Дівочі історії

 

 


 

МарямГербіш Н. Мене звати Мар’ям

Мар’ям втратила дім у всіх його сенсах, опинилася в чужій країні, зіткнулася з ворожістю, породженою стереотипами й історіями, зміст яких їй годі збагнути, пережила болісну втрату, однак здобула найкоштовніший дарунок любові й урятованого життя.
Ця книжка про те, що, коли в місто приходить війна, тим, хто зумів вислизнути з-під її полум’яних язиків, залишається небагато: пам’ять, любов і пекуче бажання вберегти найдорожчих. Однак саме з цих трьох насінинок може вирости цілий новий світ — аби знайшлося для них трохи сприйнятливого ґрунту й турботи тих, хто поруч.

 

фанаткаРовелл Р. Фанатка

Головна героїня роману "Фанатка" - дівчина Кейт, яка з головою поринула в написання фанфіку популярної серії книжок. Цього року вона вступила до коледжу, щоб вивчати літературну майстерність. На Кейт чекають нові знайомства, випробування, злети, падіння та навіть кохання! Як знайти баланс і не загубитися в цьому вирі життя?
 
 

 

 


 

одріКінселла С. Пошуки Одрі

Одрі не може вийти з дому. Вона не наважується зняти темні окуляри навіть у приміщенні. Та раптом в її житті з’являється братів друг - Лінус. Своєю схожою на скибку апельсина усмішкою й жартами він потроху знову виманює Одрі назовні.
Для середнього і старшого шкільного віку.
 

 

 

 

 


 

панночкаІдеальна панночка. Книжка для сучасних дівчат

Взірець досконалості — саме це означає слово «ідеал». Бутиідеальною ой як непросто, адже для цього треба повсякчас надсобою працювати! Аби полегшити собі цю роботу, скористайсяпорадами з книжки, і ти бодай на крок наблизишся до свого ідеалу.Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

 

 

 


 

дівчатам слово 001Бялік М. Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною

Книга суттєво відрізняється від багатьох інших видань “для дівчат”, адже у ній мова не про те, як стати принцесою, найсмачніше приготувати борща, чи підтримувати порядок в оселі. Авторка розповідає, як боротись за власні переконання, та змінювати світ, як отримати гарну освіту, пережити складні почуття та досягти будь-якої поставленої мети.

 

 

 


 

ЧатЧат для дівчат

Дванадцять оповідань від сучасних українських письменниць торкаються важливих тем підліткового життя. Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи і стосунки з батьками, розваги і хобі... Тонко описані, багатогранні, сповнені гумору та справжніх емоцій історії зацікавлять і юних, і дорослих читачів.
 

 

 

 


 

Леля зЛящинська Ю. Леля з будиночка на дереві

Леля — звичайна дівчинка, жвава і весела. Але житло у неї незвичне — вона з татом і мамою живе в будиночку на дереві. Одного дня з’являються лихі сусіди, які хочуть відібрати їхній затишний дім на втіху своєму розбещеному синку, якого дівчинка називає Свинопринцом. Проте рішуча і відважна Леля, дарма що мала, стає на захист будиночка…
 

 

 


 

 

дівчинкаГагеруп К. Дівчинка, яка рятувала книжки

Анна, якій скоро виповниться десять, страшенно любить читати. Якось вона дізнається, що стається з тими книжками, яких ніхто не позичає в бібліотеці. Їх просто знищують! А це значить, що всі її улюблені друзі, яких вона знайшла у книжках, теж можуть зникнути. Чи зуміє дівчинка знайти спосіб, як цьому зарадити? І чи зможе розкрити таємницю історії про зачарований ліс та її загадкового автора? Любов до книжок та до нових світів, які вони відкривають, мають їй у цьому допомогти.
 

 


 

ДжудіМакДоналд М. Джуді Муді

У першій книжці з серії про Джуді Муді на вас чекає знайомство з цією кумедною дівчинкою, у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий, передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є  молодший братик Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл. Вони потрапляють у різноманітні пригоди, вчаться тішитися маленьким і великим радощам. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам усмішку!
Наступні книги з серії: «Джуді Муді стає знаменитою», «Джуді Муді рятує світ», «Щоденник настрою від Джуді Муді», «Джуді Муді віщує майбутнє», «Джуді Муді – лікарка», «Джуді Муді проголошує незалежність».

 

 

 


 

карлоттаХосфельд Д. Карлотта. Випробування в інтернаті

Не кожен погодиться добровільно відправитися в інтернат, але Карлотта - виняток з правил. Продовжуючи сімейну традицію, вона з важким серцем прибуває в Принцзеє, щоб знайти друзів, подорослішати і віднайти справжнє хобі. Але все це буде потім, а поки дівчинку оточують лише дивні сусідки, нестерпні заняття академічним веслуванням і жорсткий розпорядок дня. До того ж одна з сусідок точно щось приховує, вирушаючи бродити по ночах... Чим закінчаться всі ці випробування в інтернаті?

 

 

 


 

таємничий садБернетт Ф. Е. Таємничий сад

«Таємничий сад» — одна із найвідоміших дитячих книг чудової анг­лійської письменниці Френсіс Елізи Бернетт. Це історія розпещеної дівчинки, що виросла в багатій англійській сім'ї в Індії, але страждає від самотності. Ця самітність стає зовсім безвихідною, коли батьки десятирічної Мері Леннокс одночасно вмирають від страшної хвороби. Маленькій героїні доводиться переселитися в Англію, у графство Йоркшир, де розташований маєток її дядечка, але й там на неї чекають труднощі: адже вона дотепер не навчилася заводити друзів, по-доброму ставитися до людей і співчувати тим, хто цього потребує. Однак усе зміниться, тільки-но Мері виявить у маєтку маленький занедбаний сад, що ховається за високими стінами...

 


 

Сюзанка хитруєСувальська Д. Сюзанка хитрує!


Родина малої Сюзанки переїхала у село Бжезінь, бо її батьки завжди мріяли жити в селі. Аж раптом виявилося, що про те саме мріяло ще багато людей. Тож тепер у Бжезіні мешкає мало не половина Варшави… Але дівчинка цілком задоволена, бо має тут купу друзів, а у витівках їй немає рівних — то вона організовує детективну агенцію, то вирощує маленьке домашнє звірятко — бактерію Гедвігу, то підмальовується з маминої косметички. А тут ще й у будинку навпроти оселяється нова подружка. Тому якщо вам сумно — кличте Сюзанку!

 

 


 

 

СюзанкаСувальська Д. Сюзанка в мережі та в житті


Невгамовна Сюзанка і дня прожити не може без пригод. А відтепер пригоди чекають на неї не тільки в житті... а й у мережі. Ще б пак! Адже її тато підключив безлімітний Інтернет і в їхньому домі відбулася справжня інформаційна революція. Отож Сюзанка освоюється в інтернет-чаті, щоби вистежити там злочинця, бо вона ж як-не-як — член Клубу супердетективів та його співзасновниця. А ще дівчинка стає комп’ютерним графіком, знаходить у мережі гарні тексти, здобуває знання та спілкується з друзями.

 

 


 

 

Украдений цвітЛачина А. Украдений цвіт


У другій книзі трилогії на двох сестер чекають пригоди — захопливі й романтичні, але водночас небезпечно-детективні. Жасміна, студентка медичного, вирушає з друзями до Греції на відпочинок. Тим часом її молодша сестра Ружа вперше без супроводу дорослих їде в паломницьку подорож, що стане для неї незабутньою із зовсім несподіваних причин. Що ж може статися серед давніх руїн та мальовничих краєвидів? Як здолати нездоланні випробування? Чи зможе любов урятувати від небезпеки?

 

 


 

Щоденник ЕльфаМалетич Н. Щоденник Ельфа


Всі діти – ельфи. Принаймні такими вони народжуються. А коли починається їхнє школярське життя, тут вже прозорі крила мають набути сили, аби політ вирізнявся прикметами висоти, переможності, товариської підтримки й звичайного порозуміння з колишніми ельфами – батьками. Герої оповідань Наталки Малетич ходять вулицями різних міст і вчаться в різних школах, і вподобання у них неоднакові, та все ж вони багато в чому схожі, коли прагнуть самостійності у вчинках чи втрапляють у халепу. І навіть якщо ви не вважаєте себе ельфом, книга все одно про вас.

 

 


 

599.599.052.166Пантермюллер А. Лотта та її "катастрофи"


Нарешті настали канікули! Більшість моїх однокласників залишаються вдома. Тільки наша родина їде на біохутір до Баварії. Хоча я та мої брати-дурбецали вирішили, що це геть нечесно і краще відпочивати на якомусь острові в Середземному морі. Але, з іншого боку, на біохуторі повно всіляких тварин , а я їх страшенно люблю! До того ж тепер на них можна потренуватися, адже я навчилася заклинати змій. На хуторі, мабуть, немає змій, проте для заклинання згодяться й дощові черв’яки, які залюбки танцюватимуть під мою блокфлейту. Потрібно лише дібрати правильні звуки…

 


 

 

ЗосяТишка А. Зося з вулиці Котячої


Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі — творчою Маліною, двома кузенами — боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів! Також на вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанцировим!

 


 

Психологія для дівчатПсихологія для дівчат


Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру та темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником та спілкуватися вільно й невимушено? Чи можна навчитися бути добрим другом і навзаєм мати відданих друзів? Що робити, коли хтось для тебе «більше ніж просто друг»? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді на подібні питання, а й різноманітні тести та корисні поради від досвідчених психологів.

 


 

SamotniКосмовська Б. Samotni. com


Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка-мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу — хіба що смуток в очах та старомодний светр. Цих двох головних героїв поєднує не школа, не компанія, не хобі, а… самотність. Це захворювання вражає будь-кого імає різні причини. Часом здається, що самотність стає хронічною і проти неї немає жодних ліків. Але є те, що має силу здолати будь-яку хворобу, — це почуття любові, що народжується в серці та змінює долю.

 


 

 

img020 4 42Лачина А. Фактор кохання


Головні героїні книги — дівчата Патриція і Магда — мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по-своєму: хто в реальному житті, фактично по сусідству, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі й таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самими собою і сприймати всіх такими, якими вони є?

 

 


 

Абсолютно нецілована 2Грьонтведт Ніна Е. Абсолютно нецілована


Друга книжка норвезької письменниці Ніни Елізабет Ґрьонтведт, написана у формі щоденника дівчинки-підлітка, який авторка сама й проілюструвала. Героїня Уда Андреа Стоккгейм – вже знайома українським читачам за книгою «Привіт, це я!» – знову пише про себе, свою найближчу подругу Геллє, молодшу сестричку Ерле, тата й маму, шкільних друзів. І… про свої перші закоханості. Словом, про всі-всі найпотаємніші таємниці, про які можна писати в чудовому новенькому записнику-щоденнику, який замикається на ключик.

 


 

 

Pryvit ce ya-500x500-rot0 Грьонтведт Ніна Е. Привіт, це я!


Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?

 


 

Тірамісу Ягелло Й. Тирамісу з полуницями


У другом класі ліцею Лінка нарешті втілює свою мрію: вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Адріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! І Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За всім цим у неї дедалі менше часу на відверті розмови з подругою, Наталією. А в тієї багато чого змінилося…
Це книжка про те, як мало ми знаємо навіть про найближчих нам, найрідніших людей. Лінка не підозрювала, з якими проблемами змагається Наталія, не знала, що молодший братик має в школі серйозні проблеми, не здогадувалася, чому раптово змінилася Рута, у якої вона працює. На щастя, ніхто з нас не є самотнім островом. Головне – вчасно помітити, підтримати, допомогти.


 

моя мама кохає художникаМалейко А. Моя мама кохає художника


Емоційна оповідь чарівної дівчинки Ліни Коваль, яка стикається з різними проявами кохання. Читачі потрапляють у п’янку атмосферу чутливої дитячої уяви, яка може одухотворити навіть старі речі та намальовані квіти.

 

 

 

 

 

 


 

 Аудгільд Сульберґ А. Хто проти суперкрутихАудгільд Сульберґ А. Хто проти суперкрутих.


Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим.

 

 

 

 

 

 


 

Старк Ульф. Диваки і занудиСтарк У. Диваки і зануди

Симоні – дванадцять, і в її житті повно прикрощів: мама зв’язалась із занудою Інґве, через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес Кільрой.  У новій школі Симона мимоволі стає… Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю дівчинки знає лише дідусь-дивак. Але справжні проблеми починаються, коли Симона закохується…

 

 

 

 

 


 

Лущевська О. Задзеркалля

Лущевська О. Задзеркалля

Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашки є Ростя – її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється знайома дівчина Діна за крок від смерті. Підступні подруги, легковажні хлопці, такі складні й незрозумілі батьки... Хто винен, що Дінка стрибнула в Задзеркалля? І чи вдасться їй знайти дорогу назад, якщо Сашка цього дуже-дуже захоче?

rk-rekomenduye

 

 

 

 


 

Barbara Kosmovska  BubaКосмовська Б. Буба

Якщо тобі шістнадцять років, твоя мати – відома письменниця, батька частіше можна побачити на телеекрані, ніж удома, а старша сестра постійно заявляє про своє бажання стати кіноактрисою, життя здається не таким уже й легким. На щастя, у Буби є ще дідусь Генрик, а в того - свої пристрасті, наприклад, гра в бридж.Ну, і улюблені джинси й мартенси. Захоплива й сповнена теплого гумору книжка про відкриття світу дорослих, пошуки дружби, перше кохання, гіркоту поразок та маленькі й великі перемоги над собою.

Також читайте:

Космовська, Барбара. Буба. Мертвий сезон. - Львів, 2012. - 224 с. - (Прикольна книжка).

 


 

Трайбер Ю. Синє озеро сьогодні зеленеТрайбер Ю. Синє озеро сьогодні зелене

Коли Ґізелі самотньо, вона лине думками до маленького синього озера на лісовій галяві. Вона подумки розфарбовує те озеро. Який настрій у неї на душі, такого кольору й озеро. Сьогодні її озеро чорне. Ґізелі сімнадцять, і вона вагітна. її хлопець умовляє народити дитину й жити з ним. Мама наполягає на тому, що Ґізелі варто продовжити навчання. Ґізелин батько безпорадно розводить руками. Чи озеро змінить колір? І чи навчиться Ґізела любити себе і світ довкола себе?

 

 

 


 

 

Джеймісон С. Леді Джейн

Джеймісон С. Леді Джейн

«Леді Джейн» — пронизлива і драматична повість американської письменниці Сесилії Джеймісон (1848–1909), створена на рубежі 20 ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози — недарма ця талановита книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей. Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові, виходить переможцем у цій боротьбі — завдяки душевній красі, твердості характеру і вмінню бути вдячною і милосердною.

 


 

Абеди И. Лола и единственная свидетельницаАбеди И. Лола и единственная свидетельница

Лола в растерянности: впервые она даже не знает, как начать свой рассказ. Ведь тут столько всего: и литературные опыты, и детективная эпопея, и знакомство сразу с двумя писателями, и судьба ее нового друга Энцо и его взбалмошной матери Гудрун! В это лето Лоле некогда мечтать: сломанная нога и инвалидная коляска — не помеха для таинственных, жутковатых и порой невероятных приключений, в которых принимают участие все ее друзья. Кто он, загадочный сосед, которого подростки прозвали Крысоловом? Наркоторговец, гангстер, похититель детей или… Ни за что не догадаетесь до самых последних страниц!

