arch

Бібліовісті

«Український енциклопедист»

 

26 травня 18767733 1463521083700317 2611367086407243453 n 2017 року Харківська обласна бібліотека для дітей організувала і провела незвичайну інтерактив ну гру «Український енциклопедист», присвячену кінорежисеру, прозаїку, драматургу, сценаристу, художнику, етнографу, оратору й філософу Олександру Довженку. Захід відбувся у виставковій залі Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, який виступив у якості співорганізатора та соціального партнера проекту.

ФОТО

Підлітків ознайомили із незвичайним життям різнобічної й обдарованої особистості Олександра Петровича Довженка. Слідкуючи за його долею й мандрами, зупинилися на найвизначніших епізодах життя, про які не прочитаєш у підручниках. Найбільшу увагу привернув період становлення митця у Харкові, про який розповіли співробітники обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, адже саме тоді Олександр в пошуках себе справжнього перепробував і як карикатурист, і як прозаїк, і як сценарист.

Найцікавішим моментом була творча робота, коли кожен із присутніх спробував себе уявити на місці Олександра Довженка, та за допомогою фахівців бібліотеки приміряли на себе ролі «акторів», «художників», «кінорежисерів». Поділені на творчі групи, підлітки інсценували три казки, які були сформовані у фільми й одразу ж продемонстровані. Учням настільки сподобалось, що вони не хотіли розходитись, голосно ділилися враженнями від пережитих емоцій, адже були задіяні всі. Після зустрічі бажаючі подивилися кімнату, в якій за архівними даними жив унікальний за свого часу митець Олександр Довженко.

 ФОТО

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх