У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Дейл Карнегі Як перестати турбуватися і почати жити

Как перестать беспокоиться и начать жить  Неймовірно бурхливе, складне, проблематичне початок XXI століття!.. Як вижити в ньому, залишаючись Людиною? Як допомогти близьким і дорогим людям розібратися в собі? Як знайти себе? Як перестати турбуватися і почати жити? На ці та багато інших найважливіші питання нашого життя дає відповідь мудра книга Дейла Карнегі, відомого американського фахівця в області людських відносин.
  Щовечора я приходив в свою самотню конуру з головним болем, викликаної відчаєм, безпорадністю, гіркотою і обуренням. Я обурювався тому, що мрії, які я плекав в дні навчання в коледжі, перетворилися на кошмари. Хіба це життя, думав я. Де ж блискучий тріумф, якого я весь час чекав? Невже саме так повинна проходити все моє життя, чому я повинен ходити
___________________________________________
на ненависну роботу, жити в кімнаті, повній тарганів, є огидну їжу і не мати ніяких надій на майбутнє?.. Япристрасно бажав мати вільний час, щоб читати, і мріяв написати книги. Я думав про них ще під час навчання в коледжі. Я знав, що, пішовши з ненависної роботи, я нічого не втрачу і багато придбаю. Мене не цікавили великі гроші, я хотів зробити своє життя цікавим. Коротше кажучи, я прийшов до Рубікону - до моменту ухвалення рішення, який виникає перед багатьма молодими людьми, коли вони починають свій життєвий шлях. Отже, я прийняв рішення, яке повністю змінило моє майбутнє. Воно зробило мене щасливим і задоволеним життям у наступні тридцять п'ять років - понад мої самих утопічних надій. Моє рішення полягало в наступному: мені треба покинути ненависну роботу. Так як я чотири роки навчався в Педагогічному коледжі в Уорренсберге, штат Міссурі, для мене має сенс заробляти собі на життя, навчаючи дорослих у вечірніх школах. Тоді у мене було б вільний час, щоб читати книги, готуватися до лекцій, писати романи та оповідання. Я прагнув «жити, щоб писати, і писати, щоб жити».