Анонс конкурсів

Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова

 

01 serebryakova Обласний фотоконкурс та онлайн-виставка, присвячені Зінаїді Серебряковій

 Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, Харківський художній музей, Харківська обласна бібліотека для дітей, Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», галерея “ART KhPI” запрошують юних фотохудожників (дітей шкільного віку) узяти участь у обласному конкурсі та онлайн-виставці «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова», присвячених визначній художниці.


  Зінаїда Серебрякова (1884 – 1967) – всесвітньо відома художниця, яка народилася у селі Нескучному (тепер Харківського району Харківської області). Тут протягом 20 років вона створила шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Але і з Харковом вона була повʼязана з першого року свого життя. У 1918-1920 роках саме у Харкові вона знайшла притулок під час жахів Громадянської війни і написала низку творів.
  Ми пропонуємо фотохудожникам відправитися у фотоподорож по Харкову і спробувати знайти куточки міста, які не змінилися за 100 минулих років (фрагменти вулиць, будинки, дворики) і відтворити втаємничену красу цих місць. Звертаємо увагу: робота, крім документальної відповідності, має бути ХУДОЖНЬО ОРИГІНАЛЬНОЮ, ВИРАЗНОЮ!
  Конкурс і виставка проходять у 2 етапи. На Першому етапі 10 грудня 2020 р., у день народження художниці, найкращі роботи будуть представлені на віртуальній виставці на Інтернет-ресурсах Харківського художнього музею та інших співорганізаторів і будуть визначені переможці та лауреати цього етапу, які отримають дипломи і грамоти, а також “серебряковські” подарунки.
  Для участі у конкурсі треба до 05.12.2020 надіслати прикріпленими файлами на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   фотографії (кількість не обмежується), Цифровий формат: JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400х3600 пікселів, або 300 dpi; кожний файл має бути підписаний українською мовою і в назві має містити: імʼя, прізвище автора, вік, заклад, назву. У листі повинна бути зведена інформація (прикріпленим текстовим документом) про всі роботи автора і про нього, а також П.І.Б. керівника гуртка, його телефон та ел. пошту.
Участь у конкурсі безкоштовна.
З 10.12.20 конкурс продовжиться і можна надсилати протягом року нові роботи за вказаною адресою для участі у Другому етапі. У наступному році, якщо не буде карантинних обмежень, в грудні 2021 р. виставка пройде в офлайн-режимі. Оформлені у рамках або паспарту роботи (кількість не обмежується) прийматимуться на конкурс у Харківському художньому музеї (вул. Жон-мироносиць, 11, каб. №5) орієнтовно до 20.11.21. Формат не регламентується, хоча бажано не менше А 4. У правій нижній частині етикетка (назва роботи, рік створення; прізвище та ім'я автора, вік; навч. заклад, керівник). Ті ж самі дані повинні бути написані олівцем на звороті роботи або паспарту.
Вік учасників: до 16 років.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ: обов’язково надати список учасників українською мовою у друкованому вигляді з зазначенням прізвищ, імен, віку учасників, П.І.Б. керівника, його телефону та ел. пошти.
Попередньо всі роботи та списки учасників надсилаються за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Довідки за тел.: 067-91-014-91 (Красиков Михайло Михайлович).
Найкращі роботи будуть представлені на виставці, яка проходитиме у грудні 2021 р. у Виставковій залі Харківського художнього музею.
Протягом 2022 року виставка також демонструватиметься у Харківській обласній бібліотеці для дітей.
Усіх учасників виставки та педагогів чекають НАГОРОДИ!

 

Вверх