Рідна мова: нетаємні таємниці

 

 
3

 

 

АВТОР ТА ВЕДУЧА РУБРИКИ  СВІТЛАНА ЗАГРЕВСЬКА.

"Рідна мова: нетаємні таємниці" - це ще не апробований проєкт бібліотеки, покликаний допомогти усім, хто надихається рідною мовою й бажає щораз розкрити її таємниці.

 

 
 

Випуск 6

Оповідання Г. Тютюнника "Ласочка"

 

Вже декілька поколінь маленьких українців з душевним трепетом читають історію  зародження довірливих стосунків між рибалкою Арсеном і лисичкою  Ласочкою. Людина і звір... "Ми однієї  крові"!

З давніх-давен й до нині, людина йшла пліч-о-пліч з тваринами. Люди завжди любили та поважали тварин, всупереч їхньому походженню: чи то з лісу, чи з теплого будинку або вулиці. Домашніх люблять та поважають - за їх розум і відданість та безмежну любов до господаря. Безпритульних - за їх волю до життя. Диких - за їх красу, розум та велич.

Дружіть та оберігайте друзів наших менших. Виявляйте доброту та терпіння, які прикрашають наше з вами життя. А за ваше добро вам заплатять вірністю та любов'ю.

 

 

Випуск 5

 

Фразеологізм частина 2

Фразеологізм — стійке словосполучення, що виступає в мові як неподільний за значенням вислів.

Фразеологізми дають мові яскраве емоційне забарвлення. Основна особливість фразеологізму полягає в тому, що він, незалежно від того, скільки слів до нього входить, виражає одне поняття та вживається в мові як готова одиниця.

 
 

 
Випуск 4
 
Фразеологізм
 
 
Фразеологізм — стійке словосполучення, що виступає в мові як неподільний за значенням вислів.
Фразеологізми надають мові яскраве емоційне забарвлення. Основна особливість фразеологізму полягає в тому, що він, незалежно від того, скільки слів до нього входить, виражає одне поняття і вживається в мові як готова одиниця.


 

Випуск 3

 

Тест на володіння українською мовою №1


Українська мова - веселкова, барвиста. Вона як чисте джерело, з якого кожен спраглий до знань може напитися цілющою водою.


 

 


 

Випуск 2

Рибчинський Юрій «НАША МОВА»

"Вірші про рідну мову"

Дорогі наші підписники, будемо раді дізнатися, які ваші улюблені твори, що оспівують красу та велич української мови.

 


 

 Випуск 1

 

"Рідна мова: нетаємні таємниці" - це ще не апробований проєкт бібліотеки, покликаний допомогти усім, хто надихається рідною мовою й бажає щораз розкрити її таємниці. До уваги глядача - чимало цікавинок: мовне табу, вірші українських класиків та абетка для наймолодших, завдання та питання для роздумів тощо.

 

 

Вверх