arch

Vivat переможцю

Книгоманія – 2019

 

708410Вітаємо переможців обласного етапу
"Книгоманія 2019" Харківської області!!!
 
 
 
 
 
57485842 2455135141163588 7279432047267938304 n
 
 
 
Дерій Тимофій, м. Люботин
 
 
 

57595661 2458310244179411 3847974480248832000 n
 
Макаренко Іван, м. Харків

 

 

 

 

 

 

 

 Лаурети Всеукраїнського конкурсу дитячого читання
«КНИГОМАНІЯ –2019»

 

 

 

Зіркова десятка «Книгоманії –2019»


Власенко Дарина,  Краснокутський р-н
Волокитіна Софія, м. Харків
Дмитренко Поліна, м. Харків, Київський р-н
Жмурко Олександра, м. Чугуїв
Кривенко Микола, Богодухівський р-н
Кулаков Григорій, Лозівський р-н
Миколенко Владислав, Красноградський р-н
Онопрієнко Данило, м. Харків, Слобідський р-н
Сергєєва Аліна, Кегичівський р-н
Сорокіна Дар’я,  Великобурлуцький р-н

 
Номінації

«Креативність  виступу» 
В’юнник Назар (Краснокутський р-н)
 
«Кришталевий голос конкурсу»  
Шпорт Вероніка (Шевченківський р-н) 
Мусієнко Анастасія (Сахновщинський р-н) 
Хижняк Катерина (Дергачівський р-н)
 
«Філософія життя» 
Кириченко Анастасія ( м.Харків, Московський р-н)
Вигоняйло Артем (м. Люботин, спец. шк.-інт. «Дивосвіт»)
Гребнєва Євгенія (м.Ізюм)

 «З милосердям у серці»
Єфімова Каміла (м. Харків, Індустріальний р-н)

 «Театр і я»
Обозна Юлія (Харківський р-н) 
 Микитенко Злата (Чугуївський р-н)
Печенізька-Ткачова Марія (м. Харків, Київський р-н)

  «За прихильність до історичного жанру» 
Селіванов Антон (Нововодолазька ОТГ)

 «Юна дослідниця»
Євдошенко Анна (Валківський р-н)
 
 «За інтерес до літератури про Другу світову війну»
Ларіонов Олексій (Богодухівський р-н)

 «Найкращий виступ у режимі он-лайн»
Козловська Юліанна (Борівський р-н)

 «За прихильність до сучасної літератури»
Сорока Світлана (Коломацький р-н)
Власенко Дар’я (Вовчанський р-н)
Оклей Вікторія (Зміївський р-н)
 
 «Юний детектив»
Володарський Єгор (м. Харків, Новобаварський р-н)
 Ляшенко Дар’я (Зміївський р-н)

«Кращий читацький щоденник»
Олєйнікова Марина (Дворічанський р-н)

 «За творче втілення прочитаного»
Ходарєв Дмитро (Шевченківський р-н)
Лихо Ксенія (Балаклійський р-н)

 «Дівочі історії» 
Романовська Софія (Мереф’янська ОТГ) 
Дрижанок Анна (м.Харків, Харківська ЗОС шк.-інт. № 9)
  

 

Вверх