Анонс

Афіша подій липня 2018

222

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Різдва Івана Хрестителя (День Івана Купала) - 7 липня

 

ivana-kupala-4-640x394Етно-бібліо-пікнік
"Ой, на горі, на горі горіли купальські вогні"
 
Свято Івана Купала – це симбіоз язичницького Купала, свята літнього сонцевороту, коли сонце повертало з літа на зиму, та християнського – народження Іоана Хрестителя Предтечі. Ми розкажемо про традиції, пов’язані з цим днем, і з’ясуємо, чи варто вирушати на пошук квітки папороті…

 

 


 

 
До Всесвітнього дня шоколаду (11 липня)
 
8423707пізнавально-ігровий калейдоскоп
"Чарівний шоколад - краплинка щастя"
 
11 липня — свято всіх ласунів — Всесвітній день шоколаду. Це свято вигадали французи ще в 1995 році, а зараз їх ініціативу підтримують любителі цих ласощів у багатьох країнах світу. Здавна відомо, що ця «їжа богів» — так називали шоколад ацтеки — є найсильнішим антидепресантом. Отже, Всесвітній день шоколаду — це ще й день позитиву, веселощів і солодкого життя.
 

 

 


 
До Міжнародного дня шахів (20 липня)
 
chess-online-fotoшахова гра-розвага
"Таємниці шахового поля"
 
Гра в шахи – це чудовий спосіб провести вільний час з користю. Крім того, вона покращує діяльність мозку, пам’ять, розвиває логічне мислення та концентрацію уваги. Як не дивно, усе це відбувається завдяки постійним тренуванням гри в шахи, що і робить їх відповіддю на запитуване «Чи існує така гра – і «розважальна», і «розвивальна»? Так, існує! Подивимось, в чому ж унікальність шахів.
 

 
мо-ная-ма-енькая-евочка-в-ш-япе-с-хозяйственными-сумками-62452418Уроки етики
"Аксесуари-дрібниці, що вирішують багато"
 
Зачіска, одяг чи внутрішній світ… . Чи легко бути привабливим? Від чого залежить справжня краса? Як, на вашу думку, має виглядати приваблива людина? Які секрети потрібно опанувати, щоб заслужити титул «найпривабливішої і найчарівнішої»? Безперечно, бути привабливим – це мистецтво!
Про справжню красу і методи її досягнення поговоримо і продемонструємо на прикладах.
 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх