До Міжнародного дня рідної мови

23 лютого 2015 року у ХЗОШ I-III ступенів № 95 імені 299 Харківської стрілецької дивізії о 13.30 Харківська обласна бібліотека для дітей спільно з Харківським міським управлінням юстиції та за участю учнів старших класів відповідного навчального закладу провела свято "Рідна мова моя, поетична і пісенна", присвячене Міжнародному дню рідної мови.

___________________________________________


Під час заходу виступали представники Харківської обласної бібліотеки для дітей, які розказали про це свято та показали невеликий уривок театралізованої вистави за твором Т.Г. Шевченка "Тополя". Серед учнів школи було проведено конкурс читців віршів українською мовою.
До цього свята хлопці з 10-А класу представили на розгляд журі документальний фільм "Правові аспекти православної віри", який вони зняли на конкурс, що проводить Головне територіальне управління юстиції у Харківській області.
Під час зйомок цього фільму були задіяні учні 10-А класу ХЗОШ № 95, представники Харківської обласної бібліотеки для дітей та представники Харківського міського управління юстиції.
А завершилося свято музичним привітанням молодших школярів та нагородженням найкращих знавців рідної мови. 

Вверх