«Євросоюз: рука дружби та допомоги»

ukrainian-war-with-russia-peace-in-ukraine-support-from-eu-for-ukrainians-european-and-ukrainian-flag-together-helping-hands 165545-1953

24 лютого російські збройні сили розпочали великомасштабне вторгнення в Україну. Почалася жорстока та кривава війна за свободу та незалежність нашої країни. Допомога Євросоюзу була миттєвою. Він запропонував свою політичну, гуманітарну, фінансову та військову допомогу нашій державі.

Ми докладно зупинимося на вкладі кожної окремої країни Євросоюзу, яка простягла нам у ці страшні та непрості часи руку дружби та підтримки.

Дякуємо їм, ми не забудемо цю допомогу

та просте людське співчуття!

 

 

 За НАТО, за праву справу: допомога Фінляндії Україні

 

 флаг ФинляндииЗ перших хвилин про оголошення війни з Росією Фінляндія заявила про свою повну підтримку нашої країни та почала виділяти великі фінансові суми. На сьогоднішній день ми отримали 8 пакетів такої допомоги. Представник Міноборони Фінляндії, анонсуючи нову оборонну допомогу, зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Гельсінкі виділили на потреби оборони України вже 92,3 мільйони євро. Крім такої допомоги на двосторонньому рівні, Фінляндія надає Україні допомогу разом з іншими членами Євросоюзу – через механізм цивільного захисту ЄС, а також долучається до допомоги зброєю – на рівні ЄС через Фонд підтримки миру та на двосторонній основі. Фінляндія незабаром передасть Україні пакет гуманітарної допомоги на 35 мільйонів євро.

 

Читати далі:

 


 

 Допомога Україні від Іспанії

 

750px-Flag of Spain.svg Із самого початку вторгнення Росії в Україну, Іспанія твердо оголосила про свою підтримку нашої країни та засудила агресію войовничих сусідів. З перших місяців війни вона доставляла нам боєприпаси, засоби індивідуального захисту та легке озброєння (гранатомети С-90 або кулемети).

Вже у квітні Іспанія оголосила про постачання Україні 200 тонн боєприпасів та іншої військової допомоги. У червні стало відомо, що Іспанія готова передати на потреби Збройних Сил України зенітно-ракетні комплекси, а також танки Leopard, які вже 10 років стоять у резерві на базі іспанської армії. Але потім Мадрид здав назад і скасував постачання танків Leopard 2А4 до України. Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес 2 серпня заявила, що її відомство виключило передачу Києву частини військових машин, що зберігаються на базі Касетас, неподалік Сарагоси.

 

Читати далі:

 


Нідерланди та їх допомога Україні

 

flag-niderlandov bЩо ми знаємо про Нідерланди? Це країна, де легалізована марихуана, вільні стосунки узаконені, тут знаходиться міжнародний трибунал... А ще Нідерланди стали однією з перших європейських країн, які пообіцяли значну військову допомогу Україні ще до російського вторгнення в країну 24 лютого та дали притулок під час війни майже 50 тисячам українців!

Читати далі

 


 

Як Італія та Франція допомагають Україні у війні з росією

 

иТАЛИЯ ПОДДЕРЖИВАЕТ УКРАИНУРосійський агресор веде нещадну війну проти України. Країни Європи, що простягли руку дружби нашій країні, продовжують допомагати нам. Види цієї підтримки різні. Сьогодні ми розповімо про те, як допомагають Україні у кровопролитній війні за нашу свободу Італія та Франція.

Читати далі

 


 

Військова та гуманітарна допомога Україні від Німеччини

 

БерлинНімеччина – одна з перших держав, що з самого початку повномасштабної війни в Україні допомагала і допомагає нам, чим може. Уже у перші дні війни ця дружня країна почала активно приймати біженців. Міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссінґ не без гордості зазначив, що уряду та керівництву Німецьких залізниць знадобилося буквально кілька годин на те, щоб відреагувати на перший сигнал про допомогу з Польщі на початку війни та відправити туди вагони для перевезення біженців.

Читати далі

 


 

Рука допомоги Україні від Австрії, Угорщини та Данії

 

флаг АвстрииНапад Росії на Україну сколихнув увесь світ. Європа одностайно підтримала нашу країну вже з перших днів війни. 4 березня в ЄС ухвалили рішення про надання статусу особливого захисту біженцям, почали розроблятися гуманітарні програми. Сьогодні ми розповімо про дружню допомогу Україні від трьох країн Європи – Австрії, Угорщини та Данії.

Читати далі

 


 

Найвірніший друг і надійний партнер – Польща

 

президенты Украины и ПольшиПольща стала першою країною, куди поїхали українці, тікаючи від російських ракет, які в ніч проти 24 лютого вдарили по мирних містах України.

Польща зустрічала українців гарячою їжею, напоями, солодощами, безкоштовним житлом та теплими речами. Подбали й про дитяче харчування, а також засоби гігієни. Неподалік пункту пропуску поляки пропонували українцям свою допомогу — безкоштовне житло чи трансфер до великих міст Польщі. Українцям дозволили безкоштовно приїжджати до країни залізницею.

Читати далі

 


 

Євросоюз: рука дружби та допомоги

 

ukrainian-war-with-russia-peace-in-ukraine-support-from-eu-for-ukrainians-european-and-ukrainian-flag-together-helping-hands 165545-195324 лютого російські збройні сили розпочали великомасштабне вторгнення в Україну. Почалася жорстока та кривава війна за свободу та незалежність нашої країни. Допомога Євросоюзу була миттєвою. Він запропонував свою політичну, гуманітарну, фінансову та військову допомогу нашій державі.
З початку російської агресії ЄС мобілізував близько 4,1 млрд. євро на підтримку загальної економічної, соціальної та фінансової стійкості України.

Читати далі

 

 

 

Вверх