Енциклопедії

 

 
 
eeae2957d11595e5eeb17cd9fd86d76d50 дотепних запитань про піратів


Перед вами 50 питань про світ піратів, один незвичніше іншого! Питання трохи дивні, зате відповіді на них цілком серйозні, і вони допоможуть вам дізнатися все про піратів, корсарів і флібустьєрів. Ви прочитаєте про найвідоміших піратів та їхні прапори, про жорстокі покарання і, звичайно,  про легендарні  судна і скарби, які все ще можна знайти ... Всі тексти супроводжуються кумедними малюнками і чудовими реалістичними ілюстраціями.

 


4cbb28e8c96e39f415b334faf3d397d8Фріт А.. Джеймс Е. 100 фактів про космос
 
Авторів цієї книжки можна сміливо називати популяризаторами науки, адже після її прочитання жодна дитина більше не повірить тому, що «Сонечко лягає спати», а зірки можуть падати з неба. Весела, дотепна та дуже змістовна книжка подає відомості про історію вивчення космосу, розташування у Всесвіті Землі, утворення Сонячної системи, дослідження планет роботами тощо. Оперуючи цифрами, використовуючи зрозумілі приклади, книга пояснює, що таке гравітація, розповідає про злиття галактик, магнітні бурі та інші явища.
Книжка містить цікавинки, про які не дізнаєшся навіть у школі.
 
 

 km buks 9786177535811 images 11993607720100 фактів. Собаки і цуценята

 

Приготоуйся до подорожі у світ собак і дізнайся, чому собаки - наші найкращі друзі! З цією чудовою книжкою ти зясуєш для себе все, що потрібно знати про собак і цуценят. Завдяки 100 фактам, неймовірним зображенням і дотепним малюнкам ти ближче познайомишся з нашими пухнастими друзями, а за допоиогою веселих вікторин ти перевіриш свої знання.
 
 
 

 


 

img994 1 51Турбаніст Д.С. Паровози, тепловози, електровози від А до Я
 
З моменту виникнення залізниць люди по всьому світу були зачаровані локомотивами і паровозами - символами розвитку технології і потужними транспортними засобом. Велика енциклопедія паровозів, тепловозів та електровозів охоплює майже двісті років історії від народження залізниць і перших паровозів до сучасних надшвидкісних поїздів.

 

  

 


 

неуківПуї Ж.-Б. Енциклопедія неуків

Хто б подумав, що з них виростуть великі люди, коли вони були малими дітьми?
Перед вами галерея портретів видатних особистостей, які залишили помітний слід в історії, літературі, мистецтві та науці, дарма що все починалося безладно. Згодом історія увінчала їх славою й охрестила геніями.
Ці величні постаті фігурують у шкільній програмі як монументальні персонажі. У словниках і музеях бачимо суворочолих класиків із повними кишенями чеснот. Однак кишені бувають дірявими. Спробуй відкрити для себе ці гучні імена по-новому і дізнатися більше про їхні зухвалі юні роки…
 

 

про землюРока Н. Курто Р. М. Про Землю

Ви коли-небудь помічали, як багато тварин і рослин живе поруч з нами? Квіти, величезні дерева, тварини з яскравим забарвленням ... Життя кожного з них залежить від інших живих істот і місця проживання. Це означає, що одних тварин ви знайдете в пустелі, інших - в джунглях, а третіх - в містах і селах. Хочете дізнатися, в якій частині світу живе кожен з них? Тоді скоріше відкривайте книгу!
 

 

ДинозавриРезніченко Л. А. Енциклопедія динозаврів

Жодні тварини не захоплюють уяву так, як мезозойські ящери, що жили за десятки мільйонів років до людини.
Ця книга допоможе розібратися у багатьох питаннях про цих доісторичних звірів: які з них були летючими, які сухопутними, а які морськими; які були хижаками, а які травоїдними; хто мав найбільші зуби; чи піклувалися динозаври про своїх дитинчат; чому всі вони вимерли.
Книгу написано українським вченим-палеонтологом, тому в ній лише наукові факти та гіпотези.

 


 

100 кроків доГіллеспі Л. Д. 100 кроків до науки

Книжка для молодших школярів про те, як наука і технології сьогодення стали такими, як вони є.
Про те, як мрійливі погляди в нічне небо одних людей привели до впевнених кроків на Місяці інших, про зв?язок між першими підрахунками паличками, намальованими на стіні печери, та теорією відносності, між експериментами середньовічних алхіміків та нанотехнологіями, як звуки допомагають бачити, як вакцини здолали віспу, що таке Великий адронний колайдер, та інші речі, про які треба знати, щоб розуміти сучасний світ. 

 


 

літакиРужичка О. Історія літаків

З давніх-давен люди дивилися в небо і мріяли побачити світ із висоти пташиного польоту. І якби не сміливці, які намагалися це зробити, ми б донині заздрили птахам. Протягом століть, від часів перших експериментів з крилами, люди вдосконалювали свої винаходи. Людство пройшло шлях від планерів, які могли триматися в повітрі лише кілька хвилин, до ультрасучасних надзвукових реактивних літаків. Це довга історія, але зі щасливим кінцем.

 


 

Атлас

Моя Україна. Атлас

Вивчення історії і географії було б дуже нудним, якби не існувало на світі атласів. Адже можливість сприймати інформацію не з сухих рядках підручника, а з яскравих карт куди простіша і приємніша. До того ж при цьому «вмикається» візуальна пам'ять, яка дозволяє  легко вбирати великі об'єми інформації, відмовившись від нудного зубріння. У цьому атласі зібрані не лише карти сучасної України, але і ті, які відображують її минуле в різні часи.

 

 


 

абеткаВерховень В. Абетка для малят про звірів та звірят

«Абетка для малят про звірів та звірят» —чудова книжка, яка познайомить малюка з різноманітним тваринним світом  і допоможе зробити вивчення алфавіту й цифр веселим і цікавим.
А добрі й кумедні ілюстрації не залишать байдужим жодного читача!
 
 

 

 


 

dityacha-entsiklopediya-kosmosu c57 300 300Сперроу Дж. Дитяча енциклопедія космосу

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою.

 

 


 

танкиТанки і бронетехніка. Ілюстрований атлас

Історія бронетехніки формально налічує лише сто років, але скільки за цей час усього було винайдено: бронемашини і броневагони, броневантажівки і власне танки... У цьому ілюстрованому атласі ви знайдете різні моделі броньованої військової техніки, яка використовувалася починаючи з Першої світової війни і до наших днів у всіляких бойових діях. Завдяки технічним характеристикам і коментарям ви зможете порівняти та оцінити переваги і недоліки різних моделей, розглянути деталі та внутрішній устрій бронемашин. Книга буде цікавою як школярам, що захоплюються військовою історією та технікою, так і дорослим.

 

людинаЛюдина. Велика книжка для найменших

Звідки я узявся? Чому треба їсти рибу та м'ясо? Що у нас всередині? Кожна дитина задає “важкі” питання і бажає отримати на них вичерпні відповіді. Ця книжка допоможе батькам задовольнити дитячу цікавість й буде яскравим наочним посібником для маленького чомучки. Дитина дізнається, як вона народилася, як улаштований і працює її організм, навчиться уважно ставитися до свого здоров'я та харчування.

 

 


 

наукаНаука.

Яскрава енциклопедія з чудовими ілюстраціями незамінна для юних дослідників та майбутніх науковців!. У цій енциклопедії розповідається про сучасні дослідження у різних галузях науки. Ідеться, зокрема, про вивчення процесів, що відбуваються в людському організмі, у надрах нашої планети, на її поверхні та в неосяжних просторах Всесвіту. Енциклопедія містить приголомшливі наукові факти і сотні ілюстрацій.
Для широкого кола читачів.

 


 

МатематикаКузько Кузякін. Що таке математика?

Що таке математика? Найпершими спадають на думку у відповідь на це запитання цифри й формули, вони ж першими від неї й відлякують. Проте вміння вправно рахувати не є аж такою необхідною умовою для знання й розуміння математики. Якщо її взагалі можливо зрозуміти. Адже, як стверджує ця книжка, в цілому світі не знайдеться нікого, хто справді достеменно знав би, чим є математика. Що геть не заважає їй від найдавніших часів і до сьогодні бути чи не найважливішим надбанням людства. І заразом справжньою абракадаброю для більшої частини цього ж таки людства.
Книжка «#щотакематематика?» є спробою автора поговорити про незбагненний світ математики «нормальною» мовою. Вона аж ніяк не допоможе у виконанні домашніх завдань чи підготовки до ЗНО, але може посприяти важливішому — аж до отримання $ 1 000 000. Книжку адресовано широкому колу читачів, які знають напам’ять табличку множення та вміють правильно ділити у стовпчик.

 


 

usmihaky 0 0Денисенко Л. Усміхаки.
 
В «Усміхаках» Лариси Денисенко ви знайдете усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга, та водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина, буде вона злюкою чи усміхакою.
 
 

 

професії 001Гутніченко А. Незвичайні професії

У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте.
У цій книжці-віммельбуху кожній професії присвячено по три розвороти: на одному розповідається про її особливості та зображено сферу діяльності, на другому йдеться про знаряддя, потрібні для роботи фахівцеві, а третя є зазвичай інтерактивною та інформативною. Книжка про дивовижні професії сподобається дітям різного віку.

 

абетка ремеселРепета Н. Абетка ремесел і професій

Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів.
Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості різних фахів і ремесел.

 

 


 

 

професіїСанжа С. Я обираю професію

Що робить хірург? Хто може стати капітаном корабля? Яку професію обрати? Книга допоможе допитливим дітям знайти відповіді на ці запитання.
У книзі ти знайдеш понад 300 професій, які розділені на 17 глав. У кожній описані різні сфери професій. Ілюстрації віммельбуха на двох кольорових сторінках показують, наприклад, хто працює в аеропорту, на фермі, у театрі. На інших сторінках з яскравими ілюстраціями йдеться про окремі професії.

 

 


 

А що якМанро Р. А що, як?..


А що, як усі люди на Землі одночасно посвітять на Місяць лазерними указками? А що, як комусь удасться осушити всі океани? А що, як усі блискавки на світі вдарять в одне й те саме місце? «А що, як?..» — це така книжка, у якій автор досліджує гіпотетичні головоломки, від філософських до наукових, у яких передбачається цілковите зникнення людства чи хоча б по-справжньому великий вибух, і дає серйозні відповіді на найнеймовірніші запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку. Ця книжка — рідкісна комбінація навчання і розваги.

 

 


 

Энциклопедия техникиЕнциклопедія техніки


Книга розповідає про історію техніки — від перших невпевнених спроб до сучасних сталевих гигантів. В книзі читач знайде безліч цікавої інформації про цивільну та військову техніку, про те, як народжувались та випробовувались ідеї, як вони перетворювались у серійні зразки.
Книга для дітей шкільного віку, а також всіх, хто небайдужий до техніки.

 

 

 


 

ВолиньВолинь: енциклопедія, казка, гра


Серія  «Енциклопедія. Казка. Гра» пропонує Вам одразу три книжки в одній. Це вдалий гібрид художнього, ігрового та інформативного складників. Кожна книжка цієї серії присвячена певному регіону нашої країни та складається з 3 частин: казок, енциклопедії та гри. Створена як додаток до підручників, ця серія книжок допоможе школярам, починаючи з початкових класів, самостійно дізнатися про таємниці свого регіону та бути видатним гідом свого краю...

Книжки, орієнтовані на дітей молодшого та середнього шкільного віку, розповідають про історію та культуру українських регіонів — Полісся, Волині, Галичини, Київщини, Донбасу, Криму... 

 

 


 

Англійський словник Англійський словник у малюнках.


У книзі ти знайдеш багато кумедних малюнків і познайомишся з англійськими словами. Ти дізнаєшся, які слова починаються з літери А, як APPLE, які з літери І, як ICE CREAM, а які - з літери R, як RABBIT.
Які англійські імена існують? Як лічити англійською? Які слова приховує RATTLESNAKE? Усе це у ти знайдеш у англійськиму словнику у малюнках від A до Z!

 

 


 

мандруймо

 Мандруймо у Дивосвіт

 

Цікава і незвичайна мандрівка чекає на маленького читача у цій книзі. Разом із казковим хлопчиком Телесиком та Гусеням він вирушить у космічну подорож, де познайомиться із зорями та планетами. А повернувшись на Землю, зможе зазирнути у всі її куточки, дізнатися, як багато є країн на ній, які в них прапори та як одягаються жителі цих країн. А потім познайомиться з різноманітними рослинами та тваринами, притаманними кожному регіонові світу, дізнається звідки походять такі звичні нам рослини, і хто перший приручив домашніх тварин. Телесик із Гусеням допоможуть малюку краще пізнати рідну Україну, її природу, роздивитися на яскравих кольорових картах, що виробляють та вирощують на її землях, які в Україні є ремесла та промисли.

 

Погортай:

 


 

 

Велика книжка транспорту.книжка транспорту

 

Жученко, М. С. Велика книжка транспорту : енциклопедія / М. С. Жученко. - Х. : Віват, 2017. - 144 с. 

 

Ми живемо у світі техніки. Транспорт займає особливе місце в нашому житті. Потяги, кораблі, автомобілі, літаки швидко переносять нас не лише в інші міста, але навіть через материки та океани.

У цій книжці з чудовими фотоілюстраціями популярно розповідається про різні види транспорту.
Адресовано допитливим хлопчикам та дівчаткам, їхнім дбайливим батькам.

 

Погортати:

 


 

 

 

Динозаври. 50 найвідоміших видівДинозаври. 50 найвідоміших видів


У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Ви познайомитеся з особливостями будови цих доісторичних тварин, про їх спосіб життя і дізнаєтеся, у який період часу вони жили на Землі.

 

 

 

 

 

 


 

Вітлі А. Історія живописуВітлі А. Історія живопису


Читаючи цю книжку, ви дізнаєтесь про зародження і становлення живопису, пройшовши шлях від давніх-давен до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складний настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародівньому Римі, де працювали митці, які залишили людству витвори мистецтва. Через буремні й темні часи середньовіччя вийдете на світлий простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями й шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів.

 

Погортай !

