Казкова подорож «Фантазії казкової витонченості»

 

14 січня

 

У німецькій літературі багато славних імен казкарів, але два з них – Якоб і Вільгельм Ґрімм – осяяні особливим ореолом чарівності. Майже два століття тому вони видали три томи зібраних ними народних казок та легенд.
Старший Якоб народився 1785 р., Вільгельм молодший на 13 місяців. Що особливо вирізняє братів поміж інших, то це їх єдність у житті і творчості, яка продовжувалася з дитячих років і аж до самої смерті. У науковому світі їх будуть вшановувати за значний внесок у науку; серед народу ж вони залишаться незабутніми завдяки своїм, і по сьогоднішній день, улюбленим в цілому світі «Казкам братів Грімм».

____________________________________________


4 січня виповнилося 230 років з дня народження Якоба Ґрімма. Зустріч з чарівним казковим світом чекає читачів на «Старшому відділі обслуговування».

Співробітники бібліотеки запросили до чарівної подорожі «Фантазії казкової витонченості» по казках братів Ґрімм Харківський обласний багатопрофільний дитячий санаторій, а також 15 січня  запросили "Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2". 16 січня  запросили до цікавої чарівної подорожі  по казках братів Ґрімм ЗОШ № 156. 20 січня стіни Харківського санаторно навчально-виховного комплексу № 13 для дітей, хворих на сколіоз з радість зутрічали наших співробітників з чарівною подорожью по казках братів Ґрімм. 22 січня співробітники бібліотеки запросили спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів № 3 для дітей з порушенням розумового розвитку до чарівної подорожі «Фантазії казкової витонченості» по казках братів Ґрімм.

 

Вверх