Анонс конкурсів

Пізнавально-краєзнавчий онлайн-екскурс «Діти єднають країни. Пізнаємо Україну разом»

 

Пізнавально-краєзнавчий онлайн-екскурс
«Діти єднають країни. Пізнаємо Україну разом»
до Року української культури в Республіці Молдова
 

Діти єднають країни. Пізнаємо Україну разомНаціональна бібліотека України для дітей, Національна дитяча бібліотека ім. Іона Крянге (Кишинеу, Республіка Молдова), Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги UA_IBBY, Національна секція IBBY в Республіці Молдова запрошують українських читайликів до створення пізнавально-краєзнавчого онлайн-екскурсу «Діти єднають країни. Пізнаємо Україну разом» до Року української культури в Республіці Молдова.
Завдяки вашим роботам діти Молдови дізнаються більше про українську історичну та культурну спадщину, а після Перемоги України, впевнені, завітають до нас у гості.
Кращі роботи будуть оголошені 16 листопада та відзначені заохочувальними призами!
Екскурс триватиме з 13 березня по 16 листопада (Міжнародний день толерантності) онлайн.


Вимоги:
Кожен учасник віком від 6 до 18 років готує творчу роботу та розміщує її на онлайн-платформу Екскурсу за посиланням. (https://padlet.com/nbkidskiev/padlet-gdsmnexntxy2g32l)
Фото або малюнок у форматі JPEG видатної пам’ятки архітектури чи духовної спадщини; історичного або культурного місця; пам’ятника відомим українським діячам; природного ландшафту у будь-якому регіоні Україні з коротким описом про цей об’єкт, місцевість, подію чи постать обсягом не більше 100 слів. На фото не має бути обличчя дітей, лише фото культурного об’єкту.
Для завантаження творчої роботи необхідно натиснути кнопку <+> на жовтогарячому фоні, заповнити запропоновану форму, обов’язково вказавши у полі «Тема» назву творчої роботи, прізвище та ім'я автора, його вік, населений пункт та область. Далі завантажити фото або малюнок і додати опис зображення у полі «Напишіть щось фантастичне». Роботи, які не відповідають умовам та з неповними відомостями про автора, не отримуватимуть підтвердження та не братимуть участі. Після схвалення адміністратором робота з’явиться на онлайн-платформі.
Оскільки дитячі творчі роботи містять персональні дані перед завантаженням необхідно заповнити форму-дозвіл батьків, вчителів та ін. офіційних представників дитини за посиланням.(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfc5ugRdDIhGFGQs8w7MoEz1gelnar7GOsUYIDr_LuJ7rGdwg/viewform)
Творчі роботи приймаються українською або англійською мовами.
Екскурс проводиться з 13 березня по 16 листопада (Міжнародний день толерантності) наступним чином:
— з 13 березня по 15 вересня – підготовка та завантаження творчих робіт на онлайн-платформу;
— з 15 вересня до 15 жовтня – онлайн голосування;
— з 16 жовтня до 16 листопада – відбір творчих робіт, що набрали найбільшу кількість уподобань за результатами онлайн-голосування, та визначення Лауреатів Екскурсу.


За результатами онлайн-голосування буде відібрано 25 творчих робіт, що набрали найбільшу кількість онлайн-вподобань, з яких буде визначено 5 лауреатів, що будуть відзначені дипломами та пам’ятними призами.


Усі учасники, творчі роботи яких опубліковані на онлайн-платформі, отримають електронний сертифікат учасника Екскурсу.

 
 

 

Вверх