Детектив

 

11959559-u-nesbo-spasitelНесбьо Ю. Спаситель
 
Невідомий міжнародний кілер на різдвяному концерті в Осло убиває офіцера норвезької Армії спасіння. Розслідуванням цього злочину займається Харрі Холе, котрий як завжди з головою поринає у свою улюблену роботу. Тепер він залишився сам-один: колеги його недолюблюють, старий начальник пішов, новий — більш за все поціновує дисципліну, а це слабке місце інспектора Холе. Втім, він іде по сліду вбивці й розуміє, що кілер — лише виконавець, а замовники набагато могутніші й респектабельніші, ніж можна собі уявити. Щоб розкрити заплутану справу і по-своєму відновити справедливість, Харрі доведеться розгадати багато зловісних таємниць…
 
 

 

 

bukio mershchii-tikai-dovho-ne-vertaisia-600x599Варгас Ф. Мерщій тікай і довго не вертайся


У Парижі на дверях квартир з'являються дивні малюнки - перевернуті четвірки. Можливо, це витівки підлітків, але тутешня мешканка Маріз вбачає в цих знаках приховану загрозу. Комісар Жан-Батіст Адамберґ поділяє її занепокоєння. Особливо після того, як в одній з позначених квартир знаходять мертвого чоловіка. Жертву задушили, але вбивця чомусь вимазав тіло вугіллям. Навіщо це йому? І хто наступна жертва? Відповіді на ці запитання шукає комісар Адамберґ...

 

 

 


 

u-lisi-lisi-temnomu-709005.400x500wВеа Р. У лісі-лісі темному


Коли старанно приховані і запорошені скелети таки вибираються зі старих шаф на світ божий, — чекай біди. Головна героїня, письменниця, несподівано отримує запрошення на дівич-вечірку шкільної подруги, з якою не спілкувалася років десять. Вихідні мають промайнути весело — скляний будинок у густих англійських лісах, весела компанія, гучні посиденьки. Та щось пішло не так...
За дві доби вона, зранена та скалічена, приходить до тями в лікарняній палаті і з жахом усвідомлює, що нічогісінько не пам’ятає... Хоча й відчуває: трапилося щось жахливе.

 


 

shistka-voroniv 485677Бардуго Л. Шістка воронів


Лі Бардуґо — авторка трилогії про орден Гриша, що стала бестселером The New York Times.
 Кримінальному генію Казу Бреккеру пропонують узятися за смертельно небезпечне викрадення й стати багатшим, ніж у найсміливіших мріях. Але він не впорається самотужки... Жертва, спрагла до помсти Стрілець, що не відмовиться від парі Дрюскеле, мисливець за відьмами Шпигунка, знана як Мара Серцетлумачниця, котра вижила в нетрях завдяки власним чарам Крамарик, що розуміється на вибухівці Казова команда — єдине, що стоїть між світом і руйнацією. Якщо вони не повбивають одне одного дорогою до мети. Вигадливий, елегантно закручений шедевр, що заволодів моєю увагою і не відпускав від початку аж до самого кінця.

 


 

 

326545Слоун Р.  Цілодобова книгарня містера Пенумбри

Із нестримним оптимізмом і блискучою проникливістю Робін Слоун витворив пригодницьку історію двадцять першого століття, поєднавши водночас казкову чарівність Харукі Муракамі та захопливу філософську магію Ніла Стівенсона чи раннього Умберто Еко, додавши особливої й трохи несподіваної чуттєвості, котрої зараз так мало у світі художнього літератури. «Цілодобова книгарня містера Пенумбри» цілком відповідає своїй назві — це заклад, переступивши поріг якого, ви більше не захочете його залишати, така собі сучасна скриня з цікавинками, що здатна заінтригувати будь-якого допитливого читача, байдуже, удень чи вночі. Це розповідь про книжки і технології, криптографію і таємниці, дружбу і кохання. Вона починається у Сан-Франциско, у химерній книгарні, але дуже скоро виходить далеко за її межі, у широкий світ та оповите сутінками минуле.
 

Кинг Л. Р. Признание ХолмсаКинг Л. Р. Признание Холмса

Дія роману «Визнання Холмса» відбувається в Лондоні в 20-х роках минулого століття. Мері Рассел, вірна учениця Шерлока Холмса, досягла повноліття. Тепер вона багата спадкоємиця і вільна робити що завгодно. Після несподівано обтяжливої розмови з улюбленим учителем їй хочеться лише пригод і ризику. 
Роман удостоєний американської премії Ніро Вульфа за кращий детектив.

 

 

 

 

 


 

 


 

Брауню Код да ВинчиБраун Д. Код да Винчи

Секретний код прихований в роботах Леонардо да Вінчі ...
Тільки він допоможе знайти християнські святині, що дають немислиму владу і могутність ...
Ключ до найбільшої таємниці, над якою людство билося століттями, нарешті може бути знайдений.

 

 

 

 

 

 


  

Андреева В. КраткийАндреева В. А. Краткий экскурс не в свое дело

Ірина зі своєю нерозлучною подругою Наталею рідко живуть спокійним життям, без пригод. І ось знову, не встигла Ірка вийти з дому, як тут же потрапила в історію - створила аварійну ситуацію на дорозі, стала свідком вбивства, була викрадена бандитами і змогла втекти від них ... І це тільки початок! ..

 

 

 

 


 

ВанденбертВанденберг Ф. Зеркальщик

Майстер дзеркал з Майниці по імені Міхель Мельцер вирушає в дорогу в далекий Константинополь, щоб знайти для своєї дочки,  гідного нареченого. В результаті сам імператор наближає його до себе, призначивши особистим дзеркальщиком, завдяки чому Міхель зміг опанувати таємниці «чорного мистецтва», як тоді називалося книгодрукування. Але несподівано від люблячого батька збігає Едіта. У пошуках дочки Мельцер поселяється у Венеції, де переживає багато різноманітних пригод.

 

 


Вверх