Пригоди

 
 
 
Malenkie dikari-end-PRINTbwqp9 medСетон-Томпсон Е.  Два маленькі дикуни
 
Повість "Два маленькі дикуни" відомого канадськогго письменника і художника-анімаліста Ернеста Сетона-Томпсона - захоплива й пізнавальна книга про загадковий світ тварин і птахів. Головного героя твору, хлопчика Яна, ваблять закони й таємниці дикої природи. Якось йому випадає нагода провести літо разом з другом у лісі. Хлопці вдають із себе індіанців, живуть за їхніми законами та стають справжніми слідопитами й мисливцями. Життя на лоні природи, у тісній взаємодії з лісовими мешканцями, сповнене неймовірних пригод і дарує героям незабутні враження.
 

 

326545

Слоун Р. Цілодобова книгарня містера Пенумбри

Із нестримним оптимізмом і блискучою проникливістю Робін Слоун витворив пригодницьку історію двадцять першого століття, поєднавши водночас казкову чарівність Харукі Муракамі та захопливу філософську магію Ніла Стівенсона чи раннього Умберто Еко, додавши особливої й трохи несподіваної чуттєвості, котрої зараз так мало у світі художнього літератури. «Цілодобова книгарня містера Пенумбри» цілком відповідає своїй назві — це заклад, переступивши поріг якого, ви більше не захочете його залишати, така собі сучасна скриня з цікавинками, що здатна заінтригувати будь-якого допитливого читача, байдуже, удень чи вночі. Це розповідь про книжки і технології, криптографію і таємниці, дружбу і кохання. Вона починається у Сан-Франциско, у химерній книгарні, але дуже скоро виходить далеко за її межі, у широкий світ та оповите сутінками минуле.


 
Молли МунБінг Дж. Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу
 
Книга видана у близько 40 країнах світу – уперше українською мовою!
Дівчинку Моллі Мун знайшли в картонній коробці й віддали до сиротинцю. Десять жахливих років прожила Моллі в притулку. Директорка всіляко принижувала дівчинку, учителі сварили, а інші діти насміхалися. Тим часом Моллі мріє про прекрасне життя. І ось одного дня до рук дівчинки потрапляє книга про гіпноз – і все неймовірно змінюється! І далі на неї чекають карколомні пригоди, блискуче життя… Проте на такий талант накинув оком злодій, який хоче скористатися здібностями Моллі для здійснення своїх чорних задумів…
 Тимайер Т. Хроники искателей миров. Город заклинателей дождя
Тимайер Т. Город заклинателей дождя ( Хроники искателей миров).
 
Это истории о человеке по имени Карл Фридрих Донхаузер, который называл себя сыном великого натуралиста Вильгельма фон Гумбольдта. Вместе со своими верными спутниками он не раз наведывался в самые глухие и неисследованные утолки Земли, стирал одно за другим с карты "белые пятна", открывал неведомые миру народы и племена, завязывал дружбу с невероятными существами, отыскивал фантастические сокровища и пережил при этом поистине грандиозные приключения.
 

Есаулов О. Таємниця Великого СканераЕсаулов О. Таємниця Великого Сканера
 
Комп’ютерний світ знову потребує допомоги. На планеті Ц з’явився Великий Сканер, потім гаплик, невідомий вірус, заражені...Тут якась таємниця, хтось зазіхає на повну й безконтрольну владу...
Розгадати таємницю можуть реальні люди, тому й експедиція у складі знавців віртуальних ігор вирушила на порятунок. Приєднуйся: ти можеш врятувати Заекрання!
 
 
 
 

Грузін Ю Країна літаГрузін Ю. Країна літа
 
Віртуальні ігри – класна штука. Атож, можна створити власний світ, який існуватиме за твоїми законами, уявити себе незрівняним і неперевершеним героєм, перемогти дракона чи злого чаклуна, врятувати прекрасну принцесу й королівство на додачу. Адже тобі зовсім не важко...
А якщо ситуація складеться не на твою користь, завжди можна переграти спочатку. Та не кожну «гру» можна переграти. І якщо ти побачиш веселого капловухого гобліна, котрий потребує твоєї допомоги, добре подумай – чи справді ти такий сміливий і вправний, як собі намріяв. Бо ті пригоди, що чекають на тебе, звісно, дуже цікаві – але й дуже небезпечні.
Не віриш? Переконайся сам!

Вдовенко С.  Помилка БезсмертногоВдовенко С. Помилка Безсмертного
 
Кожен знає: без пригод жити не цікаво. Отже, якщо ти втомився від щоденних уроків та домашніх завдань, а на вулиці періщить дощ чи лютує завірюха, сміливо перегортай обкладинку – не пошкодуєш.
Тут все, як у казці, – Кощій Безсмертний (він так вважає!), невдаха-чаклун (мріє про всесвітнє панування), відьма (люта, аж отрутою капле). І звісно, ВЕЛИКА ПРИГОДА. Адже Кощій уже готує своє військо. Він полонив гномів та річкових зябрів і тепер лісовиків ніщо не врятує, навіть їхній дух-охоронець, бо він заснув.
Щоправда, є дрібна перешкода – один малий лісовик може розбудити духа. Тож лиходії посилають злодія викрасти хлопчиська…
І це тільки початок. А справжні пригоди – під обкладинкою!

Повернення кліпераКрапивін Вл. Повернення кліпера "Кречет"
 
Гадаєш, у небі здатні літати лише птахи, повітряні кулі та літаки? Владислав Крапивін – один з найвідоміших дитячих письменників світу – впевнений, що це не так. Якщо ти маленький та легкий і ваги в тобі, як у маковому зернятку, то сильний вітер заввиграшки підніме тебе в повітря. Все місто з його будинками, вулицями, синіми бухтами опиниться під тобою, наче на долоні, а душу опанує неймовірне відчуття – наче ти усім володієш і все на світі до снаги… І залишається тільки довести, що справді здатен перевернути світ.

 
Щоб ніхто не здагодавсяХолоденко С. Щоб ніхто не здогадався
 
Як вижити у світі, зовсім не пристосованому для існування людини?
Це не так уже й складно. Потрібно лише, аби ніхто не здогадався, що саме ти утнеш кожної наступної миті. Тоді нападники, якими сильними вони не були б, ніколи не зможуть передбачити твої дії і в тебе з’явиться шанс на порятунок. Отже, все залежить від тебе.
Якщо ти живеш тихо і спокійно і ніколи не потрапляв у неприємності, більші за догану на уроці й зауваження у щоденнику, все одно будь певен – навіть ти здатен на несподіваний вчинок.
Не віриш?

 
Потапова А. Зуар БезстрашнийПотапова А. Зуар Безстрашний
 
Чи варто водитися з духами? Кожна розумна людина знає: не варто. Особливо з духами злими, адже від них завжди можна чекати якогось підступу.
Зуар, молодий воїн племені ліасів, і гадки не мав, що прийде час, коли йому доведеться просити про допомогу не в людей, а в духів. Що злий дух Грієн врятує хлопця – в обмін на обіцянку принести чародійну воду зі священного джерела, дістатися до котрого може лише людина. Отже, залишається подолати страшний шлях, знайти чарівну воду і віднести її новому господарю.
Але ж духи нічого не роблять просто так. І ані сміливий хлопчак, ані мудрі старійшини племені не могли уявити, яку плату вимагатиме дух за свою допомогу.
Чи витримає герой останнє випробування?

 
Бердт В. Все починається в 13Бердт В. Все починається в 13
 
Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки – наковтаєшся страху…
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Сетон-Томпсон Е. Прерії АрктикиСетон-Томпсон Е. Прерії Арктики
 
Кому з нас не хотілося в мандрівку в складі професійної експедиції? Ось і трапилася нагода, та ще й яка! Подорож влаштовує сам Ернест Сетон-Томпсон. А він, повірте, знається на цьому! Його поважають і дослідники, і художники, і письменники, і просто любителі живої природи. Та з таким капітаном хоч у прерії Арктики! Цього разу Томпсон планує пропливти 2000 миль на каное по річках північної Канади, вивчити місцевих тварин і подружитися з індіанцями. Однозначно: ми маємо бути в команді!
 
 
 

 Рутківський В. Джури-характерники 001Рутківський В. Джури козака Швайки : історична трилогія для дітей. Кн.1.
 
Усі ми знаємо імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського — одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої — Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, незломний козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі — з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною — майже нікого…

 Рутківський В. Джури-характерники 002Рутківський В. Джури-характерники : історична трилогія для дітей. Кн. 2.
 
У новому гостросюжетному романі читачі зустрінуться зі своїми улюбленими героями з попереднього роману «Джури козака Швайки» — юним характерником Саньком та його вірним другом Грициком. Хлопці підросли, змужніли, і тепер нарівні з дорослими козаками беруть участь у військових виправах. У романі з’являється ще один відчайдушний герой — маленький характерник Телесик зі своєю дитячою ватагою. А небезпека й надалі чигає на кожному кроці...
 
 
 
 

 Рутківський В. Джури і підводний човен 001Рутківський В. Джури і підводний човен : історична трилогія для дітей. Кн. 3.
 
«Джури і підводний човен» — заключна книга захоплюючої історичної трилогії «Джури». У цьому романі Володимир Рутківський знову постає блискучим оповідачем і чарівником слова. На тебе, любий читачу, чекають неймовірні пригоди, шалені звитяги і нові відкриття. Разом з героями роману ти оборонятимеш Київ, перепливеш неприступні дніпровські пороги, розвідаєш таємниці підземної Хортиці, штурмуватимеш Очаківську фортецю. Ти також дізнаєшся, як Санько допоміг Грицикові стати непереможним воїном-характерником, чому Демко Дурна Сила знову змінив своє прізвисько, і як Телесикові з Чорториєм вдалося винайти підводний човен і перепливти на ньому Чорне море. А небезпеки... На те вони й небезпеки, аби їх долати.

Воронина Л. Засіб від перелякуВоронина Л. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9
 
Чи доводилося вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас!
Головне – зуміти здолати свій страх, і тоді найпотужніша зброя перетвориться на порох, а підступні космічні завойовники стануть безпорадними. Адже кінець-кінцем ви здобудете універсальний
ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ № 9.

Іван СіркоМорозенко М. Іван Сірко великий характерник
 
Життя Івана Сірка овіяне легендами і сповнене карколомних пригод. Він народився незвичайною дитиною, з особливим даром характерництва, що допоміг йому здобути багато перемог, і перед усім – над собою.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Гаврош О. Розбійник Пинтя у заклятому місті
Гаврош О. Розбійник Пинтя у заклятому місті
 
Це не просто роман, сповнений дивовижних пригод, які так майстерно описав один із найяскравіших сучасних дитячих письменників Олександр Гаврош. Це перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону. Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття, де разом із шляхетним розбійником Пинтею діють нові друзі та вороги — Прунслик, Чорний лицар, Церцерушка, Зелений заєць, дракон Шаркань, Ґанджі-баба та багато інших...
 
 

Рутківський В. Ганнуся. У гості до лісовикаРутківський В. Ганнуся. У гості до лісовика
 
Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, про те від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак – хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо і нікуди не висовували свого цікавого носа? Хіба можна відмовитися від знайомства з русалкою Ган чи отримати подарунок від зайця? А ще – відчути вірне плече друга, переконати у своїй правоті невіруючого Хому Назаровича і, звісно, закохатися по самісінькі вуха у прекрасну однокласницю?
 