Абеді І. Лола шукає подругу. Кн. 1. / І. Абеді; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2014. - 189 с. : іл. - Українською та російською мовами.

Абеді І. Сенсаційний репортаж Лоли. Кн. 2 / І. Абеді. - Х. : Ранок, 2014. - 175 с. : іл. - Українською та російською мовами.

Абеди И. Тайная миссия Лолы. Кн. 3 / И. Абеди ; иллюстрации Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 221 с. : ил.

Абеди И. Аплодисменты для Лолы. Кн. 4 / И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 253 с. : ил.

Абеди И. Лола и аварийный вход. Кн. 5 / И. Абеди ; иллюстрации Д. Гензе. - Х. : Ранок, 2016. - 302 с. : ил.

Абеди И. Лола в свадебном путешествии. Кн. 6 / И. Абеди ; иллюстрации Д. Гензе. - Х. : Ранок, 2012. - 317 с. : ил.

Абеди И. Лола - любящее сердце. Кн. 7 / И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2012. - 317 с. : ил.  

Абеди И. 5 звезд для Лолы. Кн. 8 / И. Абеди ; пер. С. Колесник ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2015. - 278 с. : ил.

Абеди И. Лола и единственная свидетельница. Кн. 9 / И. Абеди ; худож. Д. Генце. - Х. : Ранок, 2015. - 277 с. : ил.

 

Абеди И. Аплодисменты для ЛолыАбеди И. Аплодисменты для Лолы!

Лола – девушка-кошка. Она не только супергероиня, спасающая мир от абсолютного зла, но и талантливая киноактриса, приводящая зрителей в восторг своим драматическим талантом. К сожалению, все это происходит только по ночам, когда Лола не может заснуть и погружается в мир своих фантазий. Днем же она – Белоснежка в школьной пьесе. Дорога к славе, как известно, никогда не бывает гладкой. Но совершенно неожиданно Лолу и ее лучшую подругу Фло приглашают пройти кастинг на главные роли в фильме "Дочери Дракулы"! И вчерашняя девушка-кошка уже видит себя в роли дочери знаменитого на весь мир вампира...

 


 

Портер Э. ПоллианаПортер Э. Поллианна

Пронзительная и трогательная история одиннадцатилетней сироты, воспитанной в доме тетушки и изменившей жизни многих людей. Удивительное умение Поллианны не унывать в любых обстоятельствах сделало героиню одним из самых популярных детских персонажей.

 

 

 

 

 

 

 


 

Портер Э. Поллиана вырастаетПортер Э. Поллианна вырастает

Поллиана, любимая героиня множества девчонок, подросла. И, как всякая молодая девушка, влюбилась. Сколько всего придётся пережить юному сердцу! Но даже в самые трудные моменты Поллиана не забудет свою знаменитую «игру в радость»!

 

 

 

 

 

 

 


 

Йорт В. Йорген  Анна  любовЙорт В. Йорґен + Анна = любов

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

 

 

 

 


 

Модиано П. Катрин КарамбольМодиано П. Катрин Карамболь

"Катрин Карамболь" – это полная поэзии и очарования книга известного французского писателя Патрика Модиано.
Этот проникнутый лирикой и нежностью рассказ-воспоминание о жизни девочки и ее отца в Париже завораживает читателя. Мозаика воспоминаний складывается в картину трогательной близости и любви дочери и отца.
Оригинальные иллюстрации в книге выполнены известным французским художником-карикатуристом Ж.-Ж. Семпе.

Погортати

 

 


 

Монтгомери Л. М. Энн из усадьбы Зеленые крышиМонтгомери Л. М. Энн из усадьбы Зеленые крыши

Книга о рыжеволосой девочке-сироте по имени Энн Ширли была написана канадской писательницей Люси Мод Монтгомери в 1908 году, но и сегодня она продолжает издаваться огромными тиражами в США, Канаде, Англии, Австралии, ее переводят на многие языки, по ней были сняты фильмы, сериалы-аниме, созданы театральные спектакли. Недаром сам Марк Твен однажды назвал героиню Монтгомери «самым трогательным и очаровательным ребенком в художественной литературе со времен бессмертной Алисы».

Эта живая и полная юмора повесть, полная жизненной правды и доброты, никого не оставит равнодушным: ведь всякий, кто знаком с творчеством Люси Монтгомери, знает, какие светлые чувства оно рождает!

Погортати

Монтгомері Л.-М. Енн із Зелених Дахів. Кн. 1 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. : А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2013. - 315 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Ейвонлі. Кн. 2 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. Анни Вовченко. - Львів : Урбіно, 2013. - 272 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Острова Принца Едварда. Кн. 3 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2014. - 267 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Шелестких Тополь. Кн. 4 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. - 281 с.

Монтгомері Л.-М. Енн у Домі Мрії. Кн. 5 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2014. - 265 с.

Монтгомері Л.-М. Енн із Інглсайду. Кн. 6 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. - 301 с.

Монтгомері Л.-М. Діти з Долини Райдуг. Кн. 7 / Л.-М. Монтгомері ; пер. с англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2015. – 263 с.

Монтгомері Л.-М. Рілла з Інглсайду. Кн. 8 / Л.-М. Монтгомері ; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів : Урбіно, 2016. - 327 с.

 

Монтгомері Л.-М. Енн із Шелестких ТопольМонтгомері Л.-М. Енн із Шелестких Тополь

Закінчивши навчання в коледжі, Енн Ширлі влаштовується на посаду директриси школи в містечку Саммерсайд. Вона винаймає житло в старовинному, оповитому романтикою домі Шелесткі Тополі. Попереду улюблена робота й очікування на одруження з коханим. Усе було б чудово, якби не ворожість численної й шанованої родини Прінглів, через яку Енн уже подумує покинути Саммерсайд. Та несподівано вона не лише примиряється із Прінглами, які відтоді стають їй справжніми друзями. Енн знайомиться зі своєю маленькою сусідкою Елізабет і знаходить у ній рідну душу, а згодом їй вдається заприязнитися зі своєю заступницею Кетрін, постійно всім невдоволеною молодою жінкою, яка під впливом Енн цілковито змінюється. Невдовзі Енн покине такі милі їй Шелесткі Тополі й повернеться до Ейвонлі.
Це четверта книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.

 


 

Нестлінгер К. Маргаритко моя квітко

 

Нестлінґер К. Маргаритко, моя квітко

Маргариті – чотирнадцять, вона не показна, товста і з купою комплексів, тож життя здається їх не надто веселим. Проте виявляється, із цим можна жити, не дуже переймаючись, бо негаразди із часом минають, якщо докласти бодай мінімум зусиль. У п’ятнадцять із зовнішністю в неї все гаразд, але вона ніяк не може розібратися, кого ж  із двох своїх хлопців насправді кохає. Та от Маргариті виповнюється сімнадцять. Вона закінчує школу й готується провести свої перші в житті канкули без батьків. Нехай вони нарешті на самоті з’ясують стосунки! Бо в Маргарити власних клопотів – по саме нікуди…

 

 


 

Нестлінґер К. Мурахоїдом обзивають мене

 

Нестлінґер К. Обзивають мене мурахоїдом

Якщо у дівчинки великий ніс, мишачі очиці і крихітне підборіддя, цього досить, аби постійно чути за спиною глузливе «Мурахоїд»!
Через це Тезі вважає своє життя пропащим.
Та попри все, ця історія, в якій є зниклі фото, антислинові щити, сусіда-ненажера, п'ятеро котів, дивна бабуся, чорні ворони, зогнилі помідори і побитий однокласник, – ця історія закінчиться просто чудово.

 

 

 

 

 


 

Яґело Й. Кава з кардамономЯґело Й. Кава з кардамоном

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється.

Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обовязки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми... Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з′ясувати повязані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила...

За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.

 


 

Яґело Й. Шоколад із чилі

Яґело Й. Шоколад із чилі

 

Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікуванні Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?

 


 

Росіцький Р. Лук нічної громовиціРосіцький Р. Лук нічної Громовиці

Чого бракує тринадцятирічному підліткові, як то кажуть, для повного щастя? Сенсорної «труби», крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або – вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще. Не віриш? Читай!

 

 

 

 Гутовська-Адамчик. Дівчата з 13-ї вулиціГутовська-Адамчик. Дівчата з 13-ї вулиці

Ви ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!
Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося – однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та несподівано доля зводить дівчат разом. Вони отримують незвичайне завдання – читати вголос їхній однолітці Магді, яка лежить у комі після нещасного випадку. Вражена Агата розуміє, що ця дівчина і є таємничою незнайомкою, яка віднедавна постійно їй снилася! Своїми здогадами вона ділиться із Клаудією та Зосею. Тепер у них є спільна мрія: Магда мусить прокинутися...

 


 
КейтиКулідж С. Невгамовна Кейті в школі

У попередній частині ми попрощалися з Кейті Карр саме тоді, коли вона, перемігши важку недугу, повернулася до звичного життя. А проте саме життя ну ніяк не хоче стояти на місці й готує для Кейті нову несподіванку: вона разом з сестричкою Кловер їде до школи! Та ось питання – як поведеться дівчаткам у цьому новому та невідомому світі? І чи зможе юна Кейті серед усіх шкільних радощів і прикрощів лишитися тією ж веселою, мудрою і невгамовною Кейті, якою ми її знаємо?

 

 

 

 


 
Кейти 2Кулідж С. Невгамовна Кейті

Велика фантазерка Кейті Карр має добре серце і невгамовну вдачу. Вона верховодить усіма своїми братиками й сестричками, щоразу вигадуючи дивовижні ігри та забави, завдаючи цим чималого клопоту своїй тітці. Та одного разу з Кейті сталося нещастя, яке цілковито змінило її життя…
Ця історія про невгамовну мрійницю Кейті – сміливу, добру і чесну дівчинку не може залишити байдужим жодного читача. Переконайтесь у цьому, просто почавши читати цю чудову книгу.

 

 

 

 

 


 

1Книга стильной девчонки

Ти мрієш бути неперевершеною, привабливою, цікавою і звичайно, виглядати бездоганно? Тоді наша книга для тебе, вона відкриє безліч секретів догляду за собою, навчить правильно наносити макіяж, підбирати зачіску і відчувати стиль. Памятай, що ти неповторна, вчись слідкувати за модою, не втрачаючи свою індивідуальність.

Погортати

 

 

 


 

Кеннемор Т. День народження ЕлісКеннемор Т. День народження Еліс

Важко привернути до себе увагу, особливо, якщо твій старший брат – неперевершений зануда, а молодша сестра – неперевершена пустунка. Але інколи трапляються дива – й Еліс, яку ніхто не помічав, стає знаменитістю.

 
 
 
 

 

 

 

 

 


 

Костя НикаКрюкова Т. Ш. Костя + Ніка

Костя і Ніка – це Ромео і Джульєтта наших днів. Це історія про людські взаємини: шляхетність і підлість, чуйність і байдужість, але в першу чергу – про кохання. Про те, що справжнє кохання приходить незалежно від віку і перемагає все. Навіть, здавалося б, неможливе…

 

 

 

 

 


 

Матвеева Коварство и любовьМатвеева Л. Коварство и любовь в 9 "А"

Весь 9 "А" в одну минуту влюбился. Да еще в кого! В учителя. Девчонки пятнадцати лет мгновенно превратились в коварных, скандальных и очень изобретательных юных ведьмочек. У каждой - свой путь к сердцу красавца-физика. К чему все это приведет? Какие раскроются тайны? Ведь там, где любовь, ревность и хитрость, каждый шаг чреват опасностями. Какие уроки жизни получат влюбленные? А вместе с ними и читатели?

 

 

 


 

Матвеева ЛМатвеева Л. Любовный треугольник в 6 "Б"

Ни минуты покоя! Опять неугомонные мальчишки и девчонки шестого «Б» в центре событий. Пропала шуба и ни кого-нибудь, а всеми нелюбимой завучихи. А тут еще в классе появился новенький — бывший уголовник! И вот уже вчерашние парочки на грани разрыва... Кто остановит это безумие? Только истинное чувство, способное выдержать все!

 

 

 

 

 


 

Прокофьева С. АстрельПрокофьева С. Астрель и Хранитель Леса

Астрель - певуче звучит имя этой прекрасной принцессы. Но девушке не допесен и уж, конечно, совсем не до смеха. Она стала пленницей коварного и злого короля. И все едва не закончилось для нее плачевно.

Хорошо, что у принцессы есть настоящие друзья! Хранитель Леса, волшебник Алеша и его замечательный кот Васька...

 

 

 

 

 


 

ЗапискиЧарська Л. О. Записки маленької гімназистки

овість «Записки маленької гімназистки» - один з найкращих творів чудової дитячої письменниці Лідії Чарської. Зворушлива історія дівчинки-приймака, маленької гімназистки Оленки Іконіной, на долю якої випали серйозні випробування, приваблює читачів своїм ліризмом та чистотою. Це правдива розповідь про те, як навчалися, як жили російські діти на початку ХХ століття.

Героїня другої захоплюючої повісті, що увійшла до книги – дивовижна дівчинка, яку називають «редевольською чаклункою».

 


 

КняжнаЧарская Л. А. Княжна Джаваха

Книга рассказывает о жизни одиннадцатилетней Нины, о ее приключениях в родном городе Гори на Кавказе и об учебе в Петербургском институте благородных девиц. Изысканные манеры, строгие классные дамы  и суровые учителя – все это не сможет сдержать сложный девичий характер: то, что ее отличает от других, это горячая кровь, ведь Нина Джаваха – грузинская княжна. Девочка ищет доверия, взаимопонимания, а взамен она должна принять решение – подчиниться правилам коллектива или действовать по собственным принципам. Нина переживает то, что переживает большинство девушек ее возраста – и непонимание, и обиды, но вскоре находит настоящих друзей на всю жизнь.

 


 

ЩегловаЩеглова И. В. Коллекция лучших романов о любви для девочек

Дорогие девчонки! Мои повести   истории из реальной жизни, их герои и героини похожи на вас и живут рядом. Время идёт, мы взрослеем, меняется окружающий мир, но во все времена главным остаётся любовь!

 

 

 

 

 

 


 

Весенний подарокВесенний подарок: лучшие романы о любви для девочек

Тронина Т. Королева цветов

Стоит ли Гале так рисковать из-за Данилы? Ведь все его мысли заняты девушкой по имени Лилия… Пусть он мечтает о прекрасной незнакомке, решила Галя, она все равно поможет парню своей мечты выпутаться из неприятностей. А дальше – будь что будет!..

Нестерина Е. Мальчишка в нагрузку

Они дружили с детства – смешная девчонка по имени Жужа и красавец Степка, снявшийся уже в нескольких фильмах. Но, может быть, за дружбой скрывается другое чувство? И что делать Жуже, когда одноклассница просит ее помочь… понравиться Степе?

Ранее повесть «Поцелуй принца» выходила под названием «Мальчишка в нагрузку».

Лубенец С. Бал моей мечты

Уезжая за границу, родители отдали Дашу в закрытый пансион. Странная форма, строгая дисциплина и одни девчонки вокруг – кому же это понравится! Но вдруг на школьный бал пригласили учеников мужской гимназии, и Даша познакомилась с красивым парнем. Сгорая от любви, она решилась назначить ему свидание…

Ранее повесть «Бал моей мечты» выходила по названием «Пансион благородных девиц».

 

Вверх