Анонс

Афіша подій червня 2018

 

 

 

 папааа

 

 

до Дня скорботи і вшанування пам′яті жертв війни в Україні (22 червня)

 


239941a8e9e15108c64a7dc136125c903848b15eмеморіальна година

"Пам′ять безсмертна"
 
Вічна пам'ять полеглим на полі бою. Честь і слава - живим героям! Згадаймо миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни, у якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації. Згадаймо і пам’ятаймо подвиг наших воїнів-визволителів, адже строку давності цим подіям не існує.
 

 

До Дня Конституції України (28 червня)

 

1403876121 konstitucya-1-bigправовий діалог
"Конституція - оберіг нашої державності"
 
День Конституції ми повинні сприймати як день затвердження наших прав і свобод. День ствердження того, як зазначено у статті 3 Конституції України, що “людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”.

 до Міжнародного дня захисту дітей

 

unnamedбебі-шоу
"З любов′ю до дитини"
 
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Хочемо, щоб цей день залишився світлим і добрим спогадом не лише у серцях дітей, але і дорослих.
 

 

до Міжнародного дня друзів


slova-pesni-druzhba-krepkaya-ne-slomaetsyaарт-терапія
"Дружба єднає всіх"
 
Погодьтеся, друзів багато не буває. Ми цінуємо дружбу понад усе. Але чи легко самому стати для інших справжнім другом? Поговоримо?

 


 

до Міжнародного дня боротьби з наркоманією

 

narcolikvidator291урок-застереження
"Зайве шкідливе, огидне"
 
Розглянемо наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах, спробуємо сформувати в учнів розуміння і переваги здорового способу життя; виховувати в них почуття за власне життя і дії, а також життя інших людей.

 


Літні читання - 2018

 

c39e109946d36e1a4890a27af906446a  літній бум
"Літературні канікули - 2018"

 

1 червня у бібліотеці стартує «Літо відкриттів". Учасником програми Літнього читання –2018 може бути кожний читач бібліотеки. На вас очікують дивовижні подорожі сторінками книжок, а також цікаві конкурси.
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх