Любовні романи

 

 


кохана

Моррісон Т. Кохана

В основу роману, нині визнаного класичним, покладено реальні події, що відбувалися у штаті Огайо у другій половині 19 століття. Жорстока і пронизливо ніжна, чудово написана, ця книга про те, чого не можна зробити, подолати й вибачити - про генетичну пам′ять і незцілиму образу, випалену в серцях, про те, що не можна виправдати заявами про рівність та єдність білих і темношкірих американців.
Роман був удостоєний Пулітцерівської премії (1988), а згодом став головною підставою для присудження письменниці Нобелівської премії з літератури (1993).
 

 


 

король Сіаму 001Лендон М. Анна і король Сіаму

В основі цієї дійсно видатної книги — біографія Анни Леоновенс, жінки, яка була наставницею 38 дружин і незліченної кількості дітей короля Сіаму Монгкута. Англійка, чарівна і стримана шкільна вчителька, запрошена до екзотичного східного двору, з перших кроків стикається з волею і бажаннями нічим не обмеженого східного владики. А тим часом в країні зріє політична змова, ситуація готова буквально вибухнути, і для Анни з королем залишається єдиний вихід — стати союзниками в боротьбі за порятунок країни від могутніх ворогів…  
Роман «Анна і король Сіаму» переведений чотирнадцятьма мовами і п’ять разів екранізований, причому в екранізації 1999 року роль Анни виконала Джоді Фостер. Що цікаво — в Таїланді роман й досі перебуває під забороною — як такий, що розкриває таємниці королівського двору.

 

бог-дрібниць Рой А. Бог Дрібниць

«Бог Дрібниць» — це перший роман Арундаті Рой, індійської письменниці та громадської активістки, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію. Події розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у мальовничому, але й грузькому світі невеликого містечка на берегах могутньої ріки. У світі каст, традицій, комуністичного руху, занедбаної краси та понівечених людських доль. На тому строкатому тлі Амму, розлучена молода матір двох близнюків, Рахелі та Ести, повернулася до батьківського дому і якось уночі покохала чоловіка, якого її діти любили удень. І порушила основоположні закони функціонування тамтешньої громади. І була покарана, разом зі своїми дітьми.
 

 

bridget jones 0Філдінг Г. Щоденник Бріджит Джонс

Бріджит Джонс — 30 із хвостиком, вона незаміжня і дуже хоче змінити своє життя. Напередодні Нового року Бріджит обіцяє сама собі: кинути курити, схуднути, не тринькати грошей, не закохуватися в поганих хлопців, прокачати впевненість у собі та побудувати зрілі стосунки з відповідальним та надійним чоловіком. «Щоденник Бріджит Джонс» полюбили читачі з усього світу, адже в цій книжці Гелен Філдінґ щиро та дотепно розповідає про сучасну жінку, пошук себе, кар’єру, стосунки, кохання, моду, секс.
Ця книжка — чудова нагода посміятися, розчулитися, а може, навіть вигукнути: «Бріджит Джонс — це я!».

 


 

сяйвоАшер Дж. Сяйво

Родина Сьєрри має ялинкову ферму в Каліфорнії. Щороку напередодні Різдвяних свят безтурботне життя дівчини поруч із кращими подругами в Орегоні переривається переїздом до Каліфорнії, де вони з батьками впорядковують ялинковий базар і продають ялинки. У Сьєрри ніби два різні життя: одне — в Орегоні, інше — у Каліфорнії на Різдвяні свята. Коли вона живе в одному з них, то завжди сумує за друзями з іншого. Так було щороку, доки Сьєрра не зустріла Калеба, і вони перевернули світ одне одного.

 

 


 

француженкиКаллан Дж. К.

Чому француженки завжди мають сексуальний вигляд? Чому вони обожнюють флірт? Де французькі жінки знайомляться із чоловіками? Як вони обирають стильне вбрання?У цій дотепній, проникливій і відвертій книзі ви дізнаєтеся, як знайти своє кохання, як зберегти романтичні почуття і радощі шлюбу. Відкрийте у собі француженку незалежно відтого, де ви народилися!

 

 

 


 

Бронте Э. Грозовой перевалБронте Э. Грозовой перевал

"Грозовой Перевал" Эмили Бронте — не просто золотая классика мировой литературы, но роман, перевернувший в свое время представления о романтической прозе.

Проходят годы и десятилетия, но история бурной, страстной, трагической любви Хитклиффа и Кэтти по-прежнему не поддается ходу времени. "Грозовым Перевалом" зачитывалось уже много поколений женщин — продолжают зачитываться и сейчас. Эта книга не стареет, как не стареет истинная любовь…

 


 

Вишневський Я. КоханкаВишневський Я. Коханка

Якщо про кохання жінки намагається писати чоловік, то це справа безнадійна. Майже безнадійна. Бо для цього потрібен не просто талант. Потрібен рідкісний талант, тому що кохання жінки не можливо описати формулами і схемами, його не можна розкласти на «так» чи «ні», на чорне та біле, на однозначне «люблю» та «ненавиджу». Можна сказати однозначно: Януш Леон Вишневський один з небагатьох, хто вміє це робити. Бо інакше його навряд чи ставили поруч з іменами великих Набокова і Буніна і не називали б «польським Чеховим».

Видавництво «Фоліо» презентує: Януш Леон Вишневський, збірка «Коханка», шість історій про кохання, у яких письменник м'яко і без хірургічного втручання препарує душу закоханих жінок, - це те, що варто читати…


 

Галланд СГалланд С. Жозефина и Наполеон

Франция конца восемнадцатого века. Строки из дневника очаровательной Жозефины, супруги великого Наполеона Бонапарта, и страстные, часто тревожные письма, адресованные ей любящим супругом, рисуют нам портрет умной, способной к состраданию женщины, которой выпало жить в один из наиболее бурных периодов истории Европы.

 

 

 


 

Кокс Дж. Вокруг светаКокс Дж. Вокруг света за 80 … свиданий

Говорят, судьба может ждать женщину даже на другом конце света. Интересно бы знать на каком именно! И что делать, если заграничный принц не очень-то прилететь за вами на белом самолете? Взять поиски счастья в собственные руки! Но кого же предпочесть? Элегантного британского джентльмена - или сдержаного загадочного японца? Обольстительного француза - или познавшего все тайны любви китайца? Знойного испанского мачо -или потомка отважного викинга? А как же созданный для семейного счастья немец? Или голландец без комплексов? Выбор за вами! Путешествие начинается!

 


 

Макнотт Дж. КоролевствоМакнот Дж. Королевство грез

Шотландия, конец XV века, закат великой эпохи рыцарства, время войн и раздоров... Попав в плен к могучему и жестокому английскому воину, прозванному Черным Волком, юная шотландская графиня становится участницей невероятных событий и рискованных приключений, открывает для себя великое чудо любви.

 

 

 

 


 

Смолл БСмол Б. Любовь и опасность

Английская аристократка Адэр Радклифф, похищенная шотладцами, становится пленницей Конала Брюса, лэрда Клайта.

Что ждет ее – жалкий жребий бесправной наложницы? Участь рабыни, мечтающей о смерти как избавлении от страданий? Насильственный брак с жестоким варваром горцем?

Или счастье разделенной любви с мужчиной, готовым отдать за нее жизнь?...

 

 


 

Стилл Д. ПотрясающаяСтил Д. Потрясающая красота

Красивейший город Сан-Франциско разрушен страшным землетрясением. Здания лежат в руинах. И одно из них - фешенебельный отель, в котором проходил грандиозный благотворительный бал...

Жизнь многих людей отныне изменится навсегда.

Супруга богатого финансиста поймет, что, в сущности, совсем не знала собственного мужа...

Юная поп-звезда осознает, что громкая слава не приносит счастья...

А знаменитый фотограф полюбит со всей силой поздней страсти ту единственную, которая станет смыслом его жизни...

Прошлого не вернешь.

Каким станет будущее?

Вверх