«Бібліокур’єр» ХОБД у дії: засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Чугуївщини

Інформаційно-бібліографічна служба Харківської обласної бібліотеки для дітей з надання консалтингових послуг «Бібліокур’єр» продовжує плідну співпрацю з освітянами. 13 лютого 2015 року на базі бібліотеки відбулося виїзне засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Чугуївського району Харківської області.
Учасники заходу мали чудову нагоду безпосередньо довідатися про досвід роботи Харківської обласної бібліотеки для дітей, навчитися застосовувати на практиці інноваційні бібліотечні технології, знаходити оригінальні рішення різних бібліотечних проблем, використовуючи сучасні інформаційні засоби.


Шкільні бібліотекарі ознайомилися з інформаційно-комунікативним простором сучасної дитячої бібліотеки, діяльністю Інтернет-центру «PingWin», про який розповів його бібліотечний прототип, здійснили віртуальну захоплюючу подорож веб-сайтом Харківської обласної бібліотеки для дітей та Регіональним сайтом дитячих бібліотек «БібліоМістечко».
Також бібліотекарі мали змогу здійснити екскурсію по бібліотеці з відвідуванням відділу Книгосховища. Враховуючи попередні побажання учасників методичного засідання, працівники бібліотеки підготували і надали консультацію «Умови та чинники збереження бібліотечного фонду» з використанням мультимедійної презентації. Особливу увагу було приділено санітарно-гігієнічним режимам збереження фонду.
Бібліотекарі Чугуївщини одержали інформацію про проведення поточних конкурсів та акцій з пропозицією долучити до них читачів шкільних бібліотек: сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду» та Всеукраїнську акцію «Книжковий дім відкритий всім». В останній акції учасники засідання взяли участь безпосередньо у стінах бібліотеки, здійснивши доброчинні внески на придбання книжок для потреб дітей, постраждалих у зоні АТО.

Вверх