Зустрічі на перехресті казок

 

казкиЗустрічі на перехресті казок: літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"; уклад. Г. Чебослаєва ред. О. Ніколаєнко. – Х., 2016. –11с.– (Казкарі-ювіляри. Вип. 14).

Черговий випуск серії пам’яток “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Джанні Родарі, Астрід Ліндгрен, Дж. М. Баррі.

Призначається дітям середнього шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.

 

Скачати тут

 


 

на перехрЗустрічі на перехресті казок: літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"; уклад. Н. Збруєва; ред.  С. Загревська. – Х., 2014. – 12с.– (Казкарі-ювіляри. Вип. 13).

 Тринадцятий випуск серії пам’яток “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Павлу Петровичу Бажову та Ніні Володимирівні Гернет.
 Призначається дітям молодшого та середнього шкільного віку, батькам, бібліотекарям, організаторам дитячого читання.


 

 Копия ГаббеТамара Григорівна Габбе та її казкове місто: літературна пам’ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. Лопата, ред. С. Загревська. – Х., 2013. – 6 с. – (Зустрічі на перехресті казок. Вип.12).

Літературна пам'ятка із серії «Зустрічі на перехресті казок» знайомить читачів із драматургом, редактором, казкаркою Тамарою Григорівною Габбе, якій в 2013 році виповнилося 110 років від дня народження. Крім біографічних відомостей, читачі мають змогу познайомитися з оглядом найбільш відомих п’єс-казок.
Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку, організаторів дитячого читання та батьків.

 


 

perehrestЗустрічі на перехресті казок: літературна пам’ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Г. Чебослаєва, Н. Збруєва; ред. С. Загревська. – Х., 2012. – 17 с. – (Казкарі-ювіляри. Вип. 11).

Черговий випуск серії пам’яток «Зустрічі на перехресті казок» пропонує дізнатися більше про книги Дж. Р.Р.Толкіна, які міцно увійшли до списку улюбленого читання мільйонів дорослих та дітей.

Мета видання – познайомити читачів середнього та старшого шкільного віку з творчістю одного з світових письменників фентезі.

 

 


 

vyp 10Зустрічі на перехресті казок: літературний дайджест / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Г. Чебослаєва, С. Цапко; ред. С. Загревська. – Х., 2012. – 7 с. – (Казкарі-ювіляри. Вип. 10).

Черговий випуск серії дайджестів «На перехресті казок» пропонує дізнатися більше про казкарів Крістіне Ньостлінгер, Євгена Львовича Шварца, Карла Коллоді.

Мета видання – познайомити з життям ювілярів та їх творчістю читачів молодшого та середнього шкільного віку, бібліотекарів дитячих і шкільних бібліотек, а також організаторів дитячого читання.

 


 

 

vyp 9

 Зустрічі на перехресті казок: літературний дайджест / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А Цапко; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 14 с. – (Казкарі-ювіляри. Вип. 9).

Черговий випуск серії дайджестів «На перехресті казок» пропонує дізнатися більше про казкарів-ювілярів 2011 року: Елен Беатрікс Поттер (145 років), Елінор Фарджон (130 років) та Вільгельма Карла Грімма (225 років).

Мета видання – познайомити з життям ювілярів та їх творчістю читачів молодшого та середнього шкільного віку, бібліотекарів дитячих і шкільних бібліотек, а також організаторів дитячого читання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вверх