 
 

 Стронґ Дж. Нові пригоди Ракети на чотирьох лапахСтронґ Дж. Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах
 
А правда ви вже скучили за невгамовною Ракетою на чотирьох лапах? Тож зустрічайте: ось вона, Стрілка, і ось троє її кумедних цуценяток, з якими нерозлучні друзі Тревор та Тіна збираються зустрічати найкраще у світі свято – Різдво. І ще вони мають намір допомогти відомому спортсменові бігати швидше та перемогти на Тваринячих іграх поганця Чарлі Смага і трьох його ельзаських вівчарок. Чи пощастить їм? Розгортайте книжку і читайте хутчіш.
 
 
 
 
 
 


piratuСтронґ Дж. Кімнатні пірати
 
Не дивуйтесь, якщо по сусідству з вами оселяться справжні пірати! Адже далеко не кожен пірат любить море. Серед них є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратський корабель, але й відшукати скарби!
 
 
 
 
 
 

 
Жители Африки 001Адамс Л. Маугли. Новые приключения
 
Новые истории о мальчике, выросшем в суровых джунглях и воспитанном дикими зверями. Вы снова встретитесь с Багирой, Каа, Акелой, Балу и другими любимыми героями.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Нестайко В. Таємний агент веб
Нестайко В. "Дивовижні пригоди в лісовій школі"
 
 
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору серія книг розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.
 
 
 

Гаврош О. Неймовірні пригоди Івана Сили найдужчої людини світуГаврош О. Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу : пригодницька повість
Пригодницька повість відомого дитячого письменника Олександра Гавроша розповідає про яскраві пригоди неперевершеного гірського силача Івана Сили. Прототипом головного героя повісті став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об’їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог. 2013 року на основі цієї повісті було знято перший в третьому тисячолітті український дитячий фільм «ІВАН СИЛА», графічними кадрами з якого проілюстроване наше видання.
 

 Гарріс Дж. Нові казки дядечка Римуса вебДжоель Гарріс. Нові казки дядечка Римуса, або Братик Кролик, Братик Лис та всі-всі-всі повертаються
Пропонуємо юному читачеві нові оповідки дядечка Римуса про захопливі пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всієї компанії.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Инноченти Марко. Буря в сердцеКнижки серії «Капитан Фокс»
Однажды познакомившись с Рикки Рэтом – бесстрашным мышонком с добрым сердцем, ты уже не сможешь оторваться от необыкновенных приключений главного героя, волею судьбы ставшего членом пиратского экипажа под предводительством благородного капитана Фокса. Проглатывая страницу за страницей, не перестанешь восхищаться мужеством и находчивостью бравой команды, силой духа маленького Рикки, который наравне с бывалыми моряками противостоит козням коварных и жестоких рептилий Империи Великой Ящерицы. Книги этой серии предназначены для детей младшего школьного возраста и их родителей не лишенных чувства юмора!...
Инноченти Марко. Остров доктора ТопимортаИнноченти Марко. Подземное чудовищеИнноченти Марко. Фрегат ХамелеонИнноченти Марко. Призрак семи морейИнноченти Марко. Пираты Острова Туманов
 

 Копия 0000000Дерманський С. Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ

«Це друга книжка майбутньої трилогії «Чудове Чудовисько». Щиро вважаю, що цією повістю Сашко Дерманський починає справджувати найсміливіші надії на успіх нової української дитячої літератури... Після прочитання рукопису мене від радості аж розпирало. Засмучувало одне: я не мав з ким поділитися нею, адже на той час ніхто ще книжки не читав. Я зателефонував авторові і не менше двадцяти хвилин «оспівував» його нову повість. Тоді примчав додому і запропонував рукопис синові. Далі не спав до третьої ночі, вдоволено наслухаючи, як він нестримно сам до себе гигоче, і вгадував, про що саме він у цю мить читає. Я мало не пурхав, коли син, дочитавши, забіг до мене і ми напівпошепки – бо ж усі давно сплять! — смакували найефектніші епізоди і мріяли про український Голлівуд, адже «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ» ще й надзвичайно кінематографічна річ... А тепер ось не можу дочекатися, коли цю книжку нарешті надрукують, щоб і ви, любі читачі, змогли втішно порозкошувати...»
Іван Малкович.
 Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху).

Мурахи не здаютьсяСекора О. Мурахи не здаються.

Мурахи справді не здаються. Головний герой книжки – мураха Ферда – не відступає ні перед величезним Павуком, ні перед навалою мурах-рабовласників. А ще допомагає побудувати потужний мурашник та знаходить безліч друзів серед лісових мешканців, перш ніж повертається до рідної домівки.
 
 
 
 
 

 Нікітінський Ю. Дівчатка які в мене закоханіНікітінський Ю. Дівчатка, які в мене закохані
Ви закохані чи комусь подобаєтеся? Якщо ні, то скоро це неодмінно станеться...
А ця книга вас просто розвеселить і, можливо, чогось навчить, адже її написав веселий та мудрий письменник Юрій Нікітінський.
 
 
 
 
 

 
Нікітінський Ю. Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки ПавлівниНікітінський Ю. Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки Павлівни
А ви колись бачили вчительку, яка бігає по дахах гаражів і бере учесть у тарганячих перегонах? Скоріше за все, ні. Тоді знайомтеся: Тамарочка Павлівна — найкраща училка на світі! З нею нудьгувати не доводиться!
 
 
 
 
 

 ДіКамілло К. Спасибі Вінн-Діксі вебДіКамілло К. Спасибі Вінн-Діксі
Вінн-Діксі – це дивовижний песик, який уміє усміхатися зовсім як людина. З десятирічною дівчинкою на ім´я Опал він подружився у важкий для обох момент: бездомний пес щойно ненароком учинив страшний розгардіяж у чужому магазині, а його майбутня хазяйка почувається такою самотньою.
Та тепер їхні справи підуть зовсім по-іншому…
 
 
 
 

 Роздобудько І. АрсенРоздобудько І. Арсен
За сюжетом повісті, 13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі – це, погодьтеся, годі назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати – особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати – образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись – адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…

Клас пані ЧайкиПекарська М.-К. Клас пані Чайки
Любі друзі! Перегорнувши сторінки книги ви разом із учнями однієї варшавської гімназії поринете у світ, сповнений щоденних радощів і проблем, з якими зустрічається кожен підліток. Новий, незнайомий колектив, нові друзі й пов?язаніз цим побоювання, перше кохання, стосунки з учителямий батьками, бажання привернути до себе увагу, відповідальність за себе й за інших – про все це пише у своєму популярному романі «Клас пані Чайки» відома польська письменниця Малгожата-Кароліна Пекарська.
 
 
 
 

 Стронґ Дж. Мій тато і зелений алігатор та інші історіїСтронґ Дж. Мій тато і зелений алігатор та інші історії
Оце так сімейка! Татко приволік додому живого алігатора, а ба­буся бігає на побачення, як шістнадцятирічна дівчинка, та ще й гасає на мотоциклі! Лише мама дає всьому раду, хоча інколи го­дує всю родину самими лише сосисками і збирається... вибухнути.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Мой друг пиратГилкерсон У. Мой друг – пират
Дерзость, отвага и жажда риска, героические подвиги и ужасные преступления – все это ворвалось в жизнь Джима Хокинса вместе с ветром, наполняющим паруса «Искательницы приключений», вместе с дружбой капитана пиратского корабля Чарльза Джонсона…
Мальчишка из Новой Шотландии неожиданно оказывается в гущеневероятных событий! А все началось с того, что из сумерек, окутавших залив, появилась маленькая яхта с желто-коричневыми парусами и старинным косым рангоутом…
 

 
Чарли и шоколадная фабрикаДал Р. Чарлі і шоколадна фабрика
Найпопулярніша книга Роальда Дала.
…Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік – на його день народження, дарували єдиний дарунок – маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі і шоколадна фабрика»  одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині…
 

 
как стать пиратомКоуэлл К. Как стать пиратом
Иккинг Кровожадный Карасик III по праву считается выдающимся Героем-Викингом отважным, храбрым и очень-очень умным. Но даже Герои-Викинги когда-то начинали свой путь с нуля. В этой ЗАХВАТЫВАЮЩЕЙ книге он вспоминает свои приключения давних дней – когда ему еще предстояло многое узнать о БОЕ НА МЕЧАХ, КОРАБЛЕКРУШЕНИЯ и СМЕРТОНОСНЫХ ДРАКОНАХ…
 
 
 

 
как приручить драконаКоуэлл К. Как приручить дракона
Иккинг Кровожадный Карасик III был выдающимся Героем-Викингом Видный военачальник, умелый боец на мечах и знаменитый натуралист-любитель, он прославился во всех викинговских землях как «Заклинатель Драконов», имеющий таинственную власть над этими страшными существами.
Но так было не всегда…
«Книгу «Как приручить дракона» должен непременно прочитать каждый нормальный Герой, у которого не всегда получаются подлинно Героические подвиги».
Варварская библиотека.
 

 
Купер Дж. Последний из МогиканКупер Дж. Ф. Последний из могикан
Индейцы! Благородные, ловкие и смелые, носители древней культуры.
Захватывающий приключенческий роман известного американского писателя Джеймса Фенимора Купера. Автор блестяще показывает традиции, быт и нравы американских индейцев. Следопыт Натти Бампо (Длинный Карабин), вождь Чингачгук Великий Змей и его сын Ункас – настоящие герои, храбрые, искренние, сильные духом – вызывают неподдельное уважение и восхищение.
 
 

 
Ларри Я. Карик и ВаляЛарри Я. Необыкновенные приключения Карика и Вали
Брат и сестра Карик и Валя, выпив чудесную жидкость профессора И.Г. Енотова, превращаются в крошечных человечков, таких крошечных, что даже обыкновенная стрекоза кажется им огромным чудовищем. Взгромоздившись на стрекозу, дети отправляются в фантастическое путешествие по реальному миру живой природы.
Много опасностей и трудностей подстерегает их на пути, но и массу интересного и необычного узнают путешественники о жизни растений и насекомых.
 

 
Лондон ДжЛондон Дж. Смок і малюк. Сат-Ок. Білий мустанг
У серії «Бібліотека пригод» виходять друком кращі твори світової пригодницької літератури. Але це не просто книжки про пригоди. Це також книжки про хоробрість та честь, кмітливість та працелюбність, наполегливість та волю до перемоги, книжки про щиру дружбу та справжнє кохання.
Але насамперед ці книжки – про людей, які змогли піднестись над іншими, стати найкращими, «першими серед рівних». Стати лідерами.
 

 
АйвенгоCкотт В. Айвенго: аудиокнига
Роман Вальтера Скотта "Айвенго" - рыцарская сага о событиях английской истории ХІІ века. На страницах романа оживают народные герои того времени — король Ричард Львиное Сердце, Робин Гуд и монах Тук, увлекая нас за собой в мир подвигов и приключений.
Текст читает артист Иван Литвинов.
Общее время звучания - 20 часов 30 минут.
 

 
хвосттрубойУильямс Т. Хвосттрубой, или Приключения молодого кота
Все знают, что кошачий мир – мир особенный. Открыв эту книгу, вы окажетесь в стране кошачьих легенд и преданий, узнаете о древних кошачьих богах и героях, о сотворении мира Всеобщей Матерью Кошкой и о том, как за наглость и высокомерие принц Девять-Птиц-Одним-Ударом был превращен в человека. Но все это лишь фон, на котором проходит захватывающая история кота по прозвищу Хвосттрубой. Этот необыкновенный кот отправился в полное опасных приключений путешествие, чтобы найти свою пропавшую подругу Мягколапку.
 

 

Вверх