Енциклопедії

 

 


 

літакиРужичка О. Історія літаків

З давніх-давен люди дивилися в небо і мріяли побачити світ із висоти пташиного польоту. І якби не сміливці, які намагалися це зробити, ми б донині заздрили птахам. Протягом століть, від часів перших експериментів з крилами, люди вдосконалювали свої винаходи. Людство пройшло шлях від планерів, які могли триматися в повітрі лише кілька хвилин, до ультрасучасних надзвукових реактивних літаків. Це довга історія, але зі щасливим кінцем.

 


 

Атлас

Моя Україна. Атлас

Вивчення історії і географії було б дуже нудним, якби не існувало на світі атласів. Адже можливість сприймати інформацію не з сухих рядках підручника, а з яскравих карт куди простіша і приємніша. До того ж при цьому «вмикається» візуальна пам'ять, яка дозволяє  легко вбирати великі об'єми інформації, відмовившись від нудного зубріння. У цьому атласі зібрані не лише карти сучасної України, але і ті, які відображують її минуле в різні часи.

 

 


 

абеткаВерховень В. Абетка для малят про звірів та звірят

«Абетка для малят про звірів та звірят» —чудова книжка, яка познайомить малюка з різноманітним тваринним світом  і допоможе зробити вивчення алфавіту й цифр веселим і цікавим.
А добрі й кумедні ілюстрації не залишать байдужим жодного читача!
 
 

 

 


 

dityacha-entsiklopediya-kosmosu c57 300 300Сперроу Дж. Дитяча енциклопедія космосу

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою.

 

 


 

танкиТанки і бронетехніка. Ілюстрований атлас

Історія бронетехніки формально налічує лише сто років, але скільки за цей час усього було винайдено: бронемашини і броневагони, броневантажівки і власне танки... У цьому ілюстрованому атласі ви знайдете різні моделі броньованої військової техніки, яка використовувалася починаючи з Першої світової війни і до наших днів у всіляких бойових діях. Завдяки технічним характеристикам і коментарям ви зможете порівняти та оцінити переваги і недоліки різних моделей, розглянути деталі та внутрішній устрій бронемашин. Книга буде цікавою як школярам, що захоплюються військовою історією та технікою, так і дорослим.

 

людинаЛюдина. Велика книжка для найменших

Звідки я узявся? Чому треба їсти рибу та м'ясо? Що у нас всередині? Кожна дитина задає “важкі” питання і бажає отримати на них вичерпні відповіді. Ця книжка допоможе батькам задовольнити дитячу цікавість й буде яскравим наочним посібником для маленького чомучки. Дитина дізнається, як вона народилася, як улаштований і працює її організм, навчиться уважно ставитися до свого здоров'я та харчування.

 

 


 

наукаНаука.

Яскрава енциклопедія з чудовими ілюстраціями незамінна для юних дослідників та майбутніх науковців!. У цій енциклопедії розповідається про сучасні дослідження у різних галузях науки. Ідеться, зокрема, про вивчення процесів, що відбуваються в людському організмі, у надрах нашої планети, на її поверхні та в неосяжних просторах Всесвіту. Енциклопедія містить приголомшливі наукові факти і сотні ілюстрацій.
Для широкого кола читачів.

 


 

МатематикаКузько Кузякін. Що таке математика?

Що таке математика? Найпершими спадають на думку у відповідь на це запитання цифри й формули, вони ж першими від неї й відлякують. Проте вміння вправно рахувати не є аж такою необхідною умовою для знання й розуміння математики. Якщо її взагалі можливо зрозуміти. Адже, як стверджує ця книжка, в цілому світі не знайдеться нікого, хто справді достеменно знав би, чим є математика. Що геть не заважає їй від найдавніших часів і до сьогодні бути чи не найважливішим надбанням людства. І заразом справжньою абракадаброю для більшої частини цього ж таки людства.
Книжка «#щотакематематика?» є спробою автора поговорити про незбагненний світ математики «нормальною» мовою. Вона аж ніяк не допоможе у виконанні домашніх завдань чи підготовки до ЗНО, але може посприяти важливішому — аж до отримання $ 1 000 000. Книжку адресовано широкому колу читачів, які знають напам’ять табличку множення та вміють правильно ділити у стовпчик.

 


 

usmihaky 0 0Денисенко Л. Усміхаки.
 
В «Усміхаках» Лариси Денисенко ви знайдете усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга, та водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина, буде вона злюкою чи усміхакою.
 
 

 

професії 001Гутніченко А. Незвичайні професії

У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте.
У цій книжці-віммельбуху кожній професії присвячено по три розвороти: на одному розповідається про її особливості та зображено сферу діяльності, на другому йдеться про знаряддя, потрібні для роботи фахівцеві, а третя є зазвичай інтерактивною та інформативною. Книжка про дивовижні професії сподобається дітям різного віку.

 

абетка ремеселРепета Н. Абетка ремесел і професій

Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів.
Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості різних фахів і ремесел.

 

 


 

 

професіїСанжа С. Я обираю професію

Що робить хірург? Хто може стати капітаном корабля? Яку професію обрати? Книга допоможе допитливим дітям знайти відповіді на ці запитання.
У книзі ти знайдеш понад 300 професій, які розділені на 17 глав. У кожній описані різні сфери професій. Ілюстрації віммельбуха на двох кольорових сторінках показують, наприклад, хто працює в аеропорту, на фермі, у театрі. На інших сторінках з яскравими ілюстраціями йдеться про окремі професії.

 

 


 

А що якМанро Р. А що, як?..


А що, як усі люди на Землі одночасно посвітять на Місяць лазерними указками? А що, як комусь удасться осушити всі океани? А що, як усі блискавки на світі вдарять в одне й те саме місце? «А що, як?..» — це така книжка, у якій автор досліджує гіпотетичні головоломки, від філософських до наукових, у яких передбачається цілковите зникнення людства чи хоча б по-справжньому великий вибух, і дає серйозні відповіді на найнеймовірніші запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку. Ця книжка — рідкісна комбінація навчання і розваги.

 

 


 

Энциклопедия техникиЕнциклопедія техніки


Книга розповідає про історію техніки — від перших невпевнених спроб до сучасних сталевих гигантів. В книзі читач знайде безліч цікавої інформації про цивільну та військову техніку, про те, як народжувались та випробовувались ідеї, як вони перетворювались у серійні зразки.
Книга для дітей шкільного віку, а також всіх, хто небайдужий до техніки.

 

 

 


 

ВолиньВолинь: енциклопедія, казка, гра


Серія  «Енциклопедія. Казка. Гра» пропонує Вам одразу три книжки в одній. Це вдалий гібрид художнього, ігрового та інформативного складників. Кожна книжка цієї серії присвячена певному регіону нашої країни та складається з 3 частин: казок, енциклопедії та гри. Створена як додаток до підручників, ця серія книжок допоможе школярам, починаючи з початкових класів, самостійно дізнатися про таємниці свого регіону та бути видатним гідом свого краю...

Книжки, орієнтовані на дітей молодшого та середнього шкільного віку, розповідають про історію та культуру українських регіонів — Полісся, Волині, Галичини, Київщини, Донбасу, Криму... 

 

 


 

Англійський словник Англійський словник у малюнках.


У книзі ти знайдеш багато кумедних малюнків і познайомишся з англійськими словами. Ти дізнаєшся, які слова починаються з літери А, як APPLE, які з літери І, як ICE CREAM, а які - з літери R, як RABBIT.
Які англійські імена існують? Як лічити англійською? Які слова приховує RATTLESNAKE? Усе це у ти знайдеш у англійськиму словнику у малюнках від A до Z!

 

 


 

мандруймо

 Мандруймо у Дивосвіт

 

Цікава і незвичайна мандрівка чекає на маленького читача у цій книзі. Разом із казковим хлопчиком Телесиком та Гусеням він вирушить у космічну подорож, де познайомиться із зорями та планетами. А повернувшись на Землю, зможе зазирнути у всі її куточки, дізнатися, як багато є країн на ній, які в них прапори та як одягаються жителі цих країн. А потім познайомиться з різноманітними рослинами та тваринами, притаманними кожному регіонові світу, дізнається звідки походять такі звичні нам рослини, і хто перший приручив домашніх тварин. Телесик із Гусеням допоможуть малюку краще пізнати рідну Україну, її природу, роздивитися на яскравих кольорових картах, що виробляють та вирощують на її землях, які в Україні є ремесла та промисли.

 

Погортай:

 


 

 

Велика книжка транспорту.книжка транспорту

 

Жученко, М. С. Велика книжка транспорту : енциклопедія / М. С. Жученко. - Х. : Віват, 2017. - 144 с. 

 

Ми живемо у світі техніки. Транспорт займає особливе місце в нашому житті. Потяги, кораблі, автомобілі, літаки швидко переносять нас не лише в інші міста, але навіть через материки та океани.

У цій книжці з чудовими фотоілюстраціями популярно розповідається про різні види транспорту.
Адресовано допитливим хлопчикам та дівчаткам, їхнім дбайливим батькам.

 

Погортати:

 


 

 

 

Динозаври. 50 найвідоміших видівДинозаври. 50 найвідоміших видів


У цьому довіднику описано 50 найвідоміших видів динозаврів. Ви познайомитеся з особливостями будови цих доісторичних тварин, про їх спосіб життя і дізнаєтеся, у який період часу вони жили на Землі.

 

 

 

 

 

 


 

Вітлі А. Історія живописуВітлі А. Історія живопису


Читаючи цю книжку, ви дізнаєтесь про зародження і становлення живопису, пройшовши шлях від давніх-давен до наших днів. Ви матимете змогу зазирнути в печери з дивовижними малюнками прадавніх художників, в палаци і піраміди давнього Єгипту, де складний настінний розпис виконували тисячі ремісників, побувати у Стародавній Греції і Стародівньому Римі, де працювали митці, які залишили людству витвори мистецтва. Через буремні й темні часи середньовіччя вийдете на світлий простір Відродження з його творчим і науковим злетом, відкриттями й шедеврами. Наприкінці цієї захопливої мандрівки ви опинитесь у сучасній художній майстерні, де побачите, як можна створювати витвори мистецтва за допомогою новітніх технічних засобів.

 

Погортай !

 


 

Сучасна дитяча енциклопедія

Сучасна дитяча енциклопедія

Ця книжка для тих, хто... прагне розширити знання про прекрасний і дивовижний навколишній світ, хоче одержати відповіді на різні запитання, бажає розвинути уяву, вирізняється допитливістю та дотепністю, любить вірші, малювати і займатись творчістю.

Мандруючи сторінками цієї захопливої книжки, ти дізнаєшся чимало нового про клімат Землі, про чотири пори року, познайомишся з багатьма тваринами та їхніми повадками, дізнаєшся про будову тіла людини та про те, як вирости сильним і здоровим.

 


 

Універсальна шкільна енциклопедіяУніверсальна шкільна енциклопедія

Ця дивовижна енциклопедія містить цікаві розповіді про глибини космосу та про нашу планету: про гори, океани та ліси, про рослини і тварин, що живуть на Землі, про давні цивілізації, релігії, великі подорожі та винаходи. Тобто в ній зібрано все, ще цікавить сучасного школяра.

Погортати

 

 

 


 

Энциклопедия всезнайки сост. Н. Л. СонинаЭнциклопедия Всезнайки

В этой книге вы найдете ответы не только на традиционные детские вопросы, но и на самые необычные. Кто придумал булочки с изюмом? А как выглядели первые часы? Кто делает парики? Зачем коллекционируют разные звуки? Здесь собраны интересные факты на самые разнообразные темы. Эта энциклопедия будет полезна не только любознательному ребенку, но также и его родителям.

Погортати

 


 
Энциклопедия всезнайки сост. Н. Л. Сонина 007Энциклопедия почемучки

Эта универсальная энциклопедия даст ответы на многочисленные вопросы, которые возникают у любознательных школьников. Почему на полюсах холодно, а на экваторе жарко? В какой галактике находится Земля? Кто придумал глобус? Почему бывают дожди из апельсинов? Как образуется цунами? Зачем египтяне строили пирамиды? Астрономия, геология, всемирная история - все это будет казаться детям не таким уж и сложным и к тому же необыкновенно интересным. Энциклопедия отличается удобным построением и прекрасными иллюстрациями.

 


 

Моя первая энциклопедия сост Н. Л. СонинаМоя первая энциклопедия

Эта ярко иллюстрированная книга поможет родителям познакомить своих маленьких почемучек с миром живой природы, в доступной форме рассказать о том, как развивалось искусство и совершенствовалась техника.

 

 

 

 

 

 


 

Резниченко Л. А. ДинозаврыРезниченко Л. А. Динозавры

Книга поможет переместиться во времени на десятки и сотни миллионов лет назад — в эпоху, известную как мезозойская эра. Как охотились хищные динозавры и как спасались от врагов ящеры-вегетарианцы? Что общего у гроз¬ного карнотавра и обыкновенного быка? У кого из древних рептилий был клюв, а у кого — зубы, как у акулы? Кто из динозавров умел нырять? Чья кость была обнаружена еще в XVII веке? Как выглядело гнездо протоцератопса? Почему же все-таки динозавры вымерли? Наша энциклопедия составлена украинским специалистом-палеонтологом, поэтому здесь вы найдете только научные факты и гипотезы.

 


 

Макулина А. В. Мир животных. От хомячка до динозавраМакулина А. В. Мир животных. От хомячка до динозавра

Познавательная энциклопедия для малышей.

Множество интересных фактов о животном мире.

Отличная книга для любознаек, потому что в ней:

  • короткий понятный текст;
  • натуралистичные изображения животных;
  • большие картинки на весь разворот.

Погортати

 


 

Чередниченко В. Про філателію - копияЧередниченко В. Про філателію всім

Пропонована книга — спроба укласти перший український посібник із колекціонування поштових марок.

Видання складається з трьох частин: історичної, прикладної та інформативної.
Оскільки хобі, про яке йдеться, з однаковою силою притягує до себе різних, незалежно від віку й соціального статусу, людей: від школярів до королів і президентів – книга може стати в пригоді і пошановувачам поштових мініатюр дитячого й юнацького віку, і мало обізнаним у марках дорослим спадкоємцям колекцій.

 


 

Удивительные растения - копияУдивительные растения

Нас окружают самые разнообразные растения: привычные и причудливые, яркие и практически незаметные, гигантские и микроскопические, полезные и опасные. А знаете ли вы, что горошины черного перца ценились на вес золота и иногда заменяли деньги, а роскошные магнолии, украшающие парки теплых южных стран, существовали уже около 100 миллионов лет назад? Об этом и многом другом рассказывает наша энциклопедия.

 

 


 

Лошади - копияЛошади

Лошади — необыкновенные животные! На протяжении веков не ослабевает интерес к лошадям, стремление к общению с ними. Об этих прекрасных творениях природы, об истории и истоках, о разнообразных породах: арабских скакунах и тяжеловозах, английских чистокровных и украинских верховых и многих других, о видах конного спорта и экипировке всадника — обо всем этом расскажет эта иллюстрированная энциклопедия.

 


 

О драконах 001 - копияО драконах

Правда ли, что драконы обитали на нашей планете много веков назад? А может, они и сейчас преспокойно живут среди зыбучих песков, непролазных топей, скрытых от людских глаз?.. На эти и другие вопросы знают ответ настоящие знатоки — драконологи. Энциклопедия расскажет о разных версиях происхождения драконов (вплоть до инопланетного вторжения); поведает о том, чем отличаются драконы разных цветов, кто из них самый могущественный и свирепый, а кто с радостью осыплет человека золотом; раскроет множество древних тайн и, конечно же, развенчает немало мифов о драконах.

 


 

Бокс. Світові зірки - копияБокс. Світові зірки талант

Професійний бокс народився в Англії в ХVIII ст. і за три сотні років свого існування еволюціонував з нелегальної розваги в один з найпопулярніших і найприбутковіших видів спорту. Його герої — не просто майстри кулачних поєдинків з мільйонними гонорарами. Кожен чемпіон є втіленням мрії про людину, котра створила себе сама.
Історії яскравих успіхів, приголомшливих поразок та епічних протистоянь найвидатніших бійців ХХІ століття — все це та багато іншого ви знайдете на сторінках енциклопедії. Запрошуємо у світ професійного боксу!

 


 

Орел Л. Мир Венеции - копияОрел Л. Мир Венеции

Венеция ­ самый удивительный и романтичный город в мире, город каналов и необыкновенной своеобразной архитектуры, в которой переплелись и Византия, и готика, и ренессанс. Резные стены старых палаццо, уже несколько веков отражающиеся в "ласковой и млеюще-зеленой" (как писала Анна Ахматова) воде венецианских каналов, хранят память о временах, когда Венеция была независимым государством. Каждая улица приводит к загадке, в каждом уголке живут призраки прошлого, о каждом доме можно рассказать завораживающую легенду... Эта книга поможет вам увидеть невидимую Венецию – город, полный тайн и воспоминаний.

 


 

Чернецкий Ю. А. Все о Нью Йорке - копияЧернецкий Ю. А. Всё о Нью-Йорке

За Нью-Йорком уже давно закрепилось уважительное прозвание "Столица Мира". Этот великий город остается не только законодателем мод в экономической и политической сфере, но и мощным центром науки, образования, культуры. Нью-Йорку присуще удивительное разнообразие: его бесчисленные небоскребы соседствуют с весьма обширными парками и общественными пляжами. Пытаясь разгадать интригующе-прекрасную загадку этого города, автор освещает ключевые события его богатой истории.

В ходе прогулок по городу читатель посетит заветные его уголки, узнает немало нового о памятниках истории, архитектуры и уличного изобразительного искусства, самых выдающихся здешних музеев, о драматических, музыкальных, танцевальных представлениях, спортивных зрелищах.

 


 

Дім - копия

Дім, в якому ми живемо

Житло для кожної людини і людства в цілому має надзвичайно велике значення, що визначає якість життя. Про стародавні житла людини, про національні типи осель деяких країн, про сучасні і незвичайні житла – про все це в простій і захоплюючій формі розповість допитливим читачам наша ілюстрована енциклопедія.

 

Погортати

 

 


 

Деньги - копия

Шаповалов Д. С. Деньги

Деньги — объект грез и едва ли не величайшее искушение для человечества, мерило успеха и критерий оценки в сфере бизнеса. Говорят, что они правят миром и что скоро исчезнут…

Мифы, эволюция денег от ракушек до полимерных банкнот, знакомство с основными игроками на финансовых рынках, история человека, научившего мир жить в долг, и ряда выдающихся деятелей, повлиявших на международную экономику. Эту и массу другой интереснейшей информации вы найдете на страницах нашей энциклопедии.

Погортати

 


 

Уилкинсон Ф. Мифы и легендыУилкинсон Ф. Мифы и легенды : большая иллюстрированная энциклопедия

Мифы и легенды – это величайшее достояние мировой культуры, кладезь мудрости и высокой духовности; в мифологии искали и находили вечные темы и источники вдохновения великие поэты, писатели и философы с древнейших времен до наших дней. Знание мифов и легенд различных регионов мира дает ключ к пониманию поэзии, драматургии, живописи и музыки. Это издание включает основные мифы и легенды всех континентов Земли: от классической – древнегреческой и древнеримской – мифологии Европы до мифов Южной и Восточной Азии, Древнего Египта, Африки, Северной и Южной Америки, Австралии и Океании. Литературные пересказы мифов и легенд, удобно структурированных по географическим регионам, сопровождаются историческими комментариями, необходимыми пояснениями, рисунками, фотографиями и репродукциями лучших произведений мировой живописи, скульптуры и архитектуры.

Погортати

 


 

Альенде К. Самые знаменитые места мираАльенде К. Самые знаменитые места мира. Волшебная география Земли

Тадж-Махал, мегалитические камни Стонхенджа, гигантские пирамиды Гизы, святая гора Кайлас, дельфийский оракул, затерянные города инков, китайские воины Циня до сих пор охраняющие покой императора — лишь наиболее известные из достопримечательностей, описанных в книге. Для читателя очень полезными окажутся подробные сведения о том, как добраться до этих мест, точный маршрут путешествия, стоимость билетов и даже время работы музеев, храмов, национальных парков. Прочитав книгу, можно получить бесценную информацию об удивительных и загадочных уголках Земли, а также точно рассчитать, какой из маршрутов вам по силам физически и денежным затратам. Итак, книга приглашает вас в путь по древним цивилизациям, в места, во все века считавшиеся источниками силы, природными алтарями.

 


 

Планета Земля  энциклопедияПланета Земля : энциклопедия

В книге "Земля" из серии "Полная энциклопедия" рассказывается об удивительной планете, на которой мы живем. Читатели познакомятся с особенностями происходящих на ней процессов.

Яркие иллюстрации и увлекательные сюжеты о необычных явлениях природы непременно заинтересуют школьников и не оставят равнодушными всех, кто интересуется географией.

 

Погортати

 


 

воспитание домашнего любЙонес Р. Щенок в вашем доме. Обучение и воспитание

Эта книга поможет найти общий язык и построить крепкие доверительные отношения с питомцем. В ней рассказывается о современных методах дрессировки собак, даются полезные советы, которые помогут вам избежать распространенных ошибок. Множество специальных упражнений и веселых игр не дадут щенку скучать.

 

 

 


 

Амасова А. Пираты кошачьего моря. На абордаж 004Губка Н. С. Физика от шести и старше

Почему весной тает лед, а летом быстро высыхают лужи? Что такое прилив? И почему дует ветер? Если ваш малыш задает такие вопросы, его уже пора знакомить с наукой физикой! Эта книга расскажет о том, что физики называют силой, работой и энергией. Ваш ребенок узнает, что такое звук и свет, невесомость и электрический ток, откуда берутся солнечные зайчики и почему газы невидимы. И как знать, может, именно ваш малыш, изучив законы природы, станет знаменитым изобретателем...

Погортати

 


 

Книга юного джентельменаКнига юного джентельмена

Як вирости міцним і сильним? Що означає ввічливість і чи потрібно бути ввічливою людиною? Що таке етикет? Хто такі джентельмени і чому всі прагнуть ними стати?

На ці та інші запитання про здоров'я, культуру поведінки, правила спілкування та знайдеш відповіді у цій книзі.

А ще... прочитаєш про спорт, довідаєшся про спеціальну зарядку, навчишся робити оригінальні вироби.

Яким ти хочеш вирости? Сильним, хоробрим, розумним, чесним, шляхетним?

Ця книжка допоможе тобі зробити перші кроки в цьому напрямку.

Погортати


 

Книга юной ледиКнига юной леди

Эта книга адресована девочкам 6-8 лет. В легкой и доступной форме в ней рассказывается о гигиене, здоровье, культуре поведения, правилах общения; предлагаются интересные идеи изделий, которые можно сделать своими руками. Цель этой книги - вызвать у ребенка желание следить за своей внешностью, быть аккуратной, опрятной, вежливой, внимательно относиться к людям, одним словом, быть настоящей леди. В книге использованы материалы разнообразных справочников и энциклопедий, что делает ее познавательной и интересной.

 


 

Тагліна О. В. Дивовижні перетворення захоплюючі досліди з хіміїТагліна О. В. Дивовижні перетворення: захоплюючі досліди з хімії

У «Дивовижних перетвореннях» зібрані досліди й експерименти з хімії, впоратися з якими зможе будь-яка допитлива дитина. Вони такі прості, що їхнє розв'язання — звичайно, за допомогою дорослих — виявиться під силу навіть чотирирічним малюкам. Вони такі видовищні й ефектні, що зможуть зацікавити і дітей, і дорослих. Поняття та терміни, які ми розглядаємо в цій книзі, використовуються в серйозних наукових виданнях. Але їх пояснення викладені зрозумілою мовою, тож дитина зможе легко сприйняти основи хімії. Проводячи запропоновані в книзі спостереження і досліди, малюк відкриє для себе закони дивовижних перетворень, навчиться керувати силами природи, а дорослі, допомагаючи своїй дитині, знайдуть багато нових тем для бесід, обговорень і змістовного спілкування з нею. Ця книга — для всіх допитливих дітей, їхніх енергійних батьків і компетентних вихователів.

 


 

Щербаченко Т. Як не заблукати в павутиніЩербаченко Т. Як не заблукати в павутині

Дитина й Інтернет сьогодні нероздільні. Однак у Всесвітній Павутині стільки пасток і небезпек! Дитячі психологи довели, що раннє й неусвідомлене користування Інтернет-ресурсами призупиняє розвиток самостійного мислення дитини. Щоб цього не сталося, батьки і діти повинні озброїтися правильними знаннями!

