zd title

Телебачення 2015IMG 0134-1Новини каналу "АТН". 
Соціальний благодійний марафон. Малеча Харківщини одержала казковий сюрприз від Харківської обласної бібліотеки для дітей та Благодійного Фонду Олександра Доровського  "Здоров’я" – незабутні ранки з улюбленими казковими героями та солодкими подарунками. Організація і проведення святкового дійства для дітей області – добра традиція, започаткована багато  років тому за ініціативи найголовнішої дитячої книгозбірні краю. Напередодні  дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят на гостини до дітей завітали артисти бібліотечного аматорського колективу  «Театр на колесах» та добре відомі на Харківщині благодійники.

 

 

патриотическое воспитание Програма "Форум" на каналі ОТБ  тема:  "Моя країна Україна. Патріотичне виховання". Учасники – Наталія Саліна, завідуюча  сектору розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю Харківської обласної бібліотеки для дітей, Валентина Лупіцька завідуюча  сектору прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей, переможці сімейного конкурсу  "Книга пам’яті мого роду".

 

Лучший читатель  Програма  "Форум" на каналі ОТБ тема: "Найкращий читач України – 2015" Учасники – Наталія Саліна, завідуюча  сектору розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю Харківської обласної бібліотеки для дітей, Валентина Лупіцька завідуюча  сектору прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей, переможці конкурсу "Найкращий читач України – 2015".

 

АльошичеваПро доброту, жертовність та любов доступною для малечі мовою (фото).  Перша книжка авторки, яка нещодавно побачила світ, увійшла до списку премії «Дитяча Книга року BBC — 2015″. Молода харківська письменниця Анастасія Альошичева вигадує для малечі казки, аби відірвати малюків від комп’ютерів та телевізорів.Зустріч письменниці Анастасії Альошичевої з читачами Харківської обласної бібліотеки для дітей.

 

Презентація акції «Татова книжка» на каналі ОТБ у програмі «Харківonline. Вечір» за участю заступника директора Харківської обласної бібліотеки для дітей Романа Драгана, поетеси, народної майстрині Олени Хитушко та волонтерської групи «Південний пост» – Віктора Трубчанова і актора-березільця Миколи Моха.


Програма  на каналі ОТБ "Форум", тема: Бібліотека ХХІ століття: яка вона? Учасники – Наталія Саліна, завідуюча  сектором розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю Харківської обласної бібліотеки для дітей, Ольга Терещенко, заступник директора по роботі з дітьми центральної дитячої бібліотеки Комінтернівського району м. Харкова, Світлана Ляшенко, бібліотекар Зміївської бібліотеки для дітей, читачі бібліотек: Цимбаліста Ірина, учениця 8 класу Зміївського ліцею № 1, Лев Реус та Рустам Мамедов,  учні 10 класу Харківської ЗОШ № 95.

 

Програма «Новини» "Майстер-класси з виготовлення патріотичної символіки для захисників."