У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Command style. Таємниця жовтого вагончика

IMG 20180420 102038

Третє заняття проекту "Command style".

Щоб дорога була більш приємною та легкою до нашої роботи залучилися й батьки вихованців садочка. Вони додали своїм дітям впевненості і сил, зазначаючи їх вчинки і якості, якими дорослі найбільше пишаються. Всі батьки групи "Пролісок" знають, що 20 квітня буде розкрита таємниця вагончика яскравого сонячного кольору – жовтого.

Подорож продовжується! Добрі вчинки дітей та їх гарний настрій дозволяють потягу бігти легко та жваво. Сьогодні із жовтого вагончика з дітлахами вітається радісне помаранчеве сонечко. Воно щиро усміхається, підказуючи відповідь.

Фото:

  ___________________________

Тим часом потяг зупиняється на станції "Добрі вчинки". Замислились малюки, що добро, яке робить людина, викликає у інших радість, любов та повагу. Недобрі ж вчинки – це наслідки хвилювань, напруження, поганого стану. Вони неприємні для оточуючих, можуть викликати злість та біль.

 

На цій зупинці була кав’ярня, в якій їли ложками з довжелезними ручками. Спробували мандрівники отримати задоволення від їжі самотужки. Нічого не вийшло. Тільки в парах, проявляючи турботу про іншого, хлопчики та дівчатка змогли підкріпитися, подарувати один одному радість, з почуттями вдячності та любові рушити далі.

Радісно пограли на галявини та вирішили прихопити із собою частинку чарівного килиму, сповненого сміху та веселощів. Власні візерунки такого килиму діти відчули у серці та відтворили з пластиліну.

Приємно дарувати іншим радість – стаєш трішечки щасливішим! Так ми зрозуміли таємницю жовтого вагончика.

Подорож продовжується!

20 квітня 2018 року