Як зробити з Інтернету друга-порадника, а не пожирача часу? Книжка «Як не заблукати в Павутині» доступно, переконливо й мотивовано розкриває широкі можливості Всесвітньої Павутини.

 


 

 Животные в мифологииГапченко А. В. Животные в мифологии

Наши древние предки были настолько тесно связаны с природой, что не отделяли себя от других живых созданий, одухотворяли их и наделяли сверхъестественной силой. Одних они считали своими друзьями, другим поклонялись, а третьих опасались и избегали встречи с ними. Ты познакомишься с гигантскими слонами, могучими тиграми и медведями, ночными путешественниками гиенами и волками, таинственными совами... Поскорее открывай книгу и ныряй в глубины фантастического мира!

 


 

тело человекаТело человека

Откройте для себя секреты человеческого тела в этой захватывающей книге со множеством великолепных иллюстраций! Узнайте больше о тайнах мозга и о том, почему мы слышим, видим и ощущаем вкус. Проследите путь пищи, которую мы съедаем, и оцените выносливость человеческого сердца — 100 000 ударов в день! Ярко иллюстрированная книга наполнена интересными фактами и невероятными подробностями в замаскированных окошках-сюрпризах.

 


 

пугающие насекомыеПугающие насекомые

Присмотритесь внимательнее к странному и невероятному миру пугающих насекомых!
Из этой чудесной книги с яркими иллюстрациями вы узнаете много нового. Вас ждут невероятные факты из жизни жутких хищных многоножек, отвратительно липких слизней и незаметных камуфлированных насекомых. Открывая окошки-сюрпризы вы узнаете еще больше интересного и сможете поближе рассмотреть самых маленьких насекомых.

 


 

Всесвіт ілюстрована енциклопедія Мірошнікова ВВсесвіт: ілюстрована енциклопедія

Звідки з’явився Всесвіт? Як і чому він виник? Чи настане колись йому кінець, а якщо настане, то коли і як? Ці питання цікавлять усе людство. Спробуємо на них відповісти. У цьому нам допоможуть сучасні досягнення науки.

 

 

 

 

 


 

Географія. Америка. Австралія. АнтарктидаГеографія. Америка. Австралія. Антарктида

Де знаходиться Америка? Чому вона так називається? Хто такі ескімоси? Де знаходиться «Едемський сад»? На ці та інші питання ви знайдете відповіді у цій чудовій книзі. Також ви дізнаєтесь багато цікавого про країни та народи різних континентів, про їх багатий тваринний та рослинний світ. Книга стане у пригоді школярам, а також усім, хто цікавиться географією.

 

 


 

Географія. Євразія. АфрикаГеографія. Євразія. Африка

Ця книга дає відповідь на різноманітні географічні питання: де розташований найбільший материк, які кліматичні особливості Євразії та Африки, які найбільші річки та озера цих материків? Також ви дізнаєтесь про багатий тваринний і рослинний світ цих континентів.

 

 

 

 


 

Динозаври енциклопедія Тетельман Г С. 001Динозаври: енциклопедія

Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери і чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках книги.

 


 

З плеяди славетних. Художня літератураЗ плеяди славетних. Художня література

Видання розповідає про життя і творчість поетів і письменників світового рівня, чиї імена уславили людство на віки вічні, а їхні твори стали духовним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 

 

 

 


 

Надзвичайні здібності людиниНадзвичайні здібності людини

При встановленні рекордів вважається, що подолати їх неможливо. Тим не менше, і досі немає межі, котру б не можна було подолати. Дуже часто нові досягення дослідники пов'язують з вивченням і використанням змінених станів свідомості й активізацією резервних здібностей людини. У цій книзі подано багато досягнень людини у минулому та сучасному світі. Книга розрахована на дітей шкільного віку та людей, які прагнуть пізнати надзвичайний світ.

 


 

Невідкладна допомога енциклопедія для школярівНевідкладна допомога: енциклопедія для школярів

У цьому виданні школярі знайдуть відповіді на численні питання, пов’язані з наданням невідкладної допомоги: що робити при різних нещасних випадках, як правильно накласти пов’язку на поранене місце, як рятуватися від укусів тварин, змій, комах та павуків. Познайомляться з основними способами штучного дихання, навчаться укомплектовувати свою аптечку. Практичні поради, викладені в енциклопедії, стануть у пригоді кожній дитині, де б вона не була, — удома, на вулиці, в школі, на спортивному чи ігровому майданчику, на прогулянці, у поході чи в далекій туристичній мандрівці.

 


 

Світочі України ілюстрована енциклопедія для дітей Верховень ВСвіточі України: ілюстрована енциклопедія

Видання присвячене життю і творчості найвідоміших українських письменників, музикантів, художників минулого та сучасності, чиї імена входять до золотого фонду нашого народу, а їхні твори є неоціненним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.

 

 

 

 

 


 

Тваринний світ саван і пустельТваринний світ саван і пустель

Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки і територію поширення різних тварин, що населяють савани та пустелі Африки. У книзі ви знайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи.

 

 

 

 

 

 


 

Країни світу

Країни світу: велика ілюстрована енциклопедія

Якщо ви хочете дізнатися про всі країни світу і народи, які їх населяють, то наша енциклопедія — для вас! У ній ви знайдете вичерпну інформацію про кожну країну: її географічне положення, історію та культуру, про туристичні об’єкти і найцікавіші місця нашої планети. Ви дізнаєтеся про багатство природних і ландшафтних умов життя в різноманітних куточках Землі. Зрозумієте, чому так відрізняються культури тих чи інших народів. Дізнаєтеся, що може поєднувати держави, розташовані на різних континентах, а що роз’єднує найближчих сусідів. Понад 3000 чудових ілюстрацій відкриють перед вами природний і архітектурний вигляд держав, познайомлять зі світовою спадщиною різних культур, розкриють перед вами чудовий світ мандрів.

 


 

Записки натуралистаЗаписки натуралиста. Мир беспозвоночных

Первая книга серии – о самых интересных и ярких представителях беспозвоночных. Эта книга открывает серию, адресованную юным натуралистам, которые с неутомимым усердием исследуют окружающий мир.

Первая книга серии – о самых интересных и ярких представителях беспозвоночных. Божьи коровки и пауки, черви и моллюски, многоножки и медузы – путешествие в их мир станет самым захватывающим приключением для юного исследователя, где его ждет масса открытий.

 


 

Ивли Т. Дизайн интерьера. 500 креативных идейНорман Л. Дизайн интерьера. Цвет и стиль

Способы, которые позволят сделать ваш дом ярким и стильным.

• Советы по выбору красок для оформления полов, стен и мебели.
• 19 проектов декорирования: от обоев с узорами до трафаретных рисунков, тиснений и др. эффектов.
• Пошаговое описание: от покраски полов до создания акцентных стен, штампов, трафаретов и др.
• Дизайнерские хитрости: как визуально увеличить комнаты, как обновить интерьер с помощью отделки старой мебели; как удачно расставить мебель.
• Цветные фото отделок для кухонь, ванных комнат, спален и гостиных.
 

 

Норман Л. Дизайн интерьера. Цвет и стильИвли Т. Дизайн интерьера. 500 креативных идей

Дизайн-проекты декорирования каждого сантиметра вашего жизненного пространства. Современные тенденции в оформлении интерьера гостиной, столовой, кухни, спальни и ванной комнаты, а также планировки ландшафта загородного участка. Практические советы по претворению оригинальных идей профессионалов и превращению вашего дома в уникальное произведение искусства. Создание атмосферы уюта и неповторимого стиля с использованием доступных материалов и аксессуаров. Творческое воплощение вашей мечты об идеальном доме.

 


Мирошнікова В. В. Дивовижні птахи світуМирошнікова В. В. Дивовижні птахи світу

Четверта книга серії познайомить вас із дивовижним світом птахів. Ви дізнаєтесь про маленьких колібрі та велетнів страусів, про знайомих горобців та незнайомих туканів, про казкових Жар-Птиць і кровожерливих сирен, а також про звички, міграції та спосіб життя наших крилатих сусідів.

 

 

 

Погортати

 


 

Мирошнікова В. В

В мире животных. Млекопитающие

На протяжении всей истории человечества рядом с нами обитали различные животные. Они помогали и вредили, жили рядом и прятались. Лишь немногие люди представляют себе жизнь братьев наших меньших. Зачем ящеры заглатывают камешки, могут ли зайцы лазать по деревьям, а белки летать? Об этих и других фактах вы узнаете из нашей книги. Также вы можете принять участие в зоовикторине, ознакомиться с рекордами в мире животных и увидеть уникальные фотографии.

  


 

Загадки і таємниці нашої планети

Загадки і таємниці нашої планети

Що може бути захопливішим за нові відкриття? Планета Земля чекає на своїх дослідників і розкриває перед ними свої таємниці.

Це яскраве видання допоможе читачам познайомитися з дивовижними тваринами і рослинами, здійснити захопливу подорож по країнах і континентах, розкрити загадки давньої і нової історії. Книжка стане найкращим подарунком до будь-якого свята. 

 


 

Большая энциклопедия эрудитаБольшая иллюстрированная энциклопедия эрудита

Эта универсальная красочная энциклопедия неисчерпаемый источник информации по различным отраслям научных знаний – биологии, анатомии, геологии, химии, физике, механике, астрономии, экологии. Она позволит юным эрудитам испытать радость познания, почувствовать интерес к научному поиску, открыть бесконечное разнообразие окружающего мира.

 

 


 

История архитектурыАалтонен Г. История архитектуры. Самые известные сооружения всех времен

Строительное искусство в бесчисленном множестве его проявлений, от древних амфитеатров до современных зданий, сопровождает нас в течение всей жизни. Эта книга – увлекательный рассказ о сооружениях цивилизаций разных эпох, об архитектурных приемах, применявшихся зодчими всех времен в поисках ответов на изменчивые требования истории.

Написанные доступным языком статьи познакомят читателя с историей архитектуры, начиная с эпохи античности и заканчивая новейшими тенденциями в искусстве строительства. Тематические развороты посвящены выдающимся архитекторам-новаторам, уникальным зданиям и ярчайшим архитектурным стилям. Прекрасно оформленное руководство, проиллюстрированное более чем 420 цветными фотографиями, рассчитано на всех, кто любит посещать городские площади, дворцы, замки и соборы, а также хочет больше узнать и понять увиденное.

 


Космонавтика. Открытие вселеннойЖелезняк Г. В. Космонавтика. Открытие Вселенной

Это иллюстрированное издание расскажет читателям о первом полете человека в космос, запуске первого спутника, исследованиях Марса и Луны, а также других важных достижениях мировой космонавтики. В книге собрано множество интересных фактов о телескопах и космических объектах, освещаются основные проблемы, связанные с межпланетными полетами. Читатель узнает о прошлом и настоящем космонавтики, о ее перспективах и о том, как человек постоянно познает окружающий мир.

 
 

 

Гигантская техникаГигантская техника: иллюстрированный атлас

Ты хотел бы знать больше о самых огромных, удивительных, уникальных для своего типа транспортных средствах? Действительно, а какой пожарный самолет – самый большой? А бульдозер? Какой корабль сам себя погружает в воду, чтобы, приняв груз, снова плыть по поверхности? Какая машина перемещает телескопы радиоастрономов в пустыне Южной Америки? При помощи какой перевозят раскаленные металлические болванки? В этой книге, дающей описания гигантских машин, военных и гражданских транспортных средств, ты получишь ответы на все эти вопросы. Ты сможешь ознакомиться с уникальными свойствами этих машин, их размерами, мощностью, особенностями конструкции, и по крупным цветным рисункам изучить их устройство.

 


 

Удивительные птицы мираМирошникова В. В. Удивительные птицы мира

Книга познакомит с удивительным миром птиц. Вы узнаете о маленьких колибри и великанах страусах, о знакомых воробьях и незнакомых туканах, о фантастической Жар-Птице и кровожадных сиренах, а также привычках, миграции и поведении наших крылатых соседей.

 

 

 

 

 


 

ты неТы не поверишь, но…

Книга "Ты не поверишь, но..." содержит развернутые ответы на интересные вопросы. Ты прочитаешь и скажешь: "Во как, а я и не знал!". На страницах энциклопедии тебя ждет множество поражающих воображение сведений, подробностей и фактов на разные темы: профессии, лягушки, Северная Америка, Азия, космос, горы, транспорт, скалы, Древний Египет… В общем, увидишь сам.

 

 


 

Звезды мирового футболаТалиновский Б., Франков А., Фришко А. Звезды мирового футбола

Эта книга посвящена вечной и неисчерпаемой в своем многообразии теме: футболу и его игрокам. Авторы очерков, известные футбольные журналисты, уделяют внимание не только спортивным достижениям своих героев – лучших футболистов планеты, но и стараются дать как можно более четкое представление о них как о личностях. Известные каждому болельщику игроки предстают порой в новом, неожиданном свете. Богато и разнообразно иллюстрированное издание наверняка послужит замечательным поводом побыть наедине со своими кумирами – великими футболистами, блиставшими на зеленых полях с 1950-х годов по наши дни.

 


 

Подводный мир

Подводный мир

Эта книга откроет вам прекрасный, манящий и загадочный подводный мир. Вы узнаете о жизни и повадках обитателей Мирового океана – ярких рыб и моллюсков, грозных акул, огромных китов и множества других необычных живых существ. Текст сопровождают изумительные фотографии.

 

 Погортати

 

 


 

Автомобили. ГерманияКьостник Й. Автомобілі. Made in Germany

Автомобілі. Made in Germany – справжня знахідка для людей, закоханих в німецькі автомобілі. Адже вже протягом багатьох років автомобілі з Німеччини – це перш за все висока якість, надійність, стиль і комфорт. 

На сторінках книги читачі знайдуть різноманітну інформацію щодо автомобілів, які були побудовані в Німеччині, – починаючи від перших марок автомобілів до останніх новинок. У виданні перед вами розгорнеться історія німецького автомобілебудування більш ніж за 125 років, з самого початку розвитку галузі. Цікаву інформацію чудово ілюструють сотні малюнків та фотографій.

 


 

Тайны ВселеннойФейгин О. О. Тайны Вселенной

Как зародилась жизнь во Вселенной и встретим ли мы когда-нибудь собратьев по разуму? Есть ли у окружающего нас Мира начало и каким будет (и будет ли!) его конец? Что скрыто в звездных пучинах центра нашей Галактики? Как катастрофически проваливаются внутрь себя застывшие звезды и какие тайны содержат бездны искривленного пространства черных дыр?

Все эти и другие любопытнейшие вопросы современной астрономии рассматриваются в предлагаемой книге, предназначенной для школьников, учителей и всех любознательных читателей, интересующихся современной картиной Мироздания.

 


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх