У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Фрейд Зигмунд Нариси з психології сексуальності

Очерки по психологии сексуальности  У справжньому томику "Нарисів з психології сексуальності" ми об'єднали цілий ряд робіт Фрейда як колишніх так і нових. В основу покладені знамениті "Drei Abhandlungen zur Sexualtheorie", знову перекладені з останнього, значно доповненого видання цієї книги. Безперестанку працюючи і розширюючи основні положення своєї теорії, Фрейд, проте, може бути більше, ніж будь-хто, бачить всю неможливість в даний час виступити з готовою, завершеною теорією. Проте з цього надзвичайно важливого і мало розробленим питання у
______________________________________________________________________________________
психоаналізу знайдеться чимало дуже цінного, що може послужити надалі фундаментом для майбутньої
теорії.
  Які б не були наші відносини до психоаналізу, як би сильно не зачіпали нас ті чи інші з його досягнень, ми повинні твердо пам'ятати, що з усіх спроб, зроблених у цьому напрямку, теорія Фрейда дає нам найбільш незбиране, послідовне і ґрунтовно побудоване знання, тим більше що викликає інтерес, що воно все базується на таких дослідженнях і можливості зрозуміти людину, якими ми не розташовували до сих пір.
  Книга Фрейда написана зовсім не так, як це прийнято в цілому ряді досліджень з психології любові; вона вражає своєю стислістю, строгістю викладу, можливою точністю формулювань і надзвичайної скупістю на приклади. Усюди видно глибока робота розуму і найменше приділено місце ілюстраціям. Тому глибоко помиляється той, хто, дивлячись на психоаналіз як на науковий спокуса, шукатиме в цій книзі легке читання: читати її важко, її потрібно вивчати, продумувати главу за главою, параграф за параграфом.