У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Професії та професіонали: шлях до успіху

DSC07750

«Професії та професіонали: шлях до успіху» – саме на таку актуальну тему 29 листопада 2017 року пройшов тренінг для учнів 9 класу.

Головною метою цієї зустрічі було познайомити школярів зі стратегією планування свого життя та досягнення особистих цілей.

 

___________________________________________

 

Підлітки, ґрунтуючись на власні знання про життя відомих українських особистостей (Олександра Усіка, Анастасії Каменських, Влада Ями та інших), проаналізували зіркові шляхи до успіху за допомогою піраміди Франкліна – стратегічного планування досягнення цілей на все життя.

Базуючись на досвіді американського політичного діяча Бенджаміна Франкліна, найактивніші учні за допомогою усього класу спробували скласти свій життєвий план.

Основний висновок тренінгу звучить так: для досягнення успіху та популярності необхідні щоденні тренування, кропітка робота, навчання та задоволення базових потреб.

Якщо ви також замислюєтесь над своїм життям, бажаєте відчути всю його повноту та яскравість, – плануйте та дійте! Приходьте до нас – і ми вам в цьому допоможемо!

DSC07710  DSC07734DSC07722