Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2014»

Фотоальбом   У Харківській обласній бібліотеці для дітей завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2014». Переможці отримали головну нагороду – поїздку до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія – 2014».
   Цей конкурс було вперше проведено у 2003 році за ініціативи громадської організації «Форум видавців» та Національної бібліотеки України для дітей. За весь час існування у ньому взяли участь понад півмільйона читачів, у Харківській області – понад 45 тис.
   Організаторами Конкурсу на регіональному рівні є Департамент культури і туризму Харківської облдержадміністрації і Харківська обласна бібліотека для дітей.
Цього року для участі у конкурсі організатори місцевих і районних етапів залучили понад 6,5 тисяч дітей – учнів 6, 7 та 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області та м. Харкова, які змагалися за звання найкращого читача на місцевому і районному етапах з 1лютого 2014 р. до 21 березня 2014 р.
84 учасника визнані переможцями ІІ етапу Конкурсу і мали змогу взяти участь в обласному етапі. До ХОБД приїхало 49 учасників 10 дітей, які з різних причин не змогли приїхати до бібліотеки, мали можливість стати учасниками змагання за допомогою скайп-звязку – це переможці районних етапів Барвінківського, Богодухівського, Дворічанського, Зачепилівського районів. Четверо конкурсантів з Борівського і Краснокутського районів презентували свої роботи за телефоном.
 
 
Діти не лише гідно представили свої улюблені книжки, а й вразили членів журі та своїх ровесників ерудицією, вмінням творчо переосмислювати прочитане. Більшість учасників підготували цікаві книжкові презентації, а деякі навіть перевтілювалися в улюблених персонажів.
   Емоційне читання власних віршів, несподівані паралелі між класичними літературними творами та сучасними подіями в Україні, театральне мистецтво, плакати про книгу та читання, малюнки-ілюстрації, – все це не повний перелік досягнень конкурсантів, які відзначили члени журі у цьогорічному конкурсі.
 
Переможцями обласного етапу– 2014 визнані:
І місце:
Волоцкова Даря  6 класс 1 место
Волоцкова Дар’я, 6 кл. (м.Чугуїв)
Шаповалов Олег  7 класс 1 место
Шаповалов Олег, 7 кл. (м.Чугуїв)
Басава Світлана  8 класс 1 место
Басова Світлана, 8 кл. (м. Вовчанськ)
ІІ місце:
Соболєв Дмитро 6 клас 2 місце
Соболєв Дмитро, 6 кл. (Комінтернівський район, м.Харків)
Тригубов Ілля 7 клас 2 місце
Тригубов Ілля, 7 кл. (Нововодолазький район)
Полякова Юлія  8 клас 2 місце
Полякова Юлія, 8 кл. (м.Мерефа, Харківський район)
ІІІ місце:
Зорин Миша 2
 Зорін Михайло, 6 кл. (Київський район, м.Харків)
Подпорінова Анастасія 7 клас 3 місце
Подпорінова Анастасія, 7 кл. (Валківський район)
Троїцька Ірина 8 клас 3 місце
Троїцька Ірина, 8 кл. (Сахновщинський район).
 
 
Вітаємо  кращих з кращих читачів Харкова
та Харківської області!!!
З нетерпінням  чекаємо, що  переможці поділяться з нами
враженнями від поїздки до Львова на фестиваль "Книгоманія-2014"
Дякуємо усім конкурсантам за любов та повагу до книги.
 
IMG 6193 - копияIMG 6182IMG 6201 - копияIMG 6202 - копияIMG 6217

Вверх