Анонс конкурсів

Найкращий читач - 2017

 

1dyt-forum-1226x320

 

 

«Мандруй, читай, світ пізнавай!»

Найулюбленіший конкурс усіх книгоманів знову розпочато!

Запрошуємо учнів 6 - 7 класів позмагатися за звання найкращого читача країни та подорож до Львова на фестиваль «Книгоманія».

Положення про Конкурс

 

 


 

 

Конкурс проводиться з 01 лютого до 15 квітня 2017 року та складається з трьох етапів.

Кожний етап конкурсу – це творче змагання, під час якого учасники розповідають про свого улюбленого літературного героя або прочитану книгу, що не вивчається за шкільною програмою.

За бажанням можна представити на розгляд журі власну творчу роботу (міні-твори, есе, вірші, малюнки, поробки, електронні презентації тощо), яка характеризує будь-який художній твір, конкретного літературного героя або письменника. За презентацію власної творчої роботи журі нараховує додаткові бали.

1-й етап конкурсу (відбірковий) – триває з 01 лютого до 15 березня 2017 р. в усіх шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях).

2-й етап (міський/районний) триває з 21 березня до 1 квітня 2017 р. У 2-му етапі Конкурсу беруть участь переможці 1-го етапу.

3-й етап (обласний) проводиться з 11 по 14 квітня 2017 р.

Зверніть увагу, для участі в обласному етапі  обов’язково потрібно представити власну творчу роботу, присвячену улюбленому твору або міні-твір, есе, присвячений туризму; розповідь про місцеві пам´ятки тощо (до Міжнародного року сталого розвитку туризму).

На обласному етапі журі визначає двох переможців (по одному з 6 і 7 класів), які набрали найвищу кількість балів. Вони отримують звання «Найкращий читач України – 2017» і  рекомендуються до участі в інших заходах з промоції читання та Фестивалі дитячого читання «КНИГОМАНІЯ» (м. Львів).

Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів обласного етапу із врученням дипломів та призів відбудеться на ІІІ Обласному патріотичному форумі  (жовтень м.Харків).

Бажаємо всім натхненного читання, нових творчих знахідок – і нехай переможе сильніший.

 

 

Вверх