«Я вірю у дива. А ти?» – зустріч читачів з письменником-казкарем у Харківській обласній бібліотеці для дітей

Попри загальновизнані доволі песимістичні прогнози щодо п’ятниці 13, для Харківської обласної бібліотеки для дітей цей день видався напрочуд цікавим і насиченим різноманітними подіями.
Серед низки заходів, найяскравішою стала зустріч читачів, учнів початкових класів ЗОШ № 39, з Ігорем Семеновичем Скоробогатим – відомим харківським казкарем.Народився І. С. Скоробогатий у Харкові. У нашому рідному місті він закінчив школу, навчався музичному мистецтву і саме тут написав перші рядки своїх літературних творів. І хоча має технічну освіту – за покликанням він казкар, адже дуже любить дітей. Дивовижні історії почав вигадувати для своєї онуки, а потім залюбки поділився ними з усіма читачами. З-під його пера вийшли не лише повісті, оповідання, а й п’єси для маленьких глядачів. Наш земляк належить до творчої асоціації «Слобожанщина» та спілки письменників Росії.
Як і личить справжньому казкарю, Ігор Семенович – мудрий та добрий. Тож поз
найомитися з ним – велика приємність для усіх, хто цінує казку як скарбницю мудрості і краси.
У розмові зі своїми читачами письменник розповів про себе й те, як народ
жуються його казкові історії, і хто став прототипами героїв. Прочитав уривки зі своїх казкових творів, відповів на запитання дітей і поділився планами на майбутнє.
Співробітники бібліотеки серйозно підготувалися до цієї зустрічі –
заздалегідь провівши ґрунтовну дослідницьку роботу, видали інформаційний бюлетень «Світ добрих казок Ігоря Скоробогатого» і створили електронну презентацію, з якими усі небайдужі до чарівного світу казок І.Скоробогатого можуть ознайомитися на сайті ХОБД.
На згадку про зустріч діти сфотографувалися і взяли автограф у свого улюбленого письменника.

Вверх