 


 

Сучасна дитяча енциклопедія

Сучасна дитяча енциклопедія

Ця книжка для тих, хто... прагне розширити знання про прекрасний і дивовижний навколишній світ, хоче одержати відповіді на різні запитання, бажає розвинути уяву, вирізняється допитливістю та дотепністю, любить вірші, малювати і займатись творчістю.

Мандруючи сторінками цієї захопливої книжки, ти дізнаєшся чимало нового про клімат Землі, про чотири пори року, познайомишся з багатьма тваринами та їхніми повадками, дізнаєшся про будову тіла людини та про те, як вирости сильним і здоровим.

 


 

Універсальна шкільна енциклопедіяУніверсальна шкільна енциклопедія

Ця дивовижна енциклопедія містить цікаві розповіді про глибини космосу та про нашу планету: про гори, океани та ліси, про рослини і тварин, що живуть на Землі, про давні цивілізації, релігії, великі подорожі та винаходи. Тобто в ній зібрано все, ще цікавить сучасного школяра.

Погортати

 

 

 


 

Энциклопедия всезнайки сост. Н. Л. СонинаЭнциклопедия Всезнайки

У цій книзі ви знайдете відповіді не лише на традиційні дитячі запитання, але й на самі незвичайні. Хто придумав булочки з родзинками? А як виглядали перші години? Хто робить перуки? Навіщо колекціонують різні звуки? Тут зібрані цікаві факти на найрізноманітніші теми. Ця енциклопедія буде корисна не тільки допитливый дитині, але також і  батькам.

Погортати

 


 

 


 

Чередниченко В. Про філателію - копияЧередниченко В. Про філателію всім

Пропонована книга — спроба укласти перший український посібник із колекціонування поштових марок.

Видання складається з трьох частин: історичної, прикладної та інформативної.
Оскільки хобі, про яке йдеться, з однаковою силою притягує до себе різних, незалежно від віку й соціального статусу, людей: від школярів до королів і президентів – книга може стати в пригоді і пошановувачам поштових мініатюр дитячого й юнацького віку, і мало обізнаним у марках дорослим спадкоємцям колекцій.

 


 

Удивительные растения - копияУдивительные растения

Нас оточують найрізноманітніші рослини: звичайны і химерні, яскраві і практично непомітні, гігантські і мікроскопічні, корисні і небезпечні. А чи знаєте ви, що горошини чорного перцю цінувалися на вагу золота і іноді замінювали гроші, а розкішні магнолії, що прикрашають парки теплих південних країн, існували вже близько 100 мільйонів років тому? Про це та багато іншого розповідає наша енциклопедія.

 

 


 

Лошади - копияЛошади

Коні - незвичайні тварини! Протягом століть не слабшає інтерес до коней, прагнення до спілкування з ними. Про цих прекрасних творіннь природи, про історію і витоки, про різноманітні породи: арабських скакунів і ваговозів, англійських чистокровних і українських верхових та багатьох інших, про види кінного спорту і екіпіровку вершника - про все це розповість ця ілюстрована енциклопедія.

 


 

О драконах 001 - копияО драконах

Чи правда, що дракони жили на нашій планеті багато століть назад? А може, вони і зараз спокійнісінько живуть серед сипучих пісків,  прихованих від людських очей? .. На ці та інші питання знають відповідь справжні знавці - драконологі. Енциклопедія розповість про різні версії походження драконів (аж до інопланетного вторгнення); повідає про те, чим відрізняються дракони різних кольорів, хто з них наймогутніший і лютий, а хто з радістю обсипле людину золотом; розкриє безліч стародавніх таємниць і, звичайно ж, розвінчаємо чимало міфів про драконів.

 


 

Бокс. Світові зірки - копияБокс. Світові зірки талант

Професійний бокс народився в Англії в ХVIII ст. і за три сотні років свого існування еволюціонував з нелегальної розваги в один з найпопулярніших і найприбутковіших видів спорту. Його герої — не просто майстри кулачних поєдинків з мільйонними гонорарами. Кожен чемпіон є втіленням мрії про людину, котра створила себе сама.
Історії яскравих успіхів, приголомшливих поразок та епічних протистоянь найвидатніших бійців ХХІ століття — все це та багато іншого ви знайдете на сторінках енциклопедії. Запрошуємо у світ професійного боксу!

 


 

Орел Л. Мир Венеции - копияОрел Л. Мир Венеции

Венеція найдивовижніше і романтичне місто в світі, місто каналів і незвичайної архітектури, в якій переплелися і Візантія, і готика, і ренесанс. Різьблені стіни старих палаццо, вже кілька століть відбиваються у воді венеціанських каналів, зберігають пам'ять про часи, коли Венеція була незалежною державою. Кожна вулиця призводить до загадки, в кожному куточку живуть привиди минулого, про кожний будинок можна розповісти чарівну легенду ... Ця книга допоможе вам побачити невидиму Венецію - місто, повне таємниць і спогадів.

 


 

Дім - копия

Дім, в якому ми живемо

Житло для кожної людини і людства в цілому має надзвичайно велике значення, що визначає якість життя. Про стародавні житла людини, про національні типи осель деяких країн, про сучасні і незвичайні житла – про все це в простій і захоплюючій формі розповість допитливим читачам наша ілюстрована енциклопедія.

 

Погортати

 

 


 

Деньги - копия

Шаповалов Д. С. Деньги

 

Гроші - об'єкт мрій і чи не найбільша спокуса для людства, мірило успіху і критерій оцінки в сфері бізнесу. Кажуть, що вони правлять світом і що скоро зникнуть ...

Міфи, еволюція грошей від черепашок до полімерних банкнот, знайомство з основними гравцями на фінансових ринках, історія людини, що навчила світ жити в борг, і ряд видатних діячів, що вплинули на міжнародну економіку. Цю і масу іншої цікавої інформації ви знайдете на сторінках енциклопедії.

 

Погортати

 


 

Уилкинсон Ф. Мифы и легендыУилкинсон Ф. Мифы и легенды : большая иллюстрированная энциклопедия

Знання міфів і легенд різних регіонів світу дає ключ до розуміння поезії, драматургії, живопису і музики. Це видання включає основні міфи і легенди всіх континентів Землі: від класичної - давньогрецької і давньоримської - міфології Європи до міфів Південної і Східної Азії, Стародавнього Єгипту, Африки, Північної та Південної Америки, Австралії та Океанії. Літературні перекази міфів і легенд, зручно структурованих за географічними регіонами, супроводжуються історичними коментарями, необхідними поясненнями, малюнками, фотографіями і репродукціями кращих творів світового живопису, скульптури і архітектури.

Погортати

 


 

Альенде К. Самые знаменитые места мираАльенде К. Самые знаменитые места мира. Волшебная география Земли

Тадж-Махал, мегалітичні камені Стоунхенджа, гігантські піраміди Гізи, свята гора Кайлас, дельфийский оракул, загублені міста інків, - лише найбільш відомі з визначних пам'яток, описаних в книзі. Для читача дуже корисними виявляться докладні відомості про те, як дістатися до цих місць, точний маршрут подорожі, вартість квитків і навіть час роботи музеїв, храмів, національних парків. Прочитавши книгу, можна отримати безцінну інформацію про дивовижні і загадкові куточки Землі

 

 


 

воспитание домашнего любЙонес Р. Щенок в вашем доме. Обучение и воспитание

Ця книга допоможе знайти спільну мову і побудувати міцні  відносини з вихованцем. У ній розповідається про сучасні методи дресирування собак, даються корисні поради, які допоможуть вам уникнути поширених помилок. Безліч спеціальних вправ і веселих ігор не дадуть цуценяті нудьгувати.

 

 

 

 

 

 


 

Амасова А. Пираты кошачьего моря. На абордаж 004Губка Н. С. Физика от шести и старше

Чому навесні тане лід, а влітку швидко висихають калюжі? Що таке приплив? І чому дме вітер? Якщо ваш малюк задає такі питання, його вже пора знайомити з наукою фізикою! Ця книга розповість про те, що фізики називають силою, роботою і енергією. Ваша дитина дізнається, що таке звук і світло, невагомість і електричний струм, звідки беруться сонячні зайчики і чому гази невидимі. І як знати, може, саме ваш малюк, вивчивши закони природи, стане відомим винахідником ...

Погортати

 

 


 

Книга юного джентельменаКнига юного джентельмена

Як вирости міцним і сильним? Що означає ввічливість і чи потрібно бути ввічливою людиною? Що таке етикет? Хто такі джентельмени і чому всі прагнуть ними стати?

На ці та інші запитання про здоров'я, культуру поведінки, правила спілкування та знайдеш відповіді у цій книзі.

А ще... прочитаєш про спорт, довідаєшся про спеціальну зарядку, навчишся робити оригінальні вироби.

Яким ти хочеш вирости? Сильним, хоробрим, розумним, чесним, шляхетним?

Ця книжка допоможе тобі зробити перші кроки в цьому напрямку.

Погортати


 

Книга юной ледиКнига юной леди

Ця книга адресована дівчаткам 6-8 років. У легкій і доступній формі в ній розповідається про гігієну, здоров'я, культуру поведінки, правила спілкування; пропонуються цікаві ідеї виробів, які можна зробити своїми руками. Мета цієї книги - викликати у дитини бажання стежити за своєю зовнішністю, бути акуратною, охайною, чемною, уважно ставитися до людей, одним словом, бути справжньою леді. У книзі використані матеріали різноманітних довідників і енциклопедій, що робить її пізнавальною і цікавою.

 


 

Тагліна О. В. Дивовижні перетворення захоплюючі досліди з хіміїТагліна О. В. Дивовижні перетворення: захоплюючі досліди з хімії

У «Дивовижних перетвореннях» зібрані досліди й експерименти з хімії, впоратися з якими зможе будь-яка допитлива дитина. Вони такі прості, що їхнє розв'язання — звичайно, за допомогою дорослих — виявиться під силу навіть чотирирічним малюкам. Вони такі видовищні й ефектні, що зможуть зацікавити і дітей, і дорослих. Поняття та терміни, які ми розглядаємо в цій книзі, використовуються в серйозних наукових виданнях. Але їх пояснення викладені зрозумілою мовою, тож дитина зможе легко сприйняти основи хімії. Проводячи запропоновані в книзі спостереження і досліди, малюк відкриє для себе закони дивовижних перетворень, навчиться керувати силами природи, а дорослі, допомагаючи своїй дитині, знайдуть багато нових тем для бесід, обговорень і змістовного спілкування з нею. Ця книга — для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.

 


 

Щербаченко Т. Як не заблукати в павутиніЩербаченко Т. Як не заблукати в павутині

Дитина й Інтернет сьогодні нероздільні. Однак у Всесвітній Павутині стільки пасток і небезпек! Дитячі психологи довели, що раннє й неусвідомлене користування Інтернет-ресурсами призупиняє розвиток самостійного мислення дитини. Щоб цього не сталося, батьки і діти повинні озброїтися правильними знаннями!

Як зробити з Інтернету друга-порадника, а не пожирача часу? Книжка «Як не заблукати в Павутині» доступно, переконливо й мотивовано розкриває широкі можливості Всесвітньої Павутини.

 


 

 Животные в мифологииГапченко А. В. Животные в мифологии

Наші давні предки були настільки тісно пов'язані з природою, що не відокремлювали себе від інших живих створінь, одухотворяли їх і наділяли надприродною силою. Одних вони вважали своїми друзями, іншим поклонялися, а третіх побоювалися і уникали зустрічі з ними. Ти познайомишся з гігантськими слонами, могутніми тиграми і ведмедями, нічними мандрівниками гієнами і вовками, таємничими совами ... Швидше відкривай книгу і пірнай в глибини фантастичного світу!

 


 

тело человекаТело человека

Відкрийте для себе секрети людського тіла в цій захоплюючій книзі з безліччю чудових ілюстрацій! Дізнайтеся більше про таємниці мозку і про те, чому ми чуємо, бачимо і відчуваємо смак. Простежте шлях їжі, яку ми з'їдаємо, і оцініть витривалість людського серця - 100 000 ударів в день! Яскраво ілюстрована книга наповнена цікавими фактами і неймовірними подробицями в замаскованих віконцях-сюрпризи.

 


 

пугающие насекомыеПугающие насекомые

 

Придивіться уважніше до дивного і неймовірного світу  комах!
З цієї чудової книги з яскравими ілюстраціями ви дізнаєтеся багато нового. Вас чекають неймовірні факти з життя страшних хижих багатоніжок, огидно липких слимаків і непомітних камуфльованих комах. Відкриваючи віконця-сюрпризи ви дізнаєтеся ще більше цікавого і зможете ближче розглянути найменших комах.

 

 


 

Всесвіт ілюстрована енциклопедія Мірошнікова ВВсесвіт: ілюстрована енциклопедія

Звідки з’явився Всесвіт? Як і чому він виник? Чи настане колись йому кінець, а якщо настане, то коли і як? Ці питання цікавлять усе людство. Спробуємо на них відповісти. У цьому нам допоможуть сучасні досягнення науки.

 

 

 

 

 


 

Географія. Америка. Австралія. АнтарктидаГеографія. Америка. Австралія. Антарктида

Де знаходиться Америка? Чому вона так називається? Хто такі ескімоси? Де знаходиться «Едемський сад»? На ці та інші питання ви знайдете відповіді у цій чудовій книзі. Також ви дізнаєтесь багато цікавого про країни та народи різних континентів, про їх багатий тваринний та рослинний світ. Книга стане у пригоді школярам, а також усім, хто цікавиться географією.

 

 


 

Географія. Євразія. АфрикаГеографія. Євразія. Африка

Ця книга дає відповідь на різноманітні географічні питання: де розташований найбільший материк, які кліматичні особливості Євразії та Африки, які найбільші річки та озера цих материків? Також ви дізнаєтесь про багатий тваринний і рослинний світ цих континентів.

 

 

 

 


 

Динозаври енциклопедія Тетельман Г С. 001Динозаври: енциклопедія

Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери і чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках книги.

 


 

З плеяди славетних. Художня літератураЗ плеяди славетних. Художня література

Видання розповідає про життя і творчість поетів і письменників світового рівня, чиї імена уславили людство на віки вічні, а їхні твори стали духовним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 

 

 

 


 

Надзвичайні здібності людиниНадзвичайні здібності людини

При встановленні рекордів вважається, що подолати їх неможливо. Тим не менше, і досі немає межі, котру б не можна було подолати. Дуже часто нові досягення дослідники пов'язують з вивченням і використанням змінених станів свідомості й активізацією резервних здібностей людини. У цій книзі подано багато досягнень людини у минулому та сучасному світі. Книга розрахована на дітей шкільного віку та людей, які прагнуть пізнати надзвичайний світ.

 


 

Невідкладна допомога енциклопедія для школярівНевідкладна допомога: енциклопедія для школярів

У цьому виданні школярі знайдуть відповіді на численні питання, пов’язані з наданням невідкладної допомоги: що робити при різних нещасних випадках, як правильно накласти пов’язку на поранене місце, як рятуватися від укусів тварин, змій, комах та павуків. Познайомляться з основними способами штучного дихання, навчаться укомплектовувати свою аптечку. Практичні поради, викладені в енциклопедії, стануть у пригоді кожній дитині, де б вона не була, — удома, на вулиці, в школі, на спортивному чи ігровому майданчику, на прогулянці, у поході чи в далекій туристичній мандрівці.

 


 

Світочі України ілюстрована енциклопедія для дітей Верховень ВСвіточі України: ілюстрована енциклопедія

Видання присвячене життю і творчості найвідоміших українських письменників, музикантів, художників минулого та сучасності, чиї імена входять до золотого фонду нашого народу, а їхні твори є неоціненним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 

 

 

 


 

Тваринний світ саван і пустельТваринний світ саван і пустель

Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки і територію поширення різних тварин, що населяють савани та пустелі Африки. У книзі ви знайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи.

 

 

 

 

 

 


 

Країни світу

Країни світу: велика ілюстрована енциклопедія

Якщо ви хочете дізнатися про всі країни світу і народи, які їх населяють, то наша енциклопедія — для вас! У ній ви знайдете вичерпну інформацію про кожну країну: її географічне положення, історію та культуру, про туристичні об’єкти і найцікавіші місця нашої планети. Ви дізнаєтеся про багатство природних і ландшафтних умов життя в різноманітних куточках Землі. Зрозумієте, чому так відрізняються культури тих чи інших народів. Дізнаєтеся, що може поєднувати держави, розташовані на різних континентах, а що роз’єднує найближчих сусідів. Понад 3000 чудових ілюстрацій відкриють перед вами природний і архітектурний вигляд держав, познайомлять зі світовою спадщиною різних культур, розкриють перед вами чудовий світ мандрів.

 

 


 

 

 


Мирошнікова В. В. Дивовижні птахи світуМирошнікова В. В. Дивовижні птахи світу

Четверта книга серії познайомить вас із дивовижним світом птахів. Ви дізнаєтесь про маленьких колібрі та велетнів страусів, про знайомих горобців та незнайомих туканів, про казкових Жар-Птиць і кровожерливих сирен, а також про звички, міграції та спосіб життя наших крилатих сусідів.

 

 

 

Погортати

 


 

Мирошнікова В. В

В мире животных. Млекопитающие

Протягом всієї історії людства поряд з нами жили різні тварини. Лише деякі люди уявляють собі життя братів наших менших. Навіщо ящери заковтують камінчики, чи можуть зайці лазити по деревах, а білки літати? Про ці та інші факти ви дізнаєтеся з книги. Також ви можете взяти участь в зоовікторині, ознайомитися з рекордами в світі тварин і побачити унікальні фотографії.

  


 

Загадки і таємниці нашої планети

Загадки і таємниці нашої планети

Що може бути захопливішим за нові відкриття? Планета Земля чекає на своїх дослідників і розкриває перед ними свої таємниці.

Це яскраве видання допоможе читачам познайомитися з дивовижними тваринами і рослинами, здійснити захопливу подорож по країнах і континентах, розкрити загадки давньої і нової історії. Книжка стане найкращим подарунком до будь-якого свята. 

 

 

 

 


 

История архитектурыАалтонен Г. История архитектуры. Самые известные сооружения всех времен

Написані доступною мовою статті познайомлять читача з історією архітектури, починаючи з епохи античності і закінчуючи новітніми тенденціями в мистецтві будівництва. Тематичні розвороти присвячені видатним архітекторам-новаторам, унікальним будівлям і найяскравішим архітектурним стилям. Прекрасно оформлене керівництво, проілюстроване більш ніж 420 кольоровими фотографіями, розраховане на всіх, хто любить відвідувати міські площі, палаци, замки і собори, а також хоче більше дізнатися і зрозуміти побачене.

