arch

Бібліовісті

Свято-фінал проекту Школа мультиплікації «Пізнай місто»

DSC080589 грудня в урочистій та теплій атмосфері в Харківській обласній бібліотеці для дітей підбили підсумки проекту Школа мультиплікації «Пізнай місто».
На святі було велелюдно: керівники проекту, представники бібліотеки, викладачі Школи, юні мультиплікатори – діти й батьки, їхні друзі, представники ЗМІ.


Офіційне відкриття заходу почалося із виступу керівника проекту, Наталії Юріївни Саліної, яка коротко резюмувала досягнення наших підопічних. Дітям та їхнім батькам було приємно почути вчителів проекту – Надію Сдобнову та Вадима Болдурата. Педагоги окреслили основні здобутки й досягнення своїх маленьких учнів, виділили, які «плюси» й «мінуси» були під час роботи, розповіли про зародження мультиплікації у Харкові, продемонстрували навчальні мультфільми, створені дітьми під час засвоєння знань у Школі мультиплікації «Пізнай місто».
І нарешті відбулося найочікуваніше – демонстрація результатів чотирьохмісячної важкої кропіткої праці дітей, педагогів, батьків. Усі присутні в залі, затамувавши подих, дивилися на екран, на якому, озвучені дитячими голосами, з’являлися виліплені й намальовані фігури, рухалися, стрибали, розмовляли... Кожен з дітей намагався віднайти зробленого ним героя, відчуваючи гордість за власний внесок у проект.
Після перегляду мультфільмів, під звуки фанфар відбулось нагородження: юні мультиплікатори отримали дипломи й подяки. А завершилось свято грою «Пізнай місто», в якій взяли участь не лише діти, а й дорослі. Із азартом відгадуючи пам’ятки і архітектурні споруди нашого міста, активно відповідаючи і сперечаючись один з одним, батьки на мить перетворилися на  дітей, таких же безпосередніх й невимушених.
Як і все на світі, усе має свій початок і кінець. На жаль, проект "Школа мультиплікації "Пізнай місто", ініційований в межах гранту Харківською обласною бібліотекою для дітей за підтримки Харківської міської ради та Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради завершився. Але це не кінець! Проект матиме своє безкоштовне продовження, що діятиме при бібліотеці, у вигляді занять зі створення дітьми буктрейлерів за улюбленими книгами. Адже під час Школи діти оволоділи навичками із створення мультиплікації, а от у комп’ютерних програмах майже не працювали. Ми вирішили заповнити цю прогалину, і з січня 2018 року  планується набрати групи до нової школи «Зроби відео власноруч».
Двері бібліотеки цілий рік відкриті для усіх бажаючих.  Отож, чекаємо на вас !

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх