У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Таємниця чорного вагончика

IMG-32ea05b323a562d9f65aca0aa356163e-V

Половину дивовижного шляху вже подолав чарівний потяг, який везе і розкриває малюкам свої життєві таємниці. 27 квітня 2018 року відбулося вже шосте заняття проекту "Command style".

Цього разу мандрівники легко здогадалися, що вагончик чорного кольору приховує щось страшне і неприємне. А що саме – довелося дізнаватися на зупинці «Сміливість»!

Колюча червона кулька, яка потрапляла в руки дітей, допомогла з’ясувати, чого взагалі бояться люди. Виявився чималий список: алігаторів, павуків, бійок, клоунів, смерті, висоти, сварок тощо.

Фото:

_________________________________________

 

І саме тепер настав час познайомитися із власними страхами. Із величезної купи різноманітних іграшок діти обрали саме ту, яка найбільше схожа на їхній особистий страх. Дошкільники вже знають: якщо сваритися, буде неприємно, погано і боляче. А дружнє спілкування дозволить подолати різні труднощі та зробити щось добре й приємне. Тож, усією командою вирішили потоваришувати із власними страхами! Спочатку це було непросто, але згодом на обличчях дітей з’явилися посмішки, і страхи стали не такими вже й страшними. Навіть прощатися із ними не хотіли!

Мандрівники вже збиралися рушити далі, аж раптом зустріли маленького переляканого їжачка. Зі щирими серцями вони турботливо подбали про безпеку маленької тваринки: огорнули її хустинкою та втішили добрими словами. Адже це так важливо – заспокоїти друга та надати йому впевненості.

Чорний вагончик роз’яснив, що трішечки страху навіть допомагають людині зберегти життя і здоров’я, захищаючи її від небезпеки!

Їдемо далі!

27 квітня 2018 року