 


Космонавтика. Открытие вселеннойЖелезняк Г. В. Космонавтика. Открытие Вселенной

 


Це ілюстроване видання розповість читачам про перший політ людини в космос, запуск першого супутника, дослідженнях Марса і Місяця, а також інших важливих досягненнях світової космонавтики. У книзі зібрано безліч цікавих фактів про телескопи і космічні об'єкти, висвітлюються основні проблеми, пов'язані з міжпланетними польотами. Читач дізнається про минуле та сьогодення космонавтики, про її перспективи і про те, як людина постійно пізнає навколишній світ.

 

 
 

 

Гигантская техникаГигантская техника: иллюстрированный атлас

Ти хотів би знати більше про самих величезних, дивовижних транспортних засобах? Дійсно, а який пожежний літак - найбільший? А бульдозер? Який корабель сам себе занурює в воду, щоб, прийнявши вантаж, знову плисти по поверхні? Яка машина переміщує телескопи радіоастрономів в пустелі Південної Америки? За допомогою якої перевозять розпечені металеві болванки? У цій книзі, що дає опис гігантських машин, військових і цивільних транспортних засобів, ти отримаєш відповіді на всі ці питання.

 


 

Удивительные птицы мираМирошникова В. В. Удивительные птицы мира

Книга познайомить з дивовижним світом птахів. Ви дізнаєтеся про маленьких колібрі та велетнів страусів, про знайомих горобців та незнайомих туканів, про фантастичну Жар-Птицю і кровожерливих сирен, а також звички, міграції та поведінку наших крилатих сусідів.

 

 

 

 

 


 

ты неТы не поверишь, но…

Книга "Ти не повіриш, але ..." містить розгорнуті відповіді на цікаві питання. Ти прочитаєш і скажеш: "Ось як, а я і не знав!". На сторінках енциклопедії тебе чекає безліч вражаючих уяву відомостей, подробиць і фактів на різні теми: професії, жаби, Північна Америка, Азія, космос, гори, транспорт, скелі, Стародавній Єгипет ... Загалом, побачиш сам.

 

 


 

Звезды мирового футболаТалиновский Б., Франков А., Фришко А. Звезды мирового футбола

Ця книга присвячена вічній і невичерпній в своєму різноманітті темі: футболу та його гравцям. Автори нарисів, відомі футбольні журналісти, приділяють увагу не тільки спортивним досягненням своїх героїв - кращих футболістів планети, а й намагаються дати якомога чіткіше уявлення про них як про осіб. Відомі кожному вболівальнику гравці постають часом в новому, несподіваному світлі. Багато і різноманітно ілюстроване видання напевно послужить чудовим приводом побути наодинці зі своїми кумирами - великими футболістами, які славилися на зелених полях з 1950-х років до наших днів.

 


 

Подводный мир

Подводный мир

Ця книга відкриє вам прекрасний і загадковий підводний світ. Ви дізнаєтеся про життя і звички мешканців Світового океану - яскравих риб і молюсків, грізних акул, величезних китів і безлічі інших незвичайних живих істот. Текст супроводжують дивовижні фотографії.

 

 Погортати

 

 


 

Автомобили. ГерманияКьостник Й. Автомобілі. Made in Germany

Автомобілі. Made in Germany – справжня знахідка для людей, закоханих в німецькі автомобілі. Адже вже протягом багатьох років автомобілі з Німеччини – це перш за все висока якість, надійність, стиль і комфорт. 

На сторінках книги читачі знайдуть різноманітну інформацію щодо автомобілів, які були побудовані в Німеччині, – починаючи від перших марок автомобілів до останніх новинок. У виданні перед вами розгорнеться історія німецького автомобілебудування більш ніж за 125 років, з самого початку розвитку галузі. Цікаву інформацію чудово ілюструють сотні малюнків та фотографій.

 


 

Тайны ВселеннойФейгин О. О. Тайны Вселенной

 

Як зародилося життя у Всесвіті та чи зустрінемо ми коли-небудь побратимів по розуму? Чи є у навколишнього нас Миру початок і яким буде (і чи буде!) Його кінець? Що приховано в зіркових пучинах центру нашої Галактики? Як катастрофічно провалюються всередину себе застиглі зірки та які таємниці містять безодні викривленого простору чорних дір?

Всі ці та інші найцікавіші питання сучасної астрономії розглядаються у пропонованій книзі, призначеної для школярів, вчителів та всіх допитливих читачів, які цікавляться сучасною картиною Всесвіту.

 

 


 

Комментарии  

 
# Francesco 01.01.2020 01:18
Wow, wonderful blog structure! How long have you been running a blog for?

you make blogging look easy. The full glance of your
website is wonderful, let alone the content material!

Вау, замечательная структура блога! Как долго вы ведете блог?

Вы делаете блог выглядеть легко. Полный взгляд вашего
сайт замечательный, не говоря уже о содержании материала!

my blog :: книга рецептов
для мультиварки brand 6051 скачать: http://pesearsi.webcindario.com/
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 

Вверх