У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Таємниця синього вагончика

IMG-371f21b754cfb2b466de633a160eae13-V

Вже відбулося четверте заняття проекту "Command style". Чарівний потяг з кольоровими вагонами продовжує свій шлях по рейках життя. Сьогодні синій вагончик розкрив нашій команді свій секрет: історію сумної Квіточки.

Дошкільнята уважно слухали. Історія виявилася настільки сумною, що це почуття відчула кожна дитина. Свій емоційний стан малюки намалювали фарбами у вигляді різноманітних плям. Але це був тільки початок!

Фото:

  _________________________________________ 

Наші мандрівники вже знають: добрі справи можуть створити гарний настрій. Тож, маленькі добродії допомогли вигадати продовження казки. Головна героїня історії – сумна Квіточка – за допомогою Крота-чарівника та кмітливих малят змогла подолати свій сум, стала відчувати радість та дарувати її іншим.

 

І невеселі малюнки згодом перетворилися на яскраві палітри, від яких відчувалась радість, енергія, упевненість, любов та щастя.

Сум і радість живуть поруч. Відчуття радості легке і приємне, але і почуття суму, якщо трішечки, може бути важливе. Вирішили, що саме така ідея була прихована в історії про сумну Квіточку.

23 квітня 2018 року