zd title

Телебачення 2016

У Харкові відбувся другий літературно-пізнавальний форум " Віват, Україно!" (ВІДЕО)

У Харкові відбувся другий літературно-пізнавальний форум " Віват, Україно!".  В рамках форуму, дітлахи подорожували "локаціями пізнання". Форум "Віват, Україно!" проходить у Харкові вдруге. Цього року в ньому взяли участь близько трьох сотень дітлахів - не тільки з Харківської області, а й учнів із Донеччини та Луганщини. 

Источник: http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=43697 Служба Новостей 'Вісті'

25.10.2016

 

У Харківській обласній бібліотеці для дітей проходять курси мови  та жестів

 

Психолог бібліотеки долучилася до занять з опанування навичками жестової мови разом з  працівниками Центрів надання адмінпослуг. В обласному центрі проживають понад три з половиною тисячі людей із вадами слуху. Переважно, це якраз соціально незахищені громадяни, тому вони часто звертаються до державних установ по допомогу. Щоб  розуміти таких людей, чиновників відправили на курси. У центрі інвалідів сподіваються, що проведуть такі самі курси для їхніх колег із соцслужб, центрів зайнятості та поліцейських. Заняття, які триватимуть протягом трьох місяців, проходять у стінах бібліотеки раз на тиждень. У жовтні учасники курсів складуть екзамени та одержать сертифікати.

 

 

 

ВсеЗнайКо Книжковий світ -3


Книжкові уподобання Світлани Алтухової та Артура Петько переможців конкурсу "Найкращий читач – 2016" Харківської області.


 

ВсеЗнайКо Культпохід у бібліотеку

Знайомство з Харківською обласною бібліотекою для дітей.


 

 

ВсеЗнайКо Книжковий світ -2

Книжкові уподобання Загревського Кості та Насті Романенко - читачів Харківської обласної бібліотеки для дітей.

 

 

ХАРКІВ ОНЛАЙН ДЕНЬ 09.03.16

Участь у програмі  брала Загревська Світлана Миколаївна, методист Харківської обласної бібліотеки для дітей та учні Харківського педагогічного ліцею №4: Цигічко Карина, 11кл., яка розказала про свою МАНівську роботу на тему: "РЕЛІГІЙНА ТЕМАТИКА У ТВОРАХ ШЕВЧЕНКА", Іваницька Марія, 9 кл., Єлізавета Сорока, 6 кл. - читали напам'ять поезію Шевченка. 
 
 
 

ВсеЗнайКо Книжковий світ 

 

Читацькі рекомендації Вероніки Новосьоловой та Ксюши Міщенко . Книжки Ірини Пивоварової "Про що думає моя голова", та Майкл Бонд "Ведмежа Паддінгтон"

 

 

Інтерв’ю Наталії Саліної, завідувачки сектора розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю ХОБД, про експозицію міжнародної виставки дитячих малюнків «Ідеальний дім» («Ideal House»).


 

ХАРКІВ ОНЛАЙН ДЕНЬ 17.01.16

Інтерв’ю Наталії Саліної, завідувачки сектора розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю ХОБД, та авторів робіт, які увійшли до експозиції міжнародної виставки дитячих малюнків «Ідеальний дім» («Ideal House»).

 
 
 

Новини каналу ОТБ від 12.01.2016

Новини каналу "ОТБ" від 12.01.2016 року. В обласній дитячій бібліотеці збирають книжки для онкохворих дітей. 

Акції збору книжок для онкохворих до Харківського Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва.
Всього нам з вами вдалося зібрати більше 1000 книжок. Ми будемо інформувати вас про перебіг подій, пов’язаних з акцією.