“Національний банк майбутнього”

 

Нагородження переможців першого туру

ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему:

“Національний банк майбутнього”

 
National Bank of Ukraine logo    29.04.2014 у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулося нагородження переможців, номінантів та учасників першого туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему: “Національний банк майбутнього”.
   Організатори та учасники цього Конкурсу зібралися у читальній залі бібліотеки. Усі присутні мали змогу ознайомитися з розгорнутою виставкою робіт номінантів та переможців, оцінити творчу майстерність юних художників.
 
_____________________________________________
 
   Начальник відділу економічної роботи та грошово-кредитних відносин управління Національного банку України в Харківській області Тимофєєва Н.В. проінформувала про перебіг та результати Конкурсу у Харкові та Харківській області. Почесне право очолювати Комісію, яку було створено в управлінні Національного банку України в Харківській області для визначення переможців у першому турі Конкурсу, випало Лупіцькій В. М. – завідувачці сектором прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей. Вона познайомила присутніх з електронною презентацією про національну валюту України, а також запропонувала відповісти на запитання вікторини з фінансової та економічної тематики.
   Учасники аматорського об'єднання «Театр на колесах» бібліотеки порадували конкурсантів та їх близьких цікавим подарунком – веселою виставою «Мoney, Моney». Діти та дорослі з великим захопленням слідкували за пригодами Буратіно, якого намагалися ошукати підступні кіт Базиліо та лисиця Аліса, а також з неабияким задоволенням відгадували загадки Мальвіни.
   Завершилося свято церемонією урочистого нагородження, яку провели співробітники управління Національного банку України в Харківській області Н.В.Тимофєєва та Н.В. Гончарова.
   Цілком заслужено з непідробним почуттям гордості діти приймали грамоти та подарунки від банку. Дуже приємно, що пам’ятні відзнаки одержали всі без винятку учасники.
 
 
Одержали нагороди переможці першого туру Конкурсу:
 
І місце
 
Радченко 1  1
Радченко Анастасія, 14 років. Назва роботи
«Національний банк України – серце нашої країни».
 
ІІ місце
 
Федорчук 2 1
 
 Федорчук Ірина, 11 років.
Назва роботи «НБУ в майбутньому»
 
ІІІ місце
 
Бакай 3 1 
 
Бакай Неонелла, 9 років.
Назва роботи
«Майбутнє України в руках молодих».
 
Саме ці учасники та їхні роботи будуть представляти Харківщину у ІІ турі конкурсу, який пройде незабаром у Києві.
Також відзначилися роботи у номінаціях: «За оригінальність виконання» – Ключка Гліба (6 років), «За охайність» – Чорної Кетіно (12 років), «За яскравість» – Форсюк Аліни (10 років) та Билдіна Дмитра (13 років), «За креативність задуму» – Грекулової Альбіни (8 років) та Ботнар Ангеліни (9 років), «За щасливу мрію» – Шевчук Дарини (12 років) та Доценко Віки (9 років), «За національне спрямування» – Чайка Дмитра (12 років) та Малиш Юлії (11 років).

 

Вверх