У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Стежиною від 17 до 18

DSC083261Наприкінці року, що минає, дуже важливо робити аналіз своєї роботи. Це необхідно для того, щоб зрозуміти свої сильні якості та найефективніші стратегії досягнення цілей.

На психологічному тренінгу «Стежиною від 17 до 18» працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей за допомогою техніки метафоричних асоціативних карт мали змогу переглянути свої надбання у 2017 році, зрозуміти руйнівні та рушійні сили на шляху реалізації життєвих планів.

___________________________________________

Найбільший інтерес учасників викликала метафорична карта, яка позначала «Найкращу версію 2018 року». Саме вона дозволила уявити про найголовніше та найважливіше, на чому варто зосередитись у майбутньому. А також кожний знайшов відповідь на питання про ресурси і можливості, які допоможуть втілити свої мрії у життя найкращим чином.

Відчуваючи істинні бажання та прагнення один одного, учасники висловлювали свої найщиріші побажання, сповнені любов’ю та вірою.

Нехай новорічна ніч принесе вам і вашим близьким душевний спокій, порозуміння, втілення заповітних мрій і безмежне щастя!

26 грудня 2017 року