Історія

 

 

Деко А. Великие загадки истории ХХ векаДеко А. Великие загадки истории ХХ века

Книга Алена Деко – именитого французского писателя, авторитетного историка и публициста, приглашает читателей совершить увлекательное путешествие в мир исторических загадок, волнующих человечество.

Атлантида, Потоп, Великая пирамида, Туринская плащаница, судьбы Жанны д'Арк и княжны Таракановой, тайна смерти Наполеона – вот только несколько тем, которые затрагивает в своей книге талантливый автор.

 

 


 

Мустафін О. Справжня історія стародавнього світуМустафін О. Справжня історія стародавнього світу

«Справжня історія Стародавнього світу» – це не просто книжка про події, що відбувалися тисячі років тому. На відміну від шкільних підручників, в ній йдеться не лише про історію окремих народів – шумерів, єгиптян, греків, римлян, а й про увесь Стародавній світ як цілісну систему. Чому перші міста з'явилися на Близькому Сході, а коня приручили в Україні? За чим шумери плавали до Стародавньої Індії? Чи могли зустрітися Будда, Конфуцій і Піфагор? Чому індіанці, що жили за тисячі кілометрів від Єгипту, теж будували піраміди? І як так сталося, що наймогутніші держави виявилися безсилими перед вихідцями з маленького містечка на краю цивілізованого світу? Відповіді на ці та багато інших питань дозволяють не лише дізнатися про цікаві факти, але й зрозуміти «логіку історії». Від появи перших людей – до виникнення держави.

 


 

Загадки історії. Стародавній світЄрмановська Г. Е. Загадки історії. Стародавній світ

Схоже, людство досягло такого рівня розвитку, коли може дати відповідь на будь-яке питання, що хвилювало давніх людей. Те, що раніше не піддавалося ніякому поясненню і вважалося дивом, сьогодні зрозуміло навіть школяреві. Але все ж залишилися в історії питання без відповідей. То чи був Усесвітній потоп, чи існувала Атлантида, чи була Троянська війна насправді, чи все це лише міфи? Питання, питання, питання…

Автор книжки намагається розібратися із цими загадками, прослідкувати за ходом досліджень, що проводилися, проаналізувати письмові свідчення, що дійшли до наших днів.

 

 


 

пиратыПираты

Твое пиратское приключение вот-вот начнется – тебя ждут невероятные объемные картинки, красочные скрытые развороты и окошки-сюрпризы. Ты сможешь исследовать, что находится под палубой пиратского корабля, узнать правду о зарытых сокровищах, выяснить, что случалось с предателями, и многое-многое другое.

Ну что, ты готов подняться на борт и отчалить в невероятное путешествие? Отдать швартовы!

 


 

ВоиныВоины: XIV – XVII век

Это издание посвящено легендарным воинам XIV-XVII веков. Вы сможете совершить захватывающее путешествие в те славные времена, когда доблесть и честь, сила и мужество определяли настоящего воина, защитника родной земли. На страницах книги перед вами предстанут гусары и янычары, ниндзя и самураи, мушкетеры и запорожские казаки. Все они  представители разных народов и культур, основатели различных боевых искусств, дошедших и до наших дней. Вы узнаете об их образе жизни, обычаях и кодексе чести, окунетесь в атмосферу героических сражений, триумфальных побед и горьких поражений. Книга будет интересна как увлекающимся историей, так и просто любознательным читателям.

 


 

Великі завойовникиВеликі завойовники

Історія людства далеко не безхмарна. Людям від самої появи на планеті доводилося боронитися – від несприятливих навколишніх умов, хижих звірів, одне від одного. З виникненням цивілізації боротьба набуває організованих форм, а бажання підкоряти своїй владі інших призводить до великих завойовницьких походів. Про військових вождів та їх походи і розповідається в книжці.

 

 

 

 


 

Лицарі ілюстрований атласЛицарі: ілюстрований атлас

Понад тисячу років тому в Європі зявилися воїни, які за боєздатністю не мали собі рівних. Це були одягнені в обладунки вершники, які бралися до зброї, захищаючи короля і рідний край, християнський світ і свого сеньйора, власний замок або високі ідеали. Золоте століття лицарів охоплює близько пятисот років – з 1000 по 1500 рік, коли ці шляхетні солдати були елітою військових об'єднань на полях битв і найвпливовішою частиною феодального суспільства.

Ви зможете здійснити захоплюючу подорож у Середньовіччя, дізнаєтеся безліч невідомих подробиць про життя та побут воїнів того часу, кодекс і озброєння лицарів, конструкцію та облоги замків. Але найголовніше – все це ви зможете розглядати знову й знову завдяки чудовим реалістичним ілюстраціям.

 

Погортати

 


 

Быт людей во дни Иисуса ХристаБыт людей во дни Иисуса Христа

Живые, оригинальные иллюстрации из жизни новозаветных времен, карты, фотографии Святой Земли и наиболее важные археологические находки в течении последних 50 лет – все это по-новому и захватывающе оживляет период пребывания Иисуса Христа на Земле.

 

 

 

 

Вверх