Анонс

АФІША ПОДІЙ ГРУДНЯ 2017

декабрь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

 

01 грудня

Бесіда-роздум
“Гіркі плоди „солодкого життя””
(до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом – 1 грудня)

До Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом, що відзначається з 1988 року у всьому світі 1 грудня, у бібліотеці пройде пізнавальний захід.
Ви дізнаєтеся багато важливого про цю страшну недугу та те, яких правил і рекомендацій необхідно дотримуватись, щоб нею не захворіти. Також до вашої уваги – книжкова виставка з порушеної теми.

 

 _________________________________________


до Міжнародного дня інвалідів

 

5 грудня

Година спілкування
“Можливості обмежені, здібності безмежні
(до Міжнародного дня інвалідів – 3 грудня)

5 грудня о 12.00 до бібліотеки завітають  паралімпійці Євгенія  Бреус - чемпіонка Європи з   фехтування на візках та Литовченко Марина – українська настільна тенісистка, майстер спорту України міжнародного класу, які прославили  нашу державу своїми спортивними здобутками.

 

__________________________________________

 


до Міжнародного дня прав людини

7 грудня
 
Правовий дартс
“На паралельних дорогах прав і обов’язків”
(до Міжнародного дня прав людини – 10 грудня)
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р "Про реалізацію правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках", в рамках реалізації Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках", затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7 співпрацівники  бібліотеки планують проведення уроків та масових заходів пізнавального характеру серед учнів загальноосвітніх шкіл м.Харкова, а також вихованців соціально-реабілітаційних закладів.    

Основні пріоритети, які буде презентовано учням, стосуватимуться роз’яснення права кожної дитини на освіту, життя, свободу та особисту недоторканість, основ правових знань, норм соціально-прийнятної поведінки, формування активної життєвої позиції.

 _______________________________


13 груднядо Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
 
Година-спомин
“Чорнобиль – відлуння трагедії”
(до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 14 грудня)

Меморіальний захід, приурочений до Дня ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС (14 грудня), проведуть співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей. З історичними фактами познайомляться учні харківських шкіл та відвідувачі центрів соціального обслуговування.

Страшні події 26 квітня 1986 року зосередили увагу всього світу на маленькому містечку Чорнобиль. На межі 60-70-х років там, на старовинній землі українського Полісся, було обрано місце для будівництва першої в Україні атомної електростанції з чотирма реакторами. Експеримент на ЧАЕС у квітні 1986 р. закінчився катастрофою. Герої-пожежники, які вступили у протиборство з атомною стихією, отримали смертельні дози опромінення. Сотні тисяч ліквідаторів наслідків аварії ціною свого життя та здоров’я затулили людство від чорної біди. Година пам'яті – це знайомство дітей з іменами і долями ліквідаторів-харків'ян.

Школярі також будуть мати можливість познайомитися з відповідною літературою чорнобильської тематики, яка доступна у фондах Харківської обласної бібліотеки для дітей.

__________________________________________

 


У святковий час Миколай прийшов до нас

11 грудня – 19 грудня

Свято
“У святковий час Миколай прийшов до нас”

 19 грудня – у День пам’яті Миколая – згадаємо про життя і безкорисливе служіння Чудотворця на користь бідних і знедолених та його  особливе ставлення до дітей.
Для присутніх на святі  вихованців Харківського обласного дитячого  психоневрологічного санаторію №1 співробітники бібліотеки підготували сюрпризи, а про  подарунки подбали помічники Святителя Миколая.

 

__________________________________________


125 років від дня нар. укр. драматурга Миколи Куліша

20 грудня

Літературна стежка
“Народний Малахій”
(125 років від дня нар. укр. драматурга Миколи Куліша)

 Помандруємо літературними стежками творів  Миколи Куліша – одного з найяскравіших та найбільш оригінальних українських драматургів першої половини минулого століття. Теми, порушені у його п’єсах,  не втратили актуальності і до сьогодні.

__________________________________________


Новорічна плутанина

 25 грудня – 29 грудня

Cвяткова феєрія
“Новорічна плутанина”

 З наближенням новорічних свят атмосфера радості й очікування несподіваного дива панує у Харківській обласній бібліотеці для дітей.  Бібліотекарі легко, наче феї за допомогою чарівних паличок, перетворять бібліотечну  залу на зимову казку. Святковий декор, красуня  ялинка, –  усе це  створить  ауру  магічної чарівності. На читачів очікують новорічні вистави, наповнені радістю й сюрпризами.

 

__________________________________________

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх