zd title

Телебачення 2018

Грані часу. Пульс свободи.
 
 
 
 
 
 

 

Канал UA: Харків
(ОТБ)  програма 
"Твій ранок" від 29.07.2018

 

"Твій ранок" сьогодні почався із мультиків про Харків! До студії завітали вихованці Школи юних мультиплікаторів. Працює вона при Харківській обласній бібліотеці для дітей. Школярі самі пишуть сценарії, майструють декорації, знімають та озвучують короткометражки.

 

 


Uzh Inform

 

17.05.2018  У Закарпатській обласній дитячій бібліотеці відбулася розмова «10 кроків назустріч миру». У рамках форуму «СлободаКульт» бібліотекар із Харкова Наталя Саліна розповіла про місії публічних дитячих бібліотек на прикордонних територіях.

 

 

Мистецькі Надра 

Мультфільм «Олеся в Закарпатті»

08.05.2018  Мультфільм, створений дітками у Харківській обласній бібліотеці для дітей,  для маленьких закарпатців в рамках дитячої програми форуму «СлободаКульт». Це подорож героїв мультфільму по Закарпатському регіону і знайомство з ним. Персонажі, сценарій, знімання створені самими дітьми за участі мультиплікаторки та аніматорки Маріанни Мурашко.

 

 

 Громадське радіо  

 08.05.2018  Про свою програму на форумі "СлободаКульт" розповідає стилістка Зоя Звиняцківська

 

 

Канал ObjectivTv

 

 

13.03.2018 Белорусским зрителям показали мультфильмы, созданные юными мультипликаторами из Харькова 

 

Польський супутниковий телеканал «БелСат»  Belsat TV Belsat TV

(з 18:15 до 19:27)

 

Інтерв’ю Наталії Саліної білоруському телебаченню 

 

 У Харкові нагородили переможців «ВікіХарківщини-2018»

 

 

Грани времени "Южный пост"

автор Тетяна Бабіна

 

 

Микола Мох – актор, волонтер про духовну підтримку Південного посту Харківською обласною бібліотекою для дітей в проекті «Чекаємо тата разом»

 

"ПРЯМАЯ ЛИНИЯ" в редакции издания "Вечерний Харьков", гость: заведующая сектором прогнозирования и инноваций Харьковской областной библиотеки для детей Валентина Лупицкая. Эфир от (23.01.18)