домівок зайві неприємні відчуття та наповнювали їх радістю та енергією.

Щоб налагодити стосунки один з одним та побудувати міцні комунікації, учасники всією великою групою створили королівство «Долоньок дружби». На величезних аркушах хлопчики та дівчатка усі разом обводили свої долоньки, перетворювали їх на привітні будиночки та прокладали стежинки до своїх друзів.

Таємниця сірого вагончика полягає в такій ідеї: почуття людям потрібні для того , щоб краще розуміти один одного!

7 травня 2018 року