arch

Vivat переможцю

Лауреати конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2015»

 

Номінації

«До Шевченка з любов’ю»
Пенега Аліна  8 кл. (Барвінківський р-н)
Самойлова Ангеліна  7 кл. (Дергачівський р-н)
Дигало Ілона  7 кл. (Дергачівський р-н)
«За вміння аргументовано аналізувати прочитане» –  
Кузь Карина 8 кл. (м. Чугуїв)
Капустенко Надія 8 кл. (м. Харків, Комінтернівський р-н)

____________________________________________

«Лоцман книжкових морів» –
Клейманов Гліб 7 кл. (м.Харків, Комінтернівський р-н)
«Досліднику історії Другої світової війни» –
Юр’єв Євген 7 кл. (м.Харків, Фрунзенський р-н)
«За вірність воєнній тематиці» –
Мальований Антон 8 кл. (Богодухівський р-н)
Шетілова Ярослава 6 кл. (Чугуївський р-н)
«За глибокий інтерес до історичної літератури» –
Вороніна Катерина 7 кл. (м. Харків, Дзержинський р-н)
«З милосердям у серці» –
Фурсал Ангеліна 7 кл. (м. Ізюм)
Веселкова Дар’я 7 кл. (Лозівський р-н)
Резнік Єлізавета 7 кл. (Зміївський р-н)
«До джерел духовності» –
Малиш Ілона 7 кл. (Сахновщинський р-н)
«За творче втілення прочитаного» –
Гончар Остап 7 кл. (м. Ізюм)
Явник Алла 8 кл. (Сахновщинський р-н)
Абалімова Вікторія 7 кл. (Балаклійський р-н)
«За прихильність до сучасної української  літератури» –
Макашутіна Дар’я 7 кл. (м.Харків, Комінтернівський р-н)
Косаєва Айсель 6 кл. (ХОБД)
«Кращий буктрейлер» –
Гудкова Євгенія (м. Ізюм)
«Слідами Шерлока Холмса» –
Помилуймо Денис 7 кл. (Борівський р-н)
Міхєєнко Дар’я 7 кл. (Борівський р-н)
Липницька Таміла 6 кл. (м. Харків, Жовтневий р-н)
«Юний ерудит» –
Чечеленко Дмитро 8 кл. (Харківський р-н)
«Кращий ілюстратор» –
Заборонюк Оксана 7 кл.  (Близнюківський р-н)
Коваленко Олександр 7 кл. (Богодухівський р-н)
Щербак Софія 6 кл. (Богодухівський р-н)
«Театр і Я» –
Горілова Олександра 7 кл. (Красноградський р-н)
Кривенець Юлія 7 кл.  (м. Чугуїв)
«Голос конкурсу» –
Стукалова Марина 6 кл. (Зміївський р-н)
«Сміх без кордонів» –
Нехай Денис 7 кл. (Валківський р-н)
«Алло» і Я» (Кращий виступ за телефоном) –
Костенко Анастасія 6 кл. (Краснокутський р-н)
Ходяча Антоніна 7 кл. (В-Бурлуцький р-н)

 

Вихованці Курязької колонії

Вєріч Федір -
«Герої не здаються» ; 
Полотовський Дмитро- 
«З вірою у добро та справедливість» ;
Островський Володимир- 
«У житті завжди є місце подвигу» ;
Косов Сергій-
«За любов до природи» ;
Фесенко Ростислав-
«Чарівний олівець» ;

 

 

 

Вверх