У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Terra інклюзія 2018

OBL

 
Збірка «Terra інклюзія 2108» – унікальний інструмент суспільної комунікації, вакцина порозуміння та сприйняття. Оповідання цієї збірки – абсолютно різні за літературним відтворенням, але вони об’єднані любов’ю, спрагою до життя, силою людського характеру та волі. Життєві обставини у всіх літературних героїв різні, але всі вони прагнуть жити гідним повноцінним життям. Сила людини попри обставини та можливості, незалежно від віку та статі. Серед оповідань збірки читачи різного віку та літературних уподобань знайдуть собі «свій» твір. До збірки увійшли вісім оповідань переможців та фіналістів Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у категорії спецвідзнаки «Інклюзивні оповідання «Terra інклюзія».
 
 
 
 

Ю.Б.Гіппенрейтер "Що робити, щоб діти... Запитаня та відповіді"

34810742 1819112871480215 3395992372788592640 n

Ця книга є додатковим випуском серії «Найкраще з «Спілкуватися з дитиною. Як?»

Юлія Борисівна Гіппенрейтер відповідає на найгостріші та найактуальніші запитання батьків. Фахівець демонструє конкретнимми діалогами, як розмовляти з дітьми, щоб підтримати з ними стосунки довіри та порозуміння.

Величезний практичний досвід автора, реальні випадки з життя, живі та виразні ілюстрації роблять цю книгу незамінним помічником для усіх мам та татусів.

 

 

Є.Герасименко "Тукі та Зукі"

 

27044773 2007980446156458 716084966 nЦя казка була складена для дітей родин ВПО, щоб полегшити їх біль від того, що вони були змушені покинути рідні домівки та переїхати на нове місце проживання.

В книзі розповідається про хлопчика Миколу, чия сім’я мала переїхати до іншого міста. Хлопчик дуже сумував через ці події. Щоб попрощатися із знайомими, Миколка іде до сусіда – дідуся Сашка, який раніше служив капітаном. Під час цієї зустрічі старий капітан пригостив малюка чаєм, а його папуга Енріко розповів одну із своїх неймовірних історій.

Після такої дружньої розмови хлопчикові захотілося побачити нові місця на власні очі і вирушити у нову подорож…

Герої авторської історії діляться досвідом, як пережити втрату рідного дому та віднайти сили для «нового життя», адже «Дім там, де ти, де тебе люблять, де на тебе чекають твої рідні!»

 

 

Д.Зіцер «Свобода від виховання»

28459173 2024879064466596 780731456 n

Чи знаєте ви, що для гармонійного розвитку дітей потрібна не так педагогіка, як логіка? І що найкраще в житті з дитиною трапляється не завдяки, а всупереч так званому традиційному вихованню?

Досвідчений педагог Діма Зіцер не перший рік вивчає взаємодію дорослих і маленьких людей. У книжці «Свобода від виховання» він розповідає, як повернути радість від спілкування з дітьми, і доводить, що ростити їх – це цікава пригода, а не важкий обов’язок.

«Перед тим як укотре щось заборонити, спитайте себе: «Чому цього не можна?». Людина, що зростає в парадигмі «можна», здатна бачити, слухати, чути…»

 

О.Л.Лаврик, І.В.Ткаченко «Як допомогти дитині стати успішною? Тренінги для батьків»

26696567 2000551193566050 1062826896 n

Як виховати дитину успішною і чи існують критерії успішності? Які помилки призводять до того, що діти припиняють слухатися батьків? Яка любов може зіпсувати дитину? І найголовніше – що робити батькам у стосунках із своєю дитиною?

Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете у цій книжці. Завдяки їй ви дізнаєтесь про методики виховання дітей в інших країнах, навчитеся самоконтролю та визначите свій тип поведінки, який дзеркально відбивається на малюкові, а також зможете підготувати сина чи доньку до дитячого садка та школи.

Вашому малюкові більше не загрожуватимуть страхи, невпевненість у собі, лінь. Вам залишиться лише спостерігати, яким щасливим і успішним зростає ваш малюк!