Анонс конкурсів

«ДІТИ В ОБРАЗОТВОРЧОМУ МИСТЕЦТВІ»

Художній конкурс, присвячений Зінаїді Серебряковій

 

kartochnji domikjpg

 

З. Серебрякова. Картковий будиночок

 

Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової і Харківський художній музей запрошують дітей взяти участь у художньому конкурсі «Діти в образотворчому мистецтві», що присвячений Зінаїді Серебряковій. Підсумки конкурсу буде підбито 30.11.2017, та за його результатами в Харківському художньому музеї відкриється виставка.
Зінаїда Євгенівна Серебрякова була видатною портретисткою та створила цілий ряд психологічно тонких та майстерних за виконанням портретів дітей (у тому числі, харківські роботи «На терасі в Харкові» та «Картковий будиночок»).
Юним художникам пропонується створити портрети своїх друзів та знайомих та спробувати зробити їх не лише впізнаваними, але і художньо виразними.
Конкурс проводиться за такими віковими категоріями:
1 категорія 5-8 років;        2 категорія  9-12 років;        3 категорія  13-16 років.
Кожен учасник надає роботу на тему «Діти в образотворчому мистецтві», виконану в будь-якій техніці. Формат – виключно А-3, у правій нижній частині етикетка українською мовою (назва роботи, П.І. автора, рік народження, навчальний заклад, керівник), робота оформлюється у паспарту (поле 2 – 3 см).
Для участі у конкурсі необхідно до 20.11.2017 надіслати на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   електронну версію роботи (робіт) з наступною інформацією українською мовою про:
– роботу: назва, техніка, рік створення;
– автора: ім'я, прізвище, вік, назва художньої студії або школи;
– керівника або батьків: ПІБ, номер телефона, електронна адреса.
Роботи необхідно принести до Харківського художнього музею (вул. Жон Мироносиць, 11, кімната №5).
Тел. для довідок: 067-91-014-91, 706-33-94

 

Вверх