У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Таємниця коричневого вагончика

IMG 3028

«А про що нам сьогодні розповість чарівний потяг? Про злість?»

Проникливість дошкільнят вражає!

Послання, приховане у коричневому вагончику, не було схожим на злість (на перший погляд). На аркуші було зображене червоне яблуко і черв’як, який його їв. Але, коли діти уявили яблуко та спробували його укусити, виявилося, що без певного напруження це зробити неможливо! А напруження емоційне і фізичне дуже добре відчувається, коли людина злиться. Дійсно, темою сьомого заняття стала «Злість».

Фото:

_________________________________________

Агресія в невеличкій кількості є дуже корисною: відчувається прилив сил і можна впоратися з певним завданням. Тож, щоб приборкати своє почуття гніву й відпустити зайве, наша команда влаштувала газетні змагання. Необхідно було якнайдалі та якнайвище кинути кульку з газети. Це виявилося непросто, але дозволило виплеснути зайву енергію та додало позитивного настрою.

Хлопчики та дівчатка також познайомилися із дивовижним природним матеріалом – глиною. Приємно було торкатися та відчувати в руках таку тістоподібну масу. Але виявилося, що навіть відщипнути кусочок глини без крапельки напруження і злості – неможливо! Під час роботи діти створили особисті скульптури злості, яким подарували свою любов та турботу. Після цього відбулося диво! Скульптури злості захотілося перетворити на скульптури любові! Так і зробили.

Завершили зустріч створенням чарівної павутинки вдячності. Кожна дитина подякувала своєму другові за гарну роботу та чудовий настрій.

Злість допомагає людини подолати труднощі. Якщо її багато, вона може зруйнувати. А любов і турбота допоможуть віднайти міру. Хлопчики та дівчата гідно пройшли випробування цим почуттям. Подорож триває!

4 травня 